Anime Announcements

Nisam mislio bas bukvalno, ali recimo ja nikada ne bih mogao da gledam 2 kolonu 2 red ili 3 kolonu 3 red.
U sustini po ovim slikama jedino 3 kolona 3 red i 4 kolona 4 red.

Pogledacu trailer za taj naime sto si napisao ako mi se svidi skidam.
 
Poslednja izmena:
Na stranu to sto mi se poslednjih par dana ne svidjas ama bas nikako, i sto prosto osecam zlo kako se sliva sa tvog avatara u talasima, mislim da cu sad morati da te ubijem. :mrgreen:

Psychic detective Yakumo i Letter Bee, mada nisam bas ubedjena za ovaj drugi.
 
,,My little Sister can't be this cute" ,mozda xD I Letter bee, ali ovo izgleda druga sezona, trebalo bi onda da prvo odgledam predhodnu -__-

My little Sister can't be this cute

The story follows the daily life of an ordinary high school boy named Kyosuke Kosaka. Kyosuke's younger sister Kirino is a pretty fashion model — but also a secret otaku of adult games. Kyosuke is the only person to whom Kirino reveals her hidden obsession and other issues.

WTF :lol:
 
Pogledah prvu episodu Samurai Girls, gledajte ako volite obdarene curice koje mozda imaju neki deo odece kako vitlaju macem, da ne govorim o "Velikom" Japanu,

Nastavke koje cu da gledam:
- Letter Bee, prica se nastavlja
- Arakawa Under Bridge, dobra komedija
- Magical Index, ovo bi bolje nazvati druga i po sezona, posto se gledao prvi index i railgun

Posto citam mangu, pogledacu barem prvu epizodu:
-Bakuman, nema tucnjeve, magije, made je shounen, o crtanju mange
-The World God only Knows, komedija harem? glavni lik voli samo 2D zenske likove, izbegava 3D

Ova sezona me nije odusevila, mislim da je ovo najgora sezona u poslednjih 2 godine.
 
Odgledah prvu epizodu Panty & Stocking with Garterbelt

animatori koji su radili Gurren Laggan dali su nam njihovu viziju Powerpuff Girls. Znaci dizajn likova je mnogo cetvrtastiji kao u karikaturi, izuzev scena transformacije.
Ovo definitivno nije za "malu" decu.

 

Back
Top