F.C.INTER

**** vas da vas sve **** Inter u bulju! Poslednji put isam tipovao na Inter, ali poslednji! Nijedan klub nije vishe baksuzniji od njega. Ne moze da ugura jebenu loptu u gol glupoj Sijeni! Imaju tim i po a 12 jebenih X-eva! Nikad vishe pare na INTER!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jel znate kad je Inter bio prvak poslednji put pre '89.?Cini mi se '78. moram da proverim.To znaci za 25 godina 2 titule.Jadno!
Znate,sta je izajavio Valentino Rossi veliki navijac Intera? "Niko nam nije kriv sto kao deca nisamo poceli da navijamo za Juventus ili Milan".
Znate sta uradi navijac Intera kada Inter osvoji kalco,ligu sampiona,kup italije,super kup,interkontinentalni kup? Ugasi playstation i ode da spava!
Nekad mi ih je stasno zao,ali su stvarno jadni!Stankovic je trebao da ode u Juventus,sa Interom nece da uradi nista!
 
Pre smo svi navijali za Lacio, a sada za Inter, mogu da se kladim kada budu otisli stankovic i mihajlovic niko nece navijati za inter.
Uvek navijamo za ekipu u kojoj igraju nasi najbolji fudbaleri, to je nas mentalitet.
 
Inter je stvarno VELIKI tim.
pr. Adriano,Vieri,Martins,Recoba,Davids,Stankovic...
Trebalo bi da postizu mnogo bolje rezultate u odnosu na svoj kvalitet.Srecno!!! :wink:
 
Pa ljudi, pogledajte smao inter, da ima samo malo bolju odbranu on bi sada bio ubedljivo prvi, vezni red i napad rasturaju. Stankovic je Stankovic o njemu vise i ne treba pricate. Ne mogu da docekam taj gradski derbi, i uveren sam da ce Inter 100% dobiti taj Milan.

Pozdrav za sve Delije!!!!
Zvezda Srbija!
 
bojan86:
Pa ljudi, pogledajte smao inter, da ima samo malo bolju odbranu on bi sada bio ubedljivo prvi, vezni red i napad rasturaju. Stankovic je Stankovic o njemu vise i ne treba pricate. Ne mogu da docekam taj gradski derbi, i uveren sam da ce Inter 100% dobiti taj Milan.

Pozdrav za sve Delije!!!!
Zvezda Srbija!

Pozdrav i za tebe posto si delija ali od pobede INTERA nad MILANOM nema nista! Milan je sigurno najbolji klub ne samo u kalcu nego i u Evropi! Doista trenutno malo van forme ali kada dodje grdski i jaaaooooooooooo....uostalom zadnja pobeda Intera nad Milanom bila je tako davno da je se nje tesko i setiti!
 
VisionOfDisorder:
Guliverr:
Dobili ste ROMU,cestitamo,ali gospodo kada dodje NAJVECI GRADSKI DERBI NA SVETU,proci ce i dani vase nepobedivosti!

Da znash da je najveci... mada... roma-lacio... i to je impresivno.

Svaka cast i ROMI i LACIJU i velikom RIMSKOM derbiju ali MILANSKI derbi je i zvanicno najveci GRADSKI DERBI na svetu,kazu da mu je nekada u tom pogledu jedina konkurencija bio BEOGRADSKI(ZVEZDA-PARTIZAN)ali je to davna proslost zbog situacije u nasoj zemlji! Inace ono sto je ocigledno jeste da se navijaci ROME i LACIJA vise mrze nego navijaci MILANA i INTERA(mada se ni ovi ne vole)
 

Back
Top