zaboraviti ga ili ne

  • Začetnik teme black lady
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

black lady

Gost
Bila sam se deckom jedno vece posle toga ponasao se kao da nista nije bilo izmedju nas i potpuno me ignorise,a te veceri mi je rekao kako mu se stvarno svidjam.Pojedini njegovi drugovi imaju lose misljenje o meni i pune mu glavu.Sta da radim ,meni je mnogo stalo do njega.
 
Ima jedna mnogo dobra pjesmica koja opisuje tvoju situaciju: "Ne veruj nikome, ko ti odmah kaze da te voli, jer obicno mu jedno treba, a kad das sve te posle boli........", od Srdjana Marjanovica. Stara stvar, no mnogo poucna!
 
black lady:
Bila sam se deckom jedno vece posle toga ponasao se kao da nista nije bilo izmedju nas i potpuno me ignorise,a te veceri mi je rekao kako mu se stvarno svidjam.Pojedini njegovi drugovi imaju lose misljenje o meni i pune mu glavu.Sta da radim ,meni je mnogo stalo do njega.

Jesi li razmisljala o tome zashto ti je stalo do njega? Do te osobe koja dopusta da mu 'drugovi pune glavu' (kakav izraz.....).. Koji je bio s tobom jedno veche,a ONDA te ignorishe.....? Eto, cak i iz tog shturog opisa da se naslutiti kakav je covek, na koji nacin razmislja.. I ako ti je i dalje stalo do njega, onda je tvoj problem takav da se ne moze resiti savetima na forumu...
Malo samopostovanja... batali kretena, naici ce neko drugaciji, pa ce ti posle biti krivo shto si gubila vreme na ovoga :twisted: .
 
Sta su oni u stanju da ispricaju... Znam da treba da te utesim, ali realno: da zeli da te vidi video bi te. Da mu je stalo zvao bi te. I niko ne bi mogao da utice na njegovo misljenje. Ovako...
Pogledaj to sa jedne druge strane. Imala si dobar sex za jednu noc, probala si i to, iskustvo vise, teraj dalje...
Znam da je tesko ali... Sve smo kroz to prosle pa ces proci i ti. OSMEH i prkosi suzama!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top