Terminal services za Windows Me

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mako

Primećen član
Poruka
715
Pitanje:
Moze li se sa kompa koji ima win2000 i instaliran Terminal Services client, i ima stalni pristup netu preko LAN-a, pristupiti kompu koji se na net kaci preko dial-up veze i ima Win Me.

Znaci, trebalo bi da se Win Me komp vidi kao remote desktop, ali da prenos ne bude graficki kao kod VNC-a, jer je to mnogo sporo, nego nesto drugo (kao terminal services)...

Vrlo je moguce da ovo postoji unutar win Me, ali ja ga ne poznajem pa ne znam.

Po mogucstvu, treba mi neko freeware resenje...
 
Mako:
Pitanje:
Moze li se sa kompa koji ima win2000 i instaliran Terminal Services client, i ima stalni pristup netu preko LAN-a, pristupiti kompu koji se na net kaci preko dial-up veze i ima Win Me.

Znaci, trebalo bi da se Win Me komp vidi kao remote desktop, ali da prenos ne bude graficki kao kod VNC-a, jer je to mnogo sporo, nego nesto drugo (kao terminal services)...

Vrlo je moguce da ovo postoji unutar win Me, ali ja ga ne poznajem pa ne znam.

Po mogucstvu, treba mi neko freeware resenje...


Pa ako hoces pravu stvar zamenis w2k i win meeee sa Linuxom i onda se kacis preko secure shella...:)
Ako hoces neko poluresenje, potrazi neki telnet server za windblows...:)
 
E, a ti mi vishe ides na **** sa tim propagiranjem Linuxa !!!

Da li mozes da shvatis da drugi ljudi mozda zele da koriste nesto razlicito od onoga sto ti koristis, a ?!?

Ako vec ne mozes da mi odgovoris na pitanje, nemoj da lupetas kojesta, nego spremaj uzinu, pa u skolu, da ne zakasnis na prvi cas...
 
Mako:
E, a ti mi vishe ides na **** sa tim propagiranjem Linuxa !!!

Bash mi je drago


Da li mozes da shvatis da drugi ljudi mozda zele da koriste nesto razlicito od onoga sto ti koristis, a ?!?


Ne, ne mogu da shvatim nikoga ko zeli da koristi windows a da to ima neke veze sa ozbiljnim radom.
Doduse ti verovatno znas da se samo igras jer nemas mozga da koristis kompjuter ni za sta pametno ali to je vec problem tvojih roditelja i ekstra troskova za tvoje specijalne skole.


Ako vec ne mozes da mi odgovoris na pitanje, nemoj da lupetas kojesta, nego spremaj uzinu, pa u skolu, da ne zakasnis na prvi cas...


Ja sam doktor nauka za tebe seronjo.
Ako ne mozes da prihvatis dobronameran savet, ne sadrzaj saveta, samo savet onda bolje nemoj ni postavljati nikakva pitanja. Mada s obzirom na tvoju reakciju vidim da si prilicno ogranicen po pitanju resursa mozdanih celija tako da ti oprastam jer nije tvoja krivica nego majke prirode i tate karikaturiste.
 
AxeZ:
Mako:
E, a ti mi vishe ides na **** sa tim propagiranjem Linuxa !!!

Bash mi je drago

Eto vidis, to samo govori o tebi koliko si jadan i koliko ne maris sto unistavas skoro svaku temu svojim glupostima o linuxu.

Da li mozes da shvatis da drugi ljudi mozda zele da koriste nesto razlicito od onoga sto ti koristis, a ?!?


Ne, ne mogu da shvatim nikoga ko zeli da koristi windows a da to ima neke veze sa ozbiljnim radom.
Doduse ti verovatno znas da se samo igras jer nemas mozga da koristis kompjuter ni za sta pametno ali to je vec problem tvojih roditelja i ekstra troskova za tvoje specijalne skole.

Sazaljevam te... Uhvatio si se za taj linux i mislis da si osvojio svemir. Samo za tvoju informaciju, ja sam inzenjer telekomunikacija i radim kao AVAYA-in sistem inzenjer (ako si ikada u svom bednom zivotu i cuo za tu firmu). Na kompjuteru koristim softver za koji ti nikada nisi ni cuo, niti ces cuti, a koji radi iskljucivo na windowsu, jer ga prave firme poput Cisco-a i Lucent-a, koje jos uvek ni ne smatraju Linux dovoljno ozbiljnim da bi ulagale u pravljenje verzije za njega.

Bespredmetno spominjanje mojih roditelja je samo dokaz da si jedno razmazeno deriste, koje samo uvredama moze da pokusa da dokazuje svoje stavove.


Ako vec ne mozes da mi odgovoris na pitanje, nemoj da lupetas kojesta, nego spremaj uzinu, pa u skolu, da ne zakasnis na prvi cas...


Ja sam doktor nauka za tebe seronjo.
Ako ne mozes da prihvatis dobronameran savet, ne sadrzaj saveta, samo savet onda bolje nemoj ni postavljati nikakva pitanja. Mada s obzirom na tvoju reakciju vidim da si prilicno ogranicen po pitanju resursa mozdanih celija tako da ti oprastam jer nije tvoja krivica nego majke prirode i tate karikaturiste.


E pa doktore nauka, svoje savete ostavi za gluplje od sebe, a ako vec hoces da pises na forumu, koji cita puno ljudi, barem nauci kako se komunicira sa drugima. Zbog takvih pametnjakovica kao ti, koji sve znaju o svemu, cela zemlja nam je takva kakva je...

Posto se vise necu spustati na ovaj nivo komunikacije i odgovarati na tvoje postove, pozdravljam te i zelim ti puno srece u zivotu sa tvojim ponasanjem...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top