SEX IZMEDJU FORUMASA!?

NOclasic

Zainteresovan član
Poruka
288
Dovoljno dugo ili kratko sam na forumu pa bih zeleo da priupitam SVE VAS:
Ko je od vas ovde upoznao nekoga (nije bitno ime, bicemo diskretni!) i sa njim se kresnuo? Hajde bas da vas cujem FORUMASI MALENI!!! :wink: :arrow:

DOPUNA:
Posto se ispostavilo da je Forum "posan", pitanje vazi za sve vidove komunikacija preko neta: chat, drugi forumi, sajtovi za upoznavanje itd :idea:
 
Ja nisam nikoga upoznao ALI sam spreman cak i na te zrtve ako ce me to resiti nevinosti :lol: :lol: :lol:

Mislim da ima raznih ljudi i svako ima razlicita ocekivanja i razloge zasto su na forumu. Ali najbitnije - vreme na poslu nam prolazi produktivnije. :lol:
 
zavodljiva1976:
:shock: I odakle ti ideja da je neko ovde samo zbog kres sema?!

Pa ako pise:
LJUBAV I SEX, onda to podrazumeva dve stvari
-sex bez ljubavi
-sex + ljubav (ili ovo dvoje ne idu zajedno?)
Dakle barem da znamo ko je zasto ovde?
Ponavljam ako trazite dokaz postojanja vanzemaljaca, kupovinu stana, auta, rasparvu filozofske sadrzine... PA POGRESILI STE SOBU SA TEMOM!!!

Zavodljiva reci:
zasto si ti ovde ako te ne zanima kres sema? Trazis ljubav? :wink:
 
Nina2:
Ih bre 'recite ne klasici' pa ni ti ne zaostajes mnogo, s obzirom da si tu od oktobra a vec imas 121 poruku na mesec ;)

Tacno Ninice :lol: , ali pogledaj malo bolje:
u pocetku sam ovde provodi dnevno oko 2-3 sata, a sada me nema danima...
Lazem li? :twisted:
Nego ne rece bi li sta kod tebe i zasto si OVDE!

Inace za sve one koji ne umeju da citaju pitao sam:
STA TRAZE POJEDINI OVDE GDE PISE LJUBAV I SEX?!!! :!: :idea: :?: :arrow:
 
NOclasic:
Nina2:
Ih bre 'recite ne klasici' pa ni ti ne zaostajes mnogo, s obzirom da si tu od oktobra a vec imas 121 poruku na mesec ;)

Tacno Ninice :lol: , ali pogledaj malo bolje:
u pocetku sam ovde provodi dnevno oko 2-3 sata, a sada me nema danima...
Lazem li? :twisted:
Nego ne rece bi li sta kod tebe i zasto si OVDE!

Inace za sve one koji ne umeju da citaju pitao sam:
STA TRAZE POJEDINI OVDE GDE PISE LJUBAV I SEX?!!! :!: :idea: :?: :arrow:

Dolaze da daju svoja misljenja, mnogi ljudi dolaze da potraze savet. A ti ako dolazis zbog kres sheme ne gledaj druge kroz sebe 8)
p.s.: jadan si ti ako ovde trazis kres a ne u pravom zivotu.
 
NOclasic:
zavodljiva1976:
NOclasic:
zasto si ti ovde ako te ne zanima kres sema? Trazis ljubav?
Ne,trazim kres semu... :roll: Svasta!!!
A zasto si ti ovde? Trazis kres semu?! :shock:
Da ja trazim kres-semu i molim zainteresovane da mi se jave :lol: :wink:
Nego ne pitam te sta ne trazis nego STA TRAZIS OVDE GDE PISE "LJUBAV I SEX" :twisted:
Mislim da su ti Nina2 i Vuk_ vec rekli,da ne ponavljam...
 
Nina2:
NOclasic:
Nina2:
Dolaze da daju svoja misljenja, mnogi ljudi dolaze da potraze savet. A ti ako dolazis zbog kres sheme ne gledaj druge kroz sebe 8)
p.s.: jadan si ti ako ovde trazis kres a ne u pravom zivotu.

Nina a sto se ti osecas PROZVANOM? :wink:
Ja sam pitao STA TRAZITE OVDE I KO JE OSTVARIO KRES SEMU?!
Ako ti treba neki savet slobodno pitaj evo tu sam :twisted: Ako dajes savete reci: jesu li svi jadni koji dodju ovde pa se malkice kresnu medjusobno :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Imas forum poznanstva, ako ti treba kress!
A ovde se vode strucno-naucne polemike o najvecoj misteriji ljudkse nesavrsenosti :wink:
TACNO!!!
Posto jos uvek traje halabuka onih koji valjda nisu jos nista OVDE kresnuli kazacu jos samo ovo, pa molim pismene da citaju:
Upravo to i jeste moje pitanje u vezi polemike o najvecoj ljudskoj nesavrsenosti- O SEXU I KO SE OVDE SA KIM KRESNUO!!!!
Dakle nebitno je to sto JA TRAZIM KRES-SHEMU! Recimo da sam ja PACIJENT :wink: , ali odgovorite na PITANJE :!: :evil:
 

Back
Top