Zašto je san svakog muškarca da spava sa dve lezbejke?

STIJA:
Svakog ortaka,dečka,nije ni bitno,svakog muškarca u našoj blizini pitale smo isto pitanje.Niko nije dao odgovor,niko nije znao,a svi su želeli!Pričali su neke teorije,koje su tačne i ne.Sve se svodilo na osećaj,a na kondiciju ništa.Nisu sigurni da mogu da izdrže to,a žele da probaju!

?! $ta tu ne mozhe da se izdrzhi... pffff...

i termin "lezbejke" bih zamenio "biseXualkama"..

 
STIJA:
Svakog ortaka,dečka,nije ni bitno,svakog muškarca u našoj blizini pitale smo isto pitanje.Niko nije dao odgovor,niko nije znao,a svi su želeli!Pričali su neke teorije,koje su tačne i ne.Sve se svodilo na osećaj,a na kondiciju ništa.Nisu sigurni da mogu da izdrže to,a žele da probaju!

Ovde je u pitanju ono "lezbejka" i muski ego, prijatelju.
Sta to ona druga moze da joj pruzi sto ja ne mogu a imam i vise :roll: :?:

po sistemu: daj mi boze sto u dvoru nema :lol: !

IZAZOV BATOOOO :wink: !
 
zavodljiva1976:
:shock: Citam i ne mogu da verujem.... :roll: Kako to,da ste vi muskarci,uvek raspolozeni za sex sa dve ribe i to je ok,prihvatljivo,a kad se pokrene tema vezana za nas zene/devojke za sex sa dva tipa,ispadamo najgore qrve,bolesnice poremecenog uma! :shock: Ccc....ko ce,vas muskarce razumeti! :roll:

Ja sam uvek raspolozen i sa jednom, dve, e tri je vec previse... :twisted: Po kojem osnovu ti svrstavas sve muskarce pod jednim kisobranom. Meni se jednom pruzila prilika sa jednom curom medjutim nije mi se svidela ideja da je delim sa nekim drugim likom, ali sam joj predlozio mojeg prijatelja i kako cujem bilo im je skroz ok. I sta ne razumes? :roll:
 
zavodljiva1976:
Fujin357:
Ja sam uvek raspolozen i sa jednom, dve, e tri je vec previse.
Tip sa dve ribe!
Fujin357:
Meni se jednom pruzila prilika sa jednom curom medjutim nije mi se svidela ideja da je delim sa nekim drugim likom
Zena sa dva tipa!

Eto ti sad kad se ja pravim fin :roll:
Kao da ces ti ikome u zivotu reci da si bila sa dva tipa :D
Pouka: neznanje je ponekad blagoslov, zato navalite :twisted:
 
zavodljiva1976:
:shock: Citam i ne mogu da verujem.... :roll: Kako to,da ste vi muskarci,uvek raspolozeni za sex sa dve ribe i to je ok,prihvatljivo,a kad se pokrene tema vezana za nas zene/devojke za sex sa dva tipa,ispadamo najgore qrve,bolesnice poremecenog uma! :shock: Ccc....ko ce,vas muskarce razumeti! :roll:

Ko kaze to... mozda je kod drugih tako...moja riba ima iskustva sa dva tipa...
 
ZEST:
zavodljiva1976:
:shock: Citam i ne mogu da verujem.... :roll: Kako to,da ste vi muskarci,uvek raspolozeni za sex sa dve ribe i to je ok,prihvatljivo,a kad se pokrene tema vezana za nas zene/devojke za sex sa dva tipa,ispadamo najgore qrve,bolesnice poremecenog uma! :shock: Ccc....ko ce,vas muskarce razumeti! :roll:

Ko kaze to... mozda je kod drugih tako...moja riba ima iskustva sa dva tipa...
Nisi procitao moje prosle postove na tu temu....
 
zavodljiva1976:
ZEST:
zavodljiva1976:
:shock: Citam i ne mogu da verujem.... :roll: Kako to,da ste vi muskarci,uvek raspolozeni za sex sa dve ribe i to je ok,prihvatljivo,a kad se pokrene tema vezana za nas zene/devojke za sex sa dva tipa,ispadamo najgore qrve,bolesnice poremecenog uma! :shock: Ccc....ko ce,vas muskarce razumeti! :roll:

Ko kaze to... mozda je kod drugih tako...moja riba ima iskustva sa dva tipa...
Nisi procitao moje prosle postove na tu temu....

Jesam, procitao sam.. samo sam hteo reci da nisu svi muskarci takvog razmisljanja..
 
ZEST:
zavodljiva1976:
ZEST:
zavodljiva1976:
:shock: Citam i ne mogu da verujem.... :roll: Kako to,da ste vi muskarci,uvek raspolozeni za sex sa dve ribe i to je ok,prihvatljivo,a kad se pokrene tema vezana za nas zene/devojke za sex sa dva tipa,ispadamo najgore qrve,bolesnice poremecenog uma! :shock: Ccc....ko ce,vas muskarce razumeti! :roll:

Ko kaze to... mozda je kod drugih tako...moja riba ima iskustva sa dva tipa...
Nisi procitao moje prosle postove na tu temu....

Jesam, procitao sam.. samo sam hteo reci da nisu svi muskarci takvog razmisljanja..
:D Hvala Bogu na tome :wink:
 

Back
Top