Restorani u NS

DaChaS

Početnik
Poruka
49
ovako posto nisam iz NS interesuje me ako vi mozete da preporuchite neke proverene restorane gde je dobra usluga i dobra klopa naravno mozete u opisu i da stavite ako znate kako stoje sa cenama npr koliko bi bilo dovoljno para za 2 osobe npr moze 1 restoran gde je Dobra riba ili neki sa nashim ili stranim jelima bitno je

1.Izgled mesta & Atmosfera
2 Hrana
3.usluga (ne smeta mi da chekam ako to vredi kapish)
4.Cena

a u krajnjem sluschaju moze i neko mozda loshije mesto sa izgledom ali ako je vredno da se poseti zbog Klope
 
Jos ovu noc u Temerinskoj..simpaticno,malo, ususkano... ribe doduse nema, ali klopa je dobra...Sviraju tamburasi, i moras da rezervises unapred...Cene su kao i svugde.Poz
 
DOKONI UM:
Ajde pošto je baš u N.Sadu evo :

RIBARSKA NOĆ ili BATA PEUGEOT na Kamenjaru.

Ume, ( whatever kakav, mada DOBRO znaš moje mišljenje o tome ! ), počto si cirkulativan po gradu, ovo te ozbiljno pitam :
Sviraju li u " Cesli " oni fragmenti od Tamburaškog orkestra RTV NS, ako znaš ???
A, neda mi se sa tobom normalno : ovaj zapitkivač sa teme je hteo da jede za keš, a ako ode kod čika - Bate, na Kamenjar, moraće da digne kredit i to sa 4 žiranta, tako da mu se više isplati da otvori soptveni, skromniji lokal nego da tamo izvede voljeno biće na klopu, pošto je cena bilo kog od ova dva poduhvata, ekvivalentna !!!
Godinama, gliserom, kad krenem na Mačkov sprud, tek da fasciniram trenutni ženski lik, svratimo Bati na dva Švepsa i ŠLUS, a kad brodom vozim veće društvo, uvek se nekako izvučem te na virove, limane, kameni i za manevrisanje, težak prilaz sa vode, pošto bih za par tura pravog pića ( sa bez meze ! ) mogao pristojno letovati u Grčkoj ( a za smuđ - orli, za 6 - 8 osoba, sa pratećom malvazijom, i u Španiji ! ) !!!
 

Back
Top