Znate li definiciju ludila?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Byron Shaine:
Kada jednu te istu stvar iznova i iznova a pokusavate da dobijete razlicit rezultat predstavlja u kratkim crtama definiciju ludila.(ovo nazovi pravilo je opsirno primenjivano medju politickim korom ove zemlje :)

Ja znam mnoge "lude" momke koji nisu stali posle desetog nema šanse i dočekali //dočekaće//su svojih 40 godina sa tom osobom.

ZA NEKE STVARI TREBA VREMENA.

pre će biti da je ludilo kad neke sebi bitne stvari proglašavaš za uzročnikom i onih stvari kojima jesu i onih kojima nisu .

Političko ludilo je totalno suprotna manifestacija - festival.
Tu se sve stvari proglašavaju posledicom uzročnika za koji se ustanovi da je pogodan za sve...I niko nije kriv....Znači odgovara definiciji ludila , pri čemu se radi da ludilo bude opšte prihvaćeno.

*******************Dali je zbog toga neko pomislio da sam psihijatar?*******
 
Margott:
da li je neko zbog toga posmislio da si polu pismeni psihijatar...

Pa naravno da se vidi da sam nepismeni psihijatar (jer nisam psihijatar).
Ali u političkom ludilu se odupirem i trudim da neke druge otrgnem , pa sam politički psihijatar naivac.

Ali sam znao da nekima moram odgovarati na refleksne reakcije banalizacije i spuštanja....Onaj motiv Alije Djerzeleza.......Nebi ti bila ti da ti djavo daje mirovati....Al nisam ti raspoložen za pljuvaonicu......

Kakav narod - takvi i političari

Ili i njih uvozimo???? Šta mislite?
 
Tuzni_patak:
Margott:
da li je neko zbog toga posmislio da si polu pismeni psihijatar...

Pa naravno da se vidi da sam nepismeni psihijatar (jer nisam psihijatar).
Ali u političkom ludilu se odupirem i trudim da neke druge otrgnem , pa sam politički psihijatar naivac.

Ali sam znao da nekima moram odgovarati na refleksne reakcije banalizacije i spuštanja....Onaj motiv Alije Djerzeleza.......Nebi ti bila ti da ti djavo daje mirovati....Al nisam ti raspoložen za pljuvaonicu......




Kakav narod - takvi i politi

Ili i njih uvozimo???? Šta mislite?


Odlicno Patak!!odlicno!! ovo je bilo ono sto se naziva "odgovor sa stilom" na tipican Argumentum ad hominum...(mozda sam i ja sad isplala nepismena---nema veze rizikovacu da budem lincovana od strane svih infantilno-iskopleksiranih sagovornika)....A za tebe bravo,samo sumnjam da je shvatila koliko joj je komentar bezveze....Pozdravvvvvv!!!!!!!!! :D

P.S.Pojedini nikad nece prevazici svoj nivo svesti koji je by the way tu negde oko kuvanog krompira ,noramalno sa tendencijom daljeg razvoja u tom pravcu!! :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top