Koji losion za lice

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
E sad i meni treba savet. Imam mesanu kozu, do sada sam koristila L'orealov losion za lice Revel teint (tako nesto, nisam vise sigurna) ali posto vise nema gde da se nabavi htela bih da probam neki drugi.
Neka preporuka?
 
Ja koristim gel za ciscenje lica. Nivein je,beli (tj. za suvu kozu)-sadrzi i aloju i kamilicu. Ja sam prezadovoljna,od njega mi se lice vec posle pet dana procistilo (imala sam bubuljice na jednom delu i crvenilo). Kosta 370 din i imas i plavi i zeleni,jedan je za normalnu a drugi za masnu kozu. Koristim samo taj gel i ujutru i uvece i nakon njega nanosim Niveinu kremu za lice-pure energy- (oko 52o din). A uzela sam i cetku za ciscenje lica (koju koristim uz gel,jer me mrzi da gel nanosim prstima ili sundjerom) i ta cetka ti je oko 200 din. Sve to sam uzela pre nedelju dana, a pre toga sam koristila Avonove proizvode koji su bili dobri ali sam ih potrosila,a u medjuvremenu sam se posvadjala sa svojom 'Avon damom'. Tako da su ti ta moja iskustva potpuno sveza,kao i navedene cene. Nadam se da sam ti pomogla.Pozdrav
 
Da zaboravih da ti napisem kako se tacno ovaj gel zove,ako se odlucis da to uzmes.Dakle to ti je iz kolekcije 'nivea visage' (logicno jer je za lice), a tebi treba plavi,tj za mesovitu kozu i zove se 'Mild schaumendes wasch-gel',mada pozadi imas i onu nalepnicu na srpskom gde pise da je u pitanju gel za ciscenje lica blablabla tako da ti je dovoljno da samo trazis gel za ciscenje lica za mesovitu kozu. Pakovanje ima 150 ml. Cini mi se da sam videla i Niveine losione (isto je plavi za mesovitu/normalnu, zeleni za masnu a za suvu je roze pakovanje),ali se ne secam tacno naziva niti cene.
 
Hvala Ilona na iscrpnom odgovoru. :) Vidim bas se pominje Nivea, pa cu eto bas da probam taj za mesanu kozu. Hvala i na obevestenju o cenama, srce si, ali nisam u srbiji tako da..:) U svakom slucaju probacu pa cu izneti utiske ;)
Pozdrav!
 
chokolada:
Ja koristim Loreal kolekciju za masnu kozu koja se zove PURE ZONE. Imas gel za pranje lica koji ima mala zrnca tako da deluje i ko piling, tonik i za kraj kremu. Ja sam bas zadovoljna!

Probala i nije mi odgovarao :(. A obozavam Lorealove proizvode tog tipa. Ipak, ovaj mi je cak izazvao neke sitne male okom nevidljive bubuljice, one koje mozes da osetis kad predjes prstima preko lica. Prestala sam da ga koristim i vratila se Revel teintu. E sad je kriza, posto mi je taj tonik na izdisaju a vise ga nema.
Svejedno, hvala na savetu :)
 
Probaj CLINIC! Kazu svi da su im proizvodi za masnu kozu super! Ja sam bas dobila neki sapun od drugarice, ali ga jos nisam pocela koristiti.
Samo da kazem da sam probala i NIVEA kolekciju za masnu kozu, mislim da se zove young ili tsko nesto i nije mi nimalo pomogla! :(

Ma masna koza je najgora! :(
 
chokolada:
Probaj CLINIC! Kazu svi da su im proizvodi za masnu kozu super! Ja sam bas dobila neki sapun od drugarice, ali ga jos nisam pocela koristiti.
Samo da kazem da sam probala i NIVEA kolekciju za masnu kozu, mislim da se zove young ili tsko nesto i nije mi nimalo pomogla! :(

Ma masna koza je najgora! :(

A mesana jos gora!:)) Losion za mesanu kozu, mleko za mesanu kozu i milion krema posto su jedne ili premasne (zbog predela oko nosa, cela i brade) a druge presuve zbog obraza. :) Ma cudo! Ali sto se krema tice tu sam se super konacno snasla sa firmom L'occitane i mogu zaista da je preporucim svima. Nekad sam koristila Lancasterove kreme ali sada nema sanse da se odreknem L'occitane. U pitanju je francuska firma ciji se proizvodi baziraju iskljucivo na prirodnim sastojcima. Ja licno koristim proizvode Immortelle /Essential lotion.
Mislim da imaju proizvode i za masnu kozu, pa mozda da probas :)
Pozdrav.
 
Ja koristim onu nivea for men, moisturising kremu koja ima q5 faktor. meni je koza suva i to najvise dodje do izrazaja posle kupanja, a tako nesto na licu mi bas smeta.

ranije sam koristio biotherm-ov iz serije for men ali nesto ne vidjam tu seriju ovde po prodavnicama...
 
Tommy_V:
Ja koristim onu nivea for men, moisturising kremu koja ima q5 faktor. meni je koza suva i to najvise dodje do izrazaja posle kupanja, a tako nesto na licu mi bas smeta.

ranije sam koristio biotherm-ov iz serije for men ali nesto ne vidjam tu seriju ovde po prodavnicama...

Tommy, mislis da ti je zaista mesto na ovoj temi koja se tice losiona za zene? :wink:
 
Nina2:
Tommy_V:
Ja koristim onu nivea for men, moisturising kremu koja ima q5 faktor. meni je koza suva i to najvise dodje do izrazaja posle kupanja, a tako nesto na licu mi bas smeta.

ranije sam koristio biotherm-ov iz serije for men ali nesto ne vidjam tu seriju ovde po prodavnicama...

Tommy, mislis da ti je zaista mesto na ovoj temi koja se tice losiona za zene? :wink:

zasto da ne?! problem koze je zajednici za oba pola. mislim, bilo bi isto kao da si rekla da je tema o vanilicama samo za zene. a i hteo bih da procitam i vasa iskustva kako bih znao - sta sve moze da ocekuje moju kozu. :wink:

inace koza je najveci organ na nasem telu i treba je negovati. :wink:

ali cenim tvoju brigu, curice 8)
 
Tommy_V:
Nina2:
Tommy_V:
Ja koristim onu nivea for men, moisturising kremu koja ima q5 faktor. meni je koza suva i to najvise dodje do izrazaja posle kupanja, a tako nesto na licu mi bas smeta.

ranije sam koristio biotherm-ov iz serije for men ali nesto ne vidjam tu seriju ovde po prodavnicama...

Tommy, mislis da ti je zaista mesto na ovoj temi koja se tice losiona za zene? :wink:

zasto da ne?! problem koze je zajednici za oba pola. mislim, bilo bi isto kao da si rekla da je tema o vanilicama samo za zene. a i hteo bih da procitam i vasa iskustva kako bih znao - sta sve moze da ocekuje moju kozu. :wink:

inace koza je najveci organ na nasem telu i treba je negovati. :wink:

ali cenim tvoju brigu, curice 8)

Lepo od tebe, ali onda je bolje da svoje savete sto se toga tice stavis na Savremen muskarac, posto predpostavljam da znas da se zenska i muska koza itekako razlikuju ;) Zenama tvoji saveti ne mogu pomoci, niti nasi tebi, a tamo nekom muskarcu na Savremen muskarac mozda je potreban bas upravo takav savet a ti ga rasipas ovde ;)
 
Moja preporuka je Vichy. Posto i ja imam mesanu kozu, imam problem da nadjem mleko, kremu i losion bas za ovaj tip. Elem, Vichy ima mleko i tonik za mesovitu i normalnu kozu, s termalnom vodom. Ja sam zadovoljna. Ipak, sve je to individualno, ne mora da znaci da odgovara svima koji imaju mesovitu kozu.
 
Andjelka777:
Moja preporuka je Vichy. Posto i ja imam mesanu kozu, imam problem da nadjem mleko, kremu i losion bas za ovaj tip. Elem, Vichy ima mleko i tonik za mesovitu i normalnu kozu, s termalnom vodom. Ja sam zadovoljna. Ipak, sve je to individualno, ne mora da znaci da odgovara svima koji imaju mesovitu kozu.

Hvala na preporuci. Mozes li da mi napises naziv tog Vichy mleka i tonika?
 
chokolada:
I moja je mesana na licu! :wink:
Ma sranye u boji! :(

to je najcesece TAKO, NE BIRNI. vECINA Zena ima tu tzv. T-zonu koja je masna....


ja imam svu kozu masnu (kazu, sporije stari :lol: ), ap zato koristima sasvim sasvim lajt kremice nocne, i tonik, antibakterijski green line, jer se u mojoj kancelariji pushi uz klima uredjaje :twisted: E, da, i facial wash, onaj johnson mentolski....gistro, i on i tonik skupljaju pore od poroka :D
 
Probala sam svasta i na kraju se uvek vratim na Vitaskin. Ja imam neki cudno mesoviti tip koze, pa shodno tome biram liniju.
Inace, cinjenica je da svi ti veliki kozm brendovi za nase trziste prave proizvode mnogo losijeg kvaliteta, shodno i ceni.
 
Evo, probala sam Vichy Thermale mleko i tonik...za sada sam veoma zadovoljna :) Meni se brzo pojave rezultati na kozi, da li mi mleko i tonik odgovara ili ne, tako da...za sada je ovo odlicno! Preporucujem!
 

Back
Top