STA MISLITE

Alo, cure, meni je jako ne prijatno kada pričate o našim :roll: dupetima. Zato vas molim da promenite temu. I nadam se da ćete uvažiti moju molbu, iako znam da je nećete uvažiti. :(

Ma, sram vas bilo! :x
 
Moje dupence je bozanstveno, njemu ne trebaju nikakvi silikoni!! Trenirao sam atletiku dosta godina pa je usled toga postalo cvrsto, oblo i podignuto!!! :P Imam tu srecu i da imam uzak struk pa ono jos vise dolazi do izrazaja... mislim da sam bas upravo zbog njega postao *****.. u pocetku sam mislio da mi je ono zla kob, sve dok nisam upoznao sarmantnog Bundevu.. hahahahah :lol:
 
Ajd ti Steffane lepo do naseg marketinga da platis sve ove silne reklame! I samo da znas da se ovde reklama placa po jednoj reci! Ponesi brdo para! I izaberi vise temu pa se divi sebi!
 
TOMAX:
Alo, cure, meni je jako ne prijatno kada pričate o našim :roll: dupetima. Zato vas molim da promenite temu. I nadam se da ćete uvažiti moju molbu, iako znam da je nećete uvažiti. :(

Ma, sram vas bilo! :x

A zasto ti je neprijatno?a dali ti je neprijatno kad ga koristis kao seksualni objekat?
slucajno da nisi maloletan.
I DA ZNAS UOPCE ME NIJE SRAM :!: :!: :!:
 
Steffan:
Moje dupence je bozanstveno, njemu ne trebaju nikakvi silikoni!! Trenirao sam atletiku dosta godina pa je usled toga postalo cvrsto, oblo i podignuto!!! :P Imam tu srecu i da imam uzak struk pa ono jos vise dolazi do izrazaja... mislim da sam bas upravo zbog njega postao *****.. u pocetku sam mislio da mi je ono zla kob, sve dok nisam upoznao sarmantnog Bundevu.. hahahahah :lol:
lepa reklama ,nema sta,a koliko naplacujes?
 
A kako ti mozes da znas kako ja mislim, kad ti nisi ja i kad me cak i ne poznajes? Drsko je kako neki forumasi pokusavaju da drugima otvore oci...[/quote]

nije drsko,samo humano
 

Back
Top