Slagalica

Nedostatak vijuga se najbolje vidi u asocijacijama,i to se ponavlja vec nekolko dana zaredom,juche bilo generacija,peshak,prvak,buna,tako nesh valjda,i ja kontam vec od onoga generacija i peshak bi i najmaloumniji maloumnik trebo oma da zna da je djak konacno znaci prepreprelako i preocigledno i nije niko pogodio na kraju :SS kolko sam se iznerviro znaci bukvalno mi neshvatljivo znaci djaba ti sto mozes da poredjas smrdljive simbole u "tacnu" kombinaciju,to nije nikaki pokazatelj nicega,kakvih crnih "vijuga",nego samo bar prosecne inteligencije i srece
Isto je i sa slovima
Jedino u asocijacijama i eventualno korak po korak (mada i tu je ofc presudna sreca) se moze govoriti o (ne)ispoljavanju "vijuga" tj logickog i zdravorazumskog razmisljanja
Ko zna zna-cisto opsta informisanost i obrazovanje,veze nema sa inteligencijom/logikom/pamecu
Moj broj-smesno,chisto fizikalisanje
Tkd ovo je,ko i vecina ostalih kvizova,kviz sretje i obavestenosti a ne znanja/inteligencije i slichno

Voditeljke su mi preiritantne btw ona milica pogotovo bukv nisam video ni chuo za iritantniju osobu skoro pa bukvalno plachem kad god je ugledam ili kad otvori usta
 
Da, Milica je zaista iritantna... ali zato Kristinu obozavam :rumenko: :p

Ja u pitanjima nekad imam 3 od 10 a nekad 7 ili 8.. mada naravno desi se poneki put da ubodem svega 1 ili 2 :lol:

U asocijacima sam profi tu sam im uso u sistem :mrgreen:

Ne znam, meni je prva igra nekako najvise odraz inteligencije tu ubodem obe reci kao kompjuter a onda sledecih 5 emisija nista. :(

E, da brojeve kidam, bukvalno nadjem broj za 3 sekunde u vecini slucajeva
 
pa to ti kažem,sve zavisi od sreće,koja pitanja ti se potrefe
tako i meni,često vežem svih 10 a nekad svega 2-3
de prva igra haha najčistija moguća sreća,ako vidiš iz prve vidiš,ili pak malo kasnije primetiš neku dugačku reč i toe to,nema tu nikakog razmišljanja ni logike ni ničeg
 
Da, Milica je zaista iritantna... ali zato Kristinu obozavam :rumenko: :p

Ja u pitanjima nekad imam 3 od 10 a nekad 7 ili 8.. mada naravno desi se poneki put da ubodem svega 1 ili 2 :lol:

U asocijacima sam profi tu sam im uso u sistem :mrgreen:

Ne znam, meni je prva igra nekako najvise odraz inteligencije tu ubodem obe reci kao kompjuter a onda sledecih 5 emisija nista. :(

E, da brojeve kidam, bukvalno nadjem broj za 3 sekunde u vecini slucajeva

a skocko? a korak po korak?
 
Poslednja izmena:
bezveze
mada dobroe što su uveli da se po 2 igraju,pravičnie
još da se opametu i oko onoga da se u slagalicoj i mom broju daju poeni i onome ko nije na redu ako pronadje tačno ili ima isti broj slova itd i ličiće to na pravi kviz
 
bezveze
mada dobroe što su uveli da se po 2 igraju,pravičnie
još da se opametu i oko onoga da se u slagalicoj i mom broju daju poeni i onome ko nije na redu ako pronadje tačno ili ima isti broj slova itd i ličiće to na pravi kviz

Требало би да ограниче врема на асоцијацијама, свакоме по пет секунди.
 
pa to mislim,da imaju fore 20,maks 30 sekundi a ne jebenih minut i po jbt pa i debil bi našo tačnu kombinaciju da se tolko zamisli i uživi
to mi baš iritantno,il znaš il ne znaš,il imaš sreće il nemaš i toe to
 
pa zavisi kaka je,ako je laka (tipa četri nečega ista i slično) mogo bi i za 5-10 (što se neretko i dešava u kvizu) a ako je teža možda
kako bilo,i u toj igroj je sreća odlučujući faktor tako da je besmisleno da oni sad tu nešto previše mozgaju i traće vreme
a i treba da bude malo,da bude što teže i izazovnije
a ne ovako zavale se imbecili i smaraju tri minuta FKOFKO PIK..PIK TREF..
TREF PIK KAVO..PAVDON,IFPOFETKA JEL MOGEM,TVEF TVEF bljaa
 
meni te igre koje zavise od srece nisu zanimljive

zasto od srece - ako te pogode znas sve a ako te ne pogode sa zadatkom - nemas pojma

recimo osvajacice medalja iz malih zemalja , jedine osvojile medalje za svoju zemlju - nista nisam znao
 
Najvrednija je igra "Ko zna zna".To je i sustina kviza,da nesto znas,a ne da nagadjas na srecu.Spojnice su dobre...i tu je potrebno znanje takodje.Asocijacije su mi na trecem mjestu,potrebno je i logike i malo srece.Nekad budu bas lake,a i za njih treba izvjesno znanje.Skocko je igra na srecu i sistem.Brojevi i slova su mi iskreno,najdosadnije igre i totalno bezveze.To je za djecu iz osnovne skole...potrebno je znati samo cetiri matematicke operacije i sva slova :).a to i nije neko dostignuce.
Ja bih uvela neke igre koje kombinuje logiku i znanje,tj.one koje se manje oslanjaju na srecu.
I izbacila bih glupa statisticka pitanja koja niko ne moze ni znati,mada slagalica,cini mi se i izbjegava takva pitanja.
 
ali sam sad sve znao , pogodilo me pitanje

asocijacije znaju biti uzasno nelogicne

skocko je logicka igra ,ima srece ponekad ali mozes promasiti bas ako te zeza , pa da za zadnju kolonu moras razmisljati dal je neki znak na jednom ili drugom mestu

tako da bi trebalo uvesti i 7 kolonu

onda bi svako morao naci resenje

a kad nadje u 3 ili 4 koloni - to je sreca
 
Слагалица се гледа удвоје, или у друштву.
Кад ми је жена на путу мени није занимљиво да гледам сам. Имам реч од 11 слова, знам све одговоре у КЗЗ, решим асоцијацију пре њих, а немам коме да се похвалим.
Добре су оне игре у којима и гледаоци учествују, проверавају знање.
Тачно се види разлика између младих и старијих такмичара.
Ја се понекад забезекнем кад неки момак не зна нешто што је за мене елементарно, као и што зна који је, рецимо, највећи хит неког певача народњака за кога ја никад нисам чуо.
 
Слагалица се гледа удвоје, или у друштву.
Кад ми је жена на путу мени није занимљиво да гледам сам. Имам реч од 11 слова, знам све одговоре у КЗЗ, решим асоцијацију пре њих, а немам коме да се похвалим.
Добре су оне игре у којима и гледаоци учествују, проверавају знање.
Тачно се види разлика између младих и старијих такмичара.
Ја се понекад забезекнем кад неки момак не зна нешто што је за мене елементарно, као и што зна који је, рецимо, највећи хит неког певача народњака за кога ја никад нисам чуо.

pa prijavi se, pa da te gledamo, mozda i osvojis nesto ;)

- - - - - - - - - -

ali sam sad sve znao , pogodilo me pitanje

asocijacije znaju biti uzasno nelogicne

skocko je logicka igra ,ima srece ponekad ali mozes promasiti bas ako te zeza , pa da za zadnju kolonu moras razmisljati dal je neki znak na jednom ili drugom mestu

tako da bi trebalo uvesti i 7 kolonu

onda bi svako morao naci resenje

a kad nadje u 3 ili 4 koloni - to je sreca

Da, kod skocka je malo bezveze sto ako nadjes resenje valjda u drugoj ili trecoj koloni dobijas 5 poena vise, ispada da te nagradjuju sto si jednostavno imao srece.
 

Back
Top