Slagalica

Gledam veceras ova dva pajsera i cini mi se da ovde svaki kreten koji se prijavi moze da ucestvuje... Kao da se takmice ko ce da bude gori...

Lik prijavi rec od 3 slova... U igri moj broj ona kaze da nema broj i lupi 250, a on kao ima 820 i zakomplikuje neku glupost tako da dobije broj 1000 i nesto...

Pre neki dan je bio lik koji je u igri skocko lupio 5 simbola, a u asocijacijama kada je trebao da otvori novo polje rekao dalje... :neutral:

Ja sam se danas cepao dok sam gledao ove, kad su igrali skocka pokazali su koliko su pametni a kraj je bio najjaci(asocijacije) izadje fiba a on kaze fudbal :D
 
Papa Smurf: Gledam veceras ova dva pajsera i cini mi se da ovde svaki kreten koji se prijavi moze da ucestvuje... Kao da se takmice ko ce da bude gori...

Lik prijavi rec od 3 slova... U igri moj broj ona kaze da nema broj i lupi 250, a on kao ima 820 i zakomplikuje neku glupost tako da dobije broj 1000 i nesto...

Pre neki dan je bio lik koji je u igri skocko lupio 5 simbola, a u asocijacijama kada je trebao da otvori novo polje rekao dalje. igomar: potpuno si upravu
 
Има свега,али знам да је трема (а има је свако) нешто што може да те натера да заборавиш како се зовеш.
Ја нисам био,причао ми друг.Иначе када решавам кући ја имам вероватно 100 + скоро увек
 
Има свега,али знам да је трема (а има је свако) нешто што може да те натера да заборавиш како се зовеш.
Ја нисам био,причао ми друг.Иначе када решавам кући ја имам вероватно 100 + скоро увек
pa da,a tamo zaboravis i najprostije stvari....ali ako ti dobro krene,okurazis se,pa i trema nestane.
glupo im je sto snimaju po nekoliko emisija u toku dana...pa tako onaj ko pobedi nekoliko puta bude stvarno umoran..
 
Има свега,али знам да је трема (а има је свако) нешто што може да те натера да заборавиш како се зовеш.
Ја нисам био,причао ми друг.Иначе када решавам кући ја имам вероватно 100 + скоро увек

evo ovaj lik sad što je uzeo treće mesto, vidi se da ima znanja, ali kad se spetlja ono je da se upišaš od smeha... :lol:
sećam se prvih par njegovih nastupa, vrpoljio se na stolici, preznojavao se, ja mislila da je bolestan... kad ono samo tremaroš opasan... :lol:
i uspeo nekako da bude treći, kad ga pusti trema pogađa kao lud... :lol:
 
Posle duge i teške bolesti preminula je Milka Canić, dugogodišnji supervizor popularnog kviza "Slagalica".


121281064358079c4947dda351719299_v4_big.jpg

screenshot​
Mesto i vreme sahrane biće naknadno objavljeni, javlja RTS.
Rođena je 18. jula 1944. godine. Diplomirala je na Filološkom fakultetu u Beogradu.

Od 2002. je supervizor u kvizu "Slagalica" i autor je brojnih udžbenika. Milka Canić radila je kao profesorka srpsko-hrvatskog jezika u Prištinskoj gimnaziji, zatim u Vojnoj gimnaziji u Beogradu, kao i u XV beogradskoj gimnaziji, a od tada i kao lektor.

Posebne simpatije javnosti pobrala je kratkim nastupima u pomenutom kvizu, gde je u jednom periodu osim neizostavnog "Dobro veče" sa gledaocima delila i mudre misli i opažanja.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=10&dd=19&nav_category=12&nav_id=1189912


:( Neka joj laka crna zemlja

:rida:Sta cu sad Kad nema niko da mi pozleli dobro vece
 
Da.Preminula je jedna prava intelektualka,za sve nas,to je veliki gubitak.Danas,kada imamo toliko laznih "intelektualaca",sa laznim diplomama.Sa diplomama,koje se dobijaju za novac,ili se poklanjaju

politikantima za rodjendane,i proslave godisnjica bavljenja "visokom" politikom.Za ovu nasu malu zemlju,svaki pravi intelektualac,vredi zlata,koliko je tezak.Nazalost,oni drugi,zive dugo i srecno,na nasu

kolektivnu nesrecu !
 
Nadam se da niko nece govoriti dobro vece umesto nje ponovo i da ca supervizor ostati van kamera.

Ne treba nam skrnavljenje uspomena na legendu.

Znala sam da je bolesna cim nije bila u kvizu,rekli "radi iza kamera" - znala sam.

Nije me ovo iznenadilo,ocekivana smrt i kraj jedne ere samo sam zatecena jer se desilo.
Iz kreveta bolesna je radila svoj posao,toliko ga volela.

Legende ne umiru.
 
Vrlo interesantna emisija.

Aha asocijacije kao igra su postale znatno teze nego ranije. I treba ako mene pitas, ranije takmicar koji je kiksnuo na prethodne cetiri igre mogao je da okrene situaciju u svoju korist i pobedi zbog lakih asocijacija, sto i nije bas bilo fer.

- - - - - - - - - -

danasnji je bio neverovatan

-11

- - - - - - - - - -

ups , jucerasnji

prevazisao Slavoljuba ;)
 
Gledanje Slagalice kod nas u kući je već poznata aktivnost.
Poslednja dva meseca i kada ne stignem da gledam u 19, gledam na netu, ali ne propustim niti jednu.

Volim, recimo, Korak po korak, ali nekada baš bude bezveze pojam.
 
Stvarno mi nisu jasni takmičari koji se prijave za Slagalicu a ne znaju ni pravila...
I mene nervira to, na primer kada u prvoj igri prijave glagol koji nije u nominativu.
Druga stvar, kad se neko ocajnicki lose snalazi u igri skocko, ne bih mu dala da pobedi ni po koju cenu. To je neoprostiv nedostatak vijuga.
Inace, volim da gledam slagalicu, ucestvujem u igricama i svidja mi se stav koji imaju voditeljke, ozbiljnost i profesionalnost cele emisije.
 
I mene nervira to, na primer kada u prvoj igri prijave glagol koji nije u nominativu.
Druga stvar, kad se neko ocajnicki lose snalazi u igri skocko, ne bih mu dala da pobedi ni po koju cenu. To je neoprostiv nedostatak vijuga.
Inace, volim da gledam slagalicu, ucestvujem u igricama i svidja mi se stav koji imaju voditeljke, ozbiljnost i profesionalnost cele emisije.

pa jel znas uglavnom odgovore kad gledas? Inace ta igra skocko je u svetu poznatija kao Mastermind http://www.archimedes-lab.org/mastermind.html , ni meni isprva nije isla :rumenko: ali vec nakon 3, 4 dana vezbanja (malo ujutru malo uvece) usao sam u stos tako da mi je sada ta igra najlaksa.
 
pa jel znas uglavnom odgovore kad gledas? Inace ta igra skocko je u svetu poznatija kao Mastermind http://www.archimedes-lab.org/mastermind.html , ni meni isprva nije isla :rumenko: ali vec nakon 3, 4 dana vezbanja (malo ujutru malo uvece) usao sam u stos tako da mi je sada ta igra najlaksa.
Pa iskreno, ne znam dobro, ne bih dobro prosla kad bih se prijavila. Ali radujem se kad nesto pogodim pa mi kviz popravlja raspolezenje. :)
 

Back
Top