Moja fotografija - sećanje na BLAJBIJA

E jesam dosadan sa ovim, postavio sam 123 puta na forumu ove slike :mrgreen: al' šta ću kad mi se sviđaju

Vrhovi Maglića u sumrak, i konji iz lokalnih katuna

maglic.jpg


maglic1.jpg
 
Modi, odmah da ides tamo i da pocnes da flasiras tu vodu!

Ima za godinu-dve da se obogatis!

Uopste se ne salim.

pa celo planinsko područje južno od Zapadne Morave, do granice sa Crnom Gorom, crnogorske i hercegovačke palnine imaju istu, ako ne i bolju vodu :) naročito Maglić i planina Tara

jedna zanimljiva stvar - kad se izvor zaprlja, voda bukvalno pobegne, povuče se, dok se ne pročisti prljavština
 
pa celo planinsko područje južno od Zapadne Morave, do granice sa Crnom Gorom, crnogorske i hercegovačke palnine imaju istu, ako ne i bolju vodu :) naročito Maglić i planina Tara

jedna zanimljiva stvar - kad se izvor zaprlja, voda bukvalno pobegne, povuče se, dok se ne pročisti prljavština

Nemoj da hvalis druge nego reci da je TVOJA NAJBOLJA i NAJKORISNIJA!

Da za razliku od drugih utice obavezno na povecanje potencije!

To je veoma vazan detalj.

Nekada je postojala kladanjska "Muska voda"...

I u pocetku je imala veliki propagandni uspeh i to ne samo u Jugoslaviji nego i u svetu!

I onda su nasi nespretnjakovici, po starom dobrom obicaju, uspeli da usehru stvar...

To bi ponovo trebalo reaktivirati na visem marketinskom nivou.

Modi, ja se ne salim!

Nadji stranog finansijera (naci ces ga, voda je vece buducnost od nafte!) i kreni u proizvodnju!
 
Nemoj da hvalis druge nego reci da je TVOJA NAJBOLJA i NAJKORISNIJA!

Da za razliku od drugih utice obavezno na povecanje potencije!

To je veoma vazan detalj.

Nekada je postojala kladanjska "Muska voda"...

I u pocetku je imala veliki propagandni uspeh i to ne samo u Jugoslaviji nego i u svetu!

I onda su nasi nespretnjakovici, po starom dobrom obicaju, uspeli da usehru stvar...

To bi ponovo trebalo reaktivirati na visem marketinskom nivou.

Modi, ja se ne salim!

Nadji stranog finansijera (naci ces ga, voda je vece buducnost od nafte!) i kreni u proizvodnju!

hahah :D hvala na preporuci, imaću u vidu, pošto svakako od sela imam plan lepo da se ovajdim jednog dana
 

Back
Top