Anime Announcements

Ovako, od stvari koje pratim u prolecnoj sezoni:

Arakawa Under The Bridge - Nije lose, gegovi su simpaticni, likovi interesantni i prijatan je za gledanje.

Heroman - Serija je ocigledno namenjena deci i ljubiteljima americkih superheroja. Pitanje je da li ce se svideti ostalima.

Giant Killing - Ne volim nesto mnogo sportske anime, ali ovo uopste nije lose. Simpaticni likovi i radnja, razlikuje se od ostalih anima o fudbalu.

Rainbow - Posle nekoliko sezona kojekakvih gluposti, konacno da dodje jedna ozbiljna serija. Svaka preporuka od mene, ovaj anime, ako nista drugo, bar zasluzuje da ga pogledate.

Pored ovoga cekam Trigun - Badass Rumble :cool:
 
Ova sezona je puna komedija

Kaichou wa Maid-sama!
B Gata K Hei - njena mladja sestra treba da joj objasni kako se :zag:
Ichiban Ushiro no Dai Maou - volim sta su uradili sa fan servicom :)
Angel Beats! - bas su nasilnici stalno muce andjela, sta im je ona uradila
Arakawa Under the Bridge - likovi su super

Nisu komedije
Sarai-ya Goyou ili House of Five Leaves - dizajn likova je neubicajen, prica se polako odvija
Giant Killing - ne pratim sportske anime/mange, ali ova mi se svidja
 
167l9uc.jpg


Ok, imamo zanimljiv (bar meni :p) izbor ovog leta.

Sekimatsu Occult Gakuin, Shi-Ki i Ookamisan no Shichinin no Nakamatachi mi deluju zanimljivo :3
Kuroshitsuji2 gledam obavezno, naravno.. :)
 
Da! Seby i Ciel su bili originalniji! Ovaj novi batler mi izgleda kao mrtvak! Bled i odvratan, ali bi ipak da pogledam anime. Ako mi se svidi, odgledacu ga celog! :ok:

Pfffffffft! "Yes, your Highness." Glupo! Sebastianov original niko ne može da iskopira! "Yes, my Lord." :aha:
 
Poslednja izmena:
Highschool of the Dead

Da citiram Slagdar sa YouTube "Zombie Slaying, Tits, Panty's and Guns"


Seikimatsu Occult Academy


Shiki
svidja mi se manga


Nurarihyon no Mago

dobar shounen


Ova sezona izgleda da ima dobar izvorne materijale za shounen serije.
 
kuroshitsuji 2?! O_O *________* bas me interesujeee~~~~aa~no...wait......di je ciel..???.....di je sebastian....???.... ........... o____________o ....neeeeeeeee!!!!ne valjda bez njih!nee!bez njih to nije to!! >______< TT_______TT
 

Back
Top