Teorija smuviteta - Prvi Zakon

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Dakle - teorija smuviteta.

Prvi zakon - svaka se osoba moze smuvati u odredjenom vremenskom intervalu.

t= (Vn-Vm)^2
Vm=(G1*Bp)/((H-m)-110)*1.1
Vn=(G2*Bq)/((H-m)-110)*1.1

U kojoj Vm=vestina muvaca, Vn=vestina muvane osobe
Koeficijenti V se dobijaju od G1 i G2 sto su godine muvaca i muvane osobe, dok je Bp broj partnera muvaca i Bq broj partnera muvane osobe. Ovo se deli na razliku visine minus tezine koja se umanjuje za 110 i sve se to mnoze sa 1.1 kako bi se dobio neki koeficijent vizuelnog privlacenja koji bitno utice na Vm i Vn.


Ogled br.1
Koliko ce vremena trebati da Jenna Jameson smuva Tommy_V-ja. Radi skrivanja konfidencijalnih podataka o nekim stvarima samo cu krenuti sa V koeficijentom.

Ukoliko Jenna krene da muva Tommy-ja onda:
Vm(Jennin)=99.00
Vn(Tommyjev)= -4.7
t=((-4.7)-99)^2
t=10609 sekundi ili oko 3 sata.

A ako Tommy krene da muva Jennu...
t=(99-(-4.7))^2
t=(103.7)^2
t= 10753 sekunde ili isto oko 3 sata

Deluje vrlo istinito - zaista bi mi trebalo vise da je smuvam nego njoj mene! Citave 144 sekunde!

Naravno, trebalo bi tu napraviti i praktican ogled... ali bilo bi dobro da probam sa nekim drugim brojkama. Dobrovoljci i "Dobrovoljke" mogu da posalju na pp podatke koji se traze u formuli da izvedemo Vm i Vn koeficijente.

8.12.2004 Trumanovim Postulatom je konstatovano da se teorija primenjuje samo u slucajevima kada Bp>0 i kada je Bp prirodan broj. Ovo je navelo najvece umove moderne nauke da pocnu da razvijaju "Teoriju Smuviteta za Nevine".
 
Incognito:
Ih, pa ispade okvirno da je meni u zivotu trebalo nesto vise od sat vremena u proseku za smuvavanje neke osobe... Nemash pojma! ... Nekad sam danima 'pljuvao krv' ;)

Pazi ti si MOGAO da smuvas za tih sat i nesto ALI posto si hteo da budes fin i tako to, onda si "pljuvao krv" :lol: :wink:

Evo uporedicu tvoj slucaj sa padom iz aviona sa padobranom. Dok ne otvoris padobran, padas brzinom 9.81m/s^2 ALI kada otvoris padobran, iako gravitacija ostaje ista padas sporije odnosno ubrzavas sporije prema zemlji. :lol: :lol:
 
Obaram tvoju teoriju!Zamisli nekog klinca koji do sad nije imao ribu tj Bp=0.Po tvojoj formuli Bp se mnozi sa G (godinama),a kad mnozis bilo koji broj sa 0 to je nula i to onda treba da delis sa necim trecim sto je sasvim besmisleno.Dakle po tvojoj teoriji niko nikada ne bi trebalo da smuva bilo koga!?
 
Truman:
Obaram tvoju teoriju!Zamisli nekog klinca koji do sad nije imao ribu tj Bp=0.Po tvojoj formuli Bp se mnozi sa G (godinama),a kad mnozis bilo koji broj sa 0 to je nula i to onda treba da delis sa necim trecim sto je sasvim besmisleno.Dakle po tvojoj teoriji niko nikada ne bi trebalo da smuva bilo koga!?
ha...a ja mislio tomi pametan....tomi ti veze nemas...trumane...tvoja intelegencija me plasi...uvek se osecam ugrozeno kad vidim da je neko mnogo pametan...ozbiljno ti kazem..
 
Truman:
Obaram tvoju teoriju!Zamisli nekog klinca koji do sad nije imao ribu tj Bp=0.Po tvojoj formuli Bp se mnozi sa G (godinama),a kad mnozis bilo koji broj sa 0 to je nula i to onda treba da delis sa necim trecim sto je sasvim besmisleno.Dakle po tvojoj teoriji niko nikada ne bi trebalo da smuva bilo koga!?

Hvala na zamerci batice, bice to dobar dodatak teoriji. :)

Znaci vazi samo ako Bp>0, pri cemu Bp mora biti prirodan broj. Jel tako?! Sad cu da editujem sa "Trumanovim Postulatom" :lol: :lol:
 
Tommy_V:
Truman:
Obaram tvoju teoriju!Zamisli nekog klinca koji do sad nije imao ribu tj Bp=0.Po tvojoj formuli Bp se mnozi sa G (godinama),a kad mnozis bilo koji broj sa 0 to je nula i to onda treba da delis sa necim trecim sto je sasvim besmisleno.Dakle po tvojoj teoriji niko nikada ne bi trebalo da smuva bilo koga!?

Hvala na zamerci batice, bice to dobar dodatak teoriji. :)

Znaci vazi samo ako Bp>0, pri cemu Bp mora biti prirodan broj. Jel tako?! Sad cu da editujem sa "Trumanovim Postulatom" :lol: :lol:
yebi ga ...opet si usao u ove pametne...jos samo fali da zavodljiva doda nesto i pridruzi vam se i odoh da se bacim sa terase pravo na komsijin bmw...
 
AllPacino:
Truman:
Obaram tvoju teoriju!Zamisli nekog klinca koji do sad nije imao ribu tj Bp=0.Po tvojoj formuli Bp se mnozi sa G (godinama),a kad mnozis bilo koji broj sa 0 to je nula i to onda treba da delis sa necim trecim sto je sasvim besmisleno.Dakle po tvojoj teoriji niko nikada ne bi trebalo da smuva bilo koga!?
ha...a ja mislio tomi pametan....tomi ti veze nemas...trumane...tvoja intelegencija me plasi...uvek se osecam ugrozeno kad vidim da je neko mnogo pametan...ozbiljno ti kazem..

Toliko sam pametan da sam predvideo da bi ovo mogao da napises! :lol:
 
Tommy_V:
Dakle - teorija smuviteta.

Prvi zakon - svaka se osoba moze smuvati u odredjenom vremenskom intervalu.

t= (Vn-Vm)^2
Vm=(G1*Bp)/((H-m)-110)*1.1
Vn=(G2*Bq)/((H-m)-110)*1.1

U kojoj Vm=vestina muvaca, Vn=vestina muvane osobe
Koeficijenti V se dobijaju od G1 i G2 sto su godine muvaca i muvane osobe, dok je Bp broj partnera muvaca i Bq broj partnera muvane osobe. Ovo se deli na razliku visine minus tezine koja se umanjuje za 110 i sve se to mnoze sa 1.1 kako bi se dobio neki koeficijent vizuelnog privlacenja koji bitno utice na Vm i Vn.


Ogled br.1
Koliko ce vremena trebati da Jenna Jameson smuva Tommy_V-ja. Radi skrivanja konfidencijalnih podataka o nekim stvarima samo cu krenuti sa V koeficijentom.

Ukoliko Jenna krene da muva Tommy-ja onda:
Vm(Jennin)=99.00
Vn(Tommyjev)= -4.7
t=((-4.7)-99)^2
t=10609 sekundi ili oko 3 sata.

A ako Tommy krene da muva Jennu...
t=(99-(-4.7))^2
t=(103.7)^2
t= 10753 sekunde ili isto oko 3 sata

Deluje vrlo istinito - zaista bi mi trebalo vise da je smuvam nego njoj mene! Citave 144 sekunde!

Naravno, trebalo bi tu napraviti i praktican ogled... ali bilo bi dobro da probam sa nekim drugim brojkama. Dobrovoljci i "Dobrovoljke" mogu da posalju na pp podatke koji se traze u formuli da izvedemo Vm i Vn koeficijente.

8.12.2004 Trumanovim Postulatom je konstatovano da se teorija primenjuje samo u slucajevima kada Bp>0 i kada je Bp prirodan broj. Ovo je navelo najvece umove moderne nauke da pocnu da razvijaju "Teoriju Smuviteta za Nevine".

Sve je to lepo, ali nisi uzeo u obzir jednu stvar: otpor. ;)

Znaci moras uvesti racio otpora... Ovaj racio smanjuje sam efekat, odnosno povecava potrebno vreme...

Znaci racio otpora, nazvan r, modifikovao bi ovu teoriju:

t=[(Vn + (Vn * r)) - Vm]^2

Gde je r, procenat otpora...

Sto je onda: ((Vestina muvane osobe + procenat otpora muvane osobe) - Vestina muvaca)^2

Da nema otpora, teorija bi bilo ok... Ali ako ne uzmes u obzir racio otpora, nije mnogo validna...

Ali kako doci do racija otpora? E, to ostavljam vama. ;)
 
procenat otpora "r" se direktno odnosi sa veshtinom muvacha a sadrzi se u veshtini muvane osobe...
r se izrazava u I/alc
gde su:
I-inteligencija muvane osobe
alc-procenat alkohola u krvi muvane osobe

znachi r=I/alc....
inteligencija se meri u mg....dok se alc meri u gutljajima :lol: ....
iz navedenog je lako zakljuchiti da je I=rxalc
shto zanchi da je muvana osoba inteligentnija sa porastom kolichine alc u krvi....
naravno...odabrane velichine imaju svoj maximum i minimum....
pa je:
max "r"=0.5
min "r"=-0.5

max alc=1
min alc=-1

pa iz toga sledi da je I maximalno u f-ji
max "r" x max alc....
ili min "r" x min alc
ako pri tome zamenimo max "r" sa r1...a min "r" sa r2....isto i za alc...
dobijamo
maxI=r1xalc1
maxI=r2xalc2

minI=r1Xalc2
minI=r2Xalc1....
naravno lako je primeteti da je inteligencija velika u maximumu kolichine otpora i alkohola....
dok je ima najmanju vrednost u prozvodu "r" max i alc min....
napomena-inteligencija je takodje jednaka pristupachnosti i sposobnosti da osoba (zenskog pola) shvati da alkohol u napomenutim kolichinama (najbolje od 0.1-0.2) deluje povoljno protiv osteoporoze....

pod idealnim uslovima

pa je:
I=pxs
iz toga mozemo zakljuchiti da je:
p=r0
s=alc0
da je:
I=r0xs
ako u ovu jednachinu uvedemo "r" max:
I=r1xs
poshto je:
r=I/alc
I=I/alcxs
alcxs=I^2 (moramo priznati) :lol:
alcxs=(r0xalc)^2
eto :D :D
 

Back
Top