zenska ljubomora...

A

ariela

Gost
Pa eto ne bih sad neki dugi uvod, zasto bas ova tema, ali me u poslednje vreme to zanima...zasto se javljaju te ljubomore i zbog cega je neke zene na veoma ruzan nacin ispoljavaju...jeste li osetili na svojoj kozi koliko taj bes moze biti jak...i naravno do koje granice se ne racuna da je to patologija... :?:
 
Sestro slatka, mislim da zenska ljubomora nije za prineti odvratnoj, posesivnoj, agresivnoj muskoj ljubomori. Ne pitaj, svasta sam dozivela dok nisam jednom rekla: dosta, gotovo je, kraj ! A onda je trebalo jos mnogo vremena, potroseno jos mnogo zivaca, i prezivela sam jos mnogo neprijatnosti dok MAGARAC nije shvaito da sam JA RASKINULA SA NJIM. I da vise nisam njegova svojina.
 
Devojke, muska ljubomora je izuzetno mala ako uopste i postoji. Retko je ima a to su uglavnom neki "imbecili" koji su ljubomorni na ceo svet.
Devojke su neuporedivo ljubomornije nego muskarci a pogotovo medjusobno jedna na drugu. To mi je uostalom potvrdilo 99% devojaka koje znam.
 
ariela:
Pa eto ne bih sad neki dugi uvod, zasto bas ova tema, ali me u poslednje vreme to zanima...zasto se javljaju te ljubomore i zbog cega je neke zene na veoma ruzan nacin ispoljavaju...jeste li osetili na svojoj kozi koliko taj bes moze biti jak...i naravno do koje granice se ne racuna da je to patologija... :?:
Haha... Dugo mi je da pricam, ali sam nedavno imala prilike da budem "meta" zenske ljubomore! Da ne verujes sta je zena u stanju da smisli! Ljubomora je ljubomora - bilo muska ili zenska, ali je najludje kad se "uhvate u kostac" suparnice (ili suparnici) iskljucujuci iz te "igre" onog ko je tu situaciju napravio!
 
Haha... Dugo mi je da pricam, ali sam nedavno imala prilike da budem "meta" zenske ljubomore! Da ne verujes sta je zena u stanju da smisli! Ljubomora je ljubomora - bilo muska ili zenska, ali je najludje kad se "uhvate u kostac" suparnice (ili suparnici) iskljucujuci iz te "igre" onog ko je tu situaciju napravio![/quote]
da najgore je sto se dvoje raspravljaju oko treceg koji je ubacio kosku. Tu je naravno kriv onaj ko nije jasno skrenuo tom trecem da tu nema sta da trazi cak ni sekundu.
to je na kraju krajeva unistilo moju vezu, eto iskustvo vise iluzija manje
srdj.
 
Setalica:
Sestro slatka, mislim da zenska ljubomora nije za prineti odvratnoj, posesivnoj, agresivnoj muskoj ljubomori. Ne pitaj, svasta sam dozivela dok nisam jednom rekla: dosta, gotovo je, kraj ! A onda je trebalo jos mnogo vremena, potroseno jos mnogo zivaca, i prezivela sam jos mnogo neprijatnosti dok MAGARAC nije shvaito da sam JA RASKINULA SA NJIM. I da vise nisam njegova svojina.
 
Ja znam jedan par koji je uzasno ljubomoran! On je moj veoma dobar prijatelj, a nju skoro da ne poznajem!
On i ja se moramo maltene kriti kada hocemo da izadjemo na kaficu, da se ispricamo, jer mu ona pravi scene!
Nije ni on nista bolji uzasno je ljubomoran i posesivan! Taman odgovaraju jedno drugom!
 
Ljubomora je gadna boljka. Pozeljno bi bilo da doticni(a) ode na terapiju, jer u suprotnom moze zagorcati (da ne kazem, upropasti) zivote.
Mala doza ljubomora je zdrava, znak ljubavi, ali ako prelazi u posesivnost...uh, strasno je to.
Mozda najbolje pobeci sto dalje od takve osobe!?
 
Ljubomora je nesto cime covek sam sebe povredjuje.Psihoanaliticari smatraju da ljubomora uglavnom prerasta u agresiju ili nisko samopostovanje.Zene su izgleda sklonije,ali iza toga postoji nesto drugo.To su uglavnom, inace nesretne i ne sigurne zene,jer cim su ljubomorne na drugu zensku osobu moze se zakljuciti da same sebi nisu dovoljno dobre.Ljubomora ima mnogo zajednickog sa zaviscu,ljubomorna sam = mrzim je i zavidim joj!
 
maja mala mama:
Ljubomora je nesto cime covek sam sebe povredjuje.Psihoanaliticari smatraju da ljubomora uglavnom prerasta u agresiju ili nisko samopostovanje.Zene su izgleda sklonije,ali iza toga postoji nesto drugo.To su uglavnom, inace nesretne i ne sigurne zene,jer cim su ljubomorne na drugu zensku osobu moze se zakljuciti da same sebi nisu dovoljno dobre.Ljubomora ima mnogo zajednickog sa zaviscu,ljubomorna sam = mrzim je i zavidim joj!
Ljubomorna sam ko pas.
 
Ljubomora je kada postoji neki razlog za to, a posesivnost je ono o cemu vi pricate. Ja sam strasno posesivna i moj decko ludi zbog toga. Razumem ja njega ali to je jace od mene.Mada u poslednje vreme pokusavam da se kontrolisem u najvecoj mogucoj meri.
 
Jaoj, ljudi koliko sam ja ljubomorna!
Mislim da bi pored mene mogao da bude sa još 20 njih i da me boli uvo! Ne razumem zašto se nervirati zbog nekog muškarca? Ako te voli, i samo je sa tobom - čemu sumnje? Ako već švrlja - nije ni zaslužio da se nerviram zbog njega! A što više posmatram muškarce, sve više volim moj mobilni... :twisted: :twisted: :twisted:
 
ariela:
Pa eto ne bih sad neki dugi uvod, zasto bas ova tema, ali me u poslednje vreme to zanima...zasto se javljaju te ljubomore i zbog cega je neke zene na veoma ruzan nacin ispoljavaju...jeste li osetili na svojoj kozi koliko taj bes moze biti jak...i naravno do koje granice se ne racuna da je to patologija... :?:
Ja sam vec dugo pod ovim nikom ovde na krstarici ne znam otkud sad tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? eTO VIDIS DA SAM JA SAD LJUBOMORNA:::NARAVNO KAD MI NEKO UZME NIK I DECKA UBIJAM HAHAAHA nE ZNAM IMENJAKINJO ZASTO JE TAKO:::aL JA SAM OSTEILA LJUBOMORU NA SVOJOJ KOZI I ZNAM DA JE RUZNO ALI TO JE TAKO KAD SUJETE NADJACA RAZUM
 
Ena187:
Jaoj, ljudi koliko sam ja ljubomorna!
Mislim da bi pored mene mogao da bude sa još 20 njih i da me boli uvo! Ne razumem zašto se nervirati zbog nekog muškarca? Ako te voli, i samo je sa tobom - čemu sumnje? Ako već švrlja - nije ni zaslužio da se nerviram zbog njega! A što više posmatram muškarce, sve više volim moj mobilni... :twisted: :twisted: :twisted:
bas sa 20 ?
 
ariela 2:
ariela:
Pa eto ne bih sad neki dugi uvod, zasto bas ova tema, ali me u poslednje vreme to zanima...zasto se javljaju te ljubomore i zbog cega je neke zene na veoma ruzan nacin ispoljavaju...jeste li osetili na svojoj kozi koliko taj bes moze biti jak...i naravno do koje granice se ne racuna da je to patologija... :?:
Ja sam vec dugo pod ovim nikom ovde na krstarici ne znam otkud sad tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? eTO VIDIS DA SAM JA SAD LJUBOMORNA:::NARAVNO KAD MI NEKO UZME NIK I DECKA UBIJAM HAHAAHA nE ZNAM IMENJAKINJO ZASTO JE TAKO:::aL JA SAM OSTEILA LJUBOMORU NA SVOJOJ KOZI I ZNAM DA JE RUZNO ALI TO JE TAKO KAD SUJETE NADJACA RAZUM
Registruj se pa niko nece moci da ti uzme nick. :lol:
 
makimaki:
ariela 2:
ariela:
Pa eto ne bih sad neki dugi uvod, zasto bas ova tema, ali me u poslednje vreme to zanima...zasto se javljaju te ljubomore i zbog cega je neke zene na veoma ruzan nacin ispoljavaju...jeste li osetili na svojoj kozi koliko taj bes moze biti jak...i naravno do koje granice se ne racuna da je to patologija... :?:
Ja sam vec dugo pod ovim nikom ovde na krstarici ne znam otkud sad tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? eTO VIDIS DA SAM JA SAD LJUBOMORNA:::NARAVNO KAD MI NEKO UZME NIK I DECKA UBIJAM HAHAAHA nE ZNAM IMENJAKINJO ZASTO JE TAKO:::aL JA SAM OSTEILA LJUBOMORU NA SVOJOJ KOZI I ZNAM DA JE RUZNO ALI TO JE TAKO KAD SUJETE NADJACA RAZUM
Registruj se pa niko nece moci da ti uzme nick. :lol:
sta je to tzv. zenska registracija (opisite postupak moze i detalji)?
 
ndevojka:
Ena187:
Jaoj, ljudi koliko sam ja ljubomorna!
Mislim da bi pored mene mogao da bude sa još 20 njih i da me boli uvo! Ne razumem zašto se nervirati zbog nekog muškarca? Ako te voli, i samo je sa tobom - čemu sumnje? Ako već švrlja - nije ni zaslužio da se nerviram zbog njega! A što više posmatram muškarce, sve više volim moj mobilni... :twisted: :twisted: :twisted:
bas sa 20 ?

Baš! 8)
 
Hteo sam nesto da kazem, ali razmislicu dobro pre nego sto dam odgovor na ovu temu.
Ariela!
Mozda te muci taj sopstveni osecaj ljubomore ili te muci taj isti na voljenoj osobi itd, mislim da si na dobrom putu da u pozitivnom smislu resavas te probleme ali javicu se za koji dan.
 
Da kod sebe ne bi dozvolio pojavu ljubomore i patnje, prvo i osnovno nikada nemoj previse da se vezes za nekoga, tj. nemoj dozvoliti da postanes neciji lisaj, visegodisnja parazitska biljka.

Ljubomora je potpuno normalna stvar, samo sve zavisi od toga koliko si talentovan da je kontrolises.
Veca je kod zena, ali i muskarci su jako ljubomorni samo sto to ne pokazuju.

Da sebe u nekoj vezi ne bi doveo do veliike ljubomore, uvek sve uzimaj sa rezervom, uvek zadrzi odredjeni deo sopstvene slobode, nikada nikome nemoj u potpunosti da se otvaras i svemu prilazi sa vecom dozom obzira.
Najveca greska koju prave mlade curice je ta sto kada se zatreskaju u nekoga gube vezu sa realnoscu i ta osoba postaje celi njihov svet. Gluposti!!! Treba da nastavis sa svojim interesovanjima, hobijima, drustvom. Zadrzi zdrav razum i svest, jer jedino tako u slucaju da te sutne neces biti toliko povredjena.

Ljubomora je strasna ako je ne kontrolises, ali ne za osobu na koju si ljubomorna nego na tebe. To ce samo tebi uciniti lose.
Ali ako je situacija da te je prevario sa nekom a ti ne mozes da se pomiris sa situacijom, zato jer je ta ruznija i jadnija od tebe, onda je ubi od batina, napravi joj nevidjeno sranje!!!
 

Back
Top