Novogodišnja Želja

Ć

Ćale

Gost
Stiže Nova Godina,idealno je vreme za raznorazne želje i maštanja.Mir u svetu i hranu za gladne ćemo ostaviti misicama,ono što mene zanima je šta bi moji drugovi hardveraši voleli da dobiju za Novu Godinu od Deke Mraza?Naravno poenta je ostati u domenu hardvera.Ja bih se lično najviše obradovao kvalitetnim kućištem pošto mi to najviše treba.
 
Uh... mnogo sitnih gadget-a... Krupne stvari i onako kupujem sam...

Mada vec su se ljudi oko mene navikli na moju tehnofiliju tako da znam da cu dobiti pokoji fancy-shmancy gadzet, ako ne za novu godinu ono za moj sledeci rodjendan ;)
 
Meni bi dosao jedan D-link ADSL modem sa 4 porta.

Ali nazalost i to moram da platim iz svog budzeta Posto ovde u Australiji sve ti naravno daju za dzabaka ali ("Platis instalaciju i i otvaranje ugovora") tako da me to izadje oko 200$
 
I dalje neprevaziđeni poklon, samo još da kupim pištolj i da ubedim Deda Mraza:

Processor: Dual Xeon 3.6 1MB Cache
Motherboard: Intel SE7520AF2
Memory: 16GB ECC DDR2-400 RAM
Video Card: Nvidia Quadro FX 4400
Case: Intel SC5300LX
Cooling: Xeon Box
Power Supply: 730W PFC Hot Swap, Redundant
Hard Drive(s): 1TB Tera-RamSan Fibre Channel SSD sistem, 12GB/s permanent transfer rate
Controllers: Dual QLogic SANBlade2344 4Port 2GBs FibreChannel
Optical Drives: Dual Plextor PX-716A
Monitor(s): Dual IBM T221 22" 3840 x 2400
Printer: Laser HP Indigo w3200, InkJet Mutoh Toucan 64" 6C
Sound Card: Roland UA-5 USB
Speakers: Halcro dm10 pretpojačalo, Halcro dm68 pojačalo i par JMLab Grande Utopia zvučnika
Mouse: Microsoft Optical PS2
Keyboard: IBM Click stara sa Din to PS2 konvertorom
UPS: APC Silcon 500kW
Other: Tape Backup HP Ultrium 200/400GB, Sinar Digitalna kamera M klase sa leđima Sinarback 54H (KAF-22000CE 22 megapiksela senzor) i kompletnom Hasselblad optikom.
 

Back
Top