Prva je ljubav...

emilex

Početnik
Poruka
7
Imao sam puno devojaka, ali se uvek, svakodnevno setim svoje prve ljubavi. Ona je bila nesto najlepse sto sam ikada doziveo, bila je boziji dar. Nismo zajedno vec tri godine, a znam da i ona mene jos uvek voli, ali i da je nasa veza nemoguca. :cry: Da li vipomislite na vasu prvu ljubav i na sta vas prvo asocira :?:
 
meni je svaki put kad je vidim sve teze. tako bih zeleo da smo opet zajedno. ne znam sta me sad spopada. nasa veza je bila tako slatka, zanimljiva, a pretvorila se u pravi pakao zbog njenih roditelja. :cry: ebiga
 
Zavisi sta podrazumevate pod 'prvom ljubavi'... Ako mislite na ono 'prva devojka' ili 'prva ozbiljnija veza' nje se maltene i ne secam...

Prve prave ljubavi se cesto setim... No, hebi ga, zivot tece dalje...

edit:

A na sta me najcesce asocira, to zavisi od raspolozenja i konteksta u kome je se setim... Moze da bude sa osmehom kad se setim ono malo vremena kad sam se po prvi put osecao 'zivim' u zivotu... A moze da bude i sa grimasom kad se setim bolne agonije koja je usledila... Tako da...
 
emilex:
meni je svaki put kad je vidim sve teze. tako bih zeleo da smo opet zajedno. ne znam sta me sad spopada. nasa veza je bila tako slatka, zanimljiva, a pretvorila se u pravi pakao zbog njenih roditelja. :cry: ebiga

Ih... Proslost je proslost... Sad cu ti dati jedan link da malo gvirnes. ;) Moj slucaj...

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=40310

Pa ti vidi da li se moze nesto od saveta ovih silnih ljudi primeniti i na tebe...
 
Pod prvom ljubavi mislim na prvu ozbiljnu vezu, na prvu devojku koja je uspela da otvori vrata srca mog. Sa njom sam proveo (samo) 6 meseci. Kratko ali slatko - steta sto nije potrajalo. U svakom slucaju, za nju me vezuju JAKO lepe uspomene.
 
Setim se svakog svog bivseg momka, jer postoje stvari koje me asociraju na svakog od njih - mesta, dogadjaji, ljudi, muzika, hrana i sl. i uvek mi kroz misli protutnje samo lepe stvari... (a i valjda sto sam sa vecinom od njih u povremenom kontaktu)...
A prve prave ljubavi naravno da se najcesce i najradije setim, jer mnogo toga nas i dan danas vezuje (drustvo, mesta i sl.), iako je proslo dve i po godine od raskida, jer i dalje se vidjamo (prijateljski) povremeno, no posto sada imam vezu koja mi je bas lepa (da ne ureknem), ne pomisljam da budem sa njim ponovo (iako sam do pre godinu dana imala zaista neodoljivu zelju za tim) :D

P.S. Poljubac posle godinu i po dana od raskida je bio jedan od najlepsih, ali nakon tog poljupca sam shvatila da ipak ta veza ne bi bila uspesna ponovo... To je samo secanje na jedan predivan segment mog zivota...
 
poljubio sam je nedavno, posle dve godine i od toga dana je proslo 2 meseca. od onda je jos nisam video ni cuo. imala je obicaj da me ponekad cimne na mob iako sam ja bio sa drugom (a ona sadrugim). od onda nista, a ja se jos uvek nadam... :(
 
emilex:
Imao sam puno devojaka, ali se uvek, svakodnevno setim svoje prve ljubavi. Ona je bila nesto najlepse sto sam ikada doziveo, bila je boziji dar. Nismo zajedno vec tri godine, a znam da i ona mene jos uvek voli, ali i da je nasa veza nemoguca. :cry: Da li vipomislite na vasu prvu ljubav i na sta vas prvo asocira :?:
Prva ljubav zaborava nema ! :lol:
 
Da, cesto se setim svoje prve ljubavi. Ne mogu da budem sigurna u to da li je bila prava ljubav ili samo strast, to ce za mene zauvek ostati tajna (mozda ne bas zauvek...). Nismo dugo bili zajedno, svega 10-tak dana, ali za to vreme smo razmenili toliko emocija i jednostavno se videlo da odgovaramo jedno drugom (mozda ne bas u potpunosti, ali sasvim dovoljno da to preraste u neki ozbiljan odnos)... On nije ovde i ne znam hocu li ga ikada videti ponovo. U Aziji je. Inace, pricali smo na engleskom... : ))))) Bilo je prelepo, interesantno. Eh, to su one ljubavi koje ne zahtevaju mnogo reci (premda oboje poznajemo engleski sasvim solidno). Kazu: "Prava ljubav je ona koja ne zahteva da se o njoj govori, naprotiv." : )))
Pozdrav svima!!! :D :D :D
 
Ja sam svoju prvu ljubav "jurio" 7 godina.
Idealizovao sam je u svakom pogledu...dizao u zvezde i boginjom smatrao.
Smuvali smo se.Taj sex necu zaboraviti nikada u zivotu.
Sve je bilo prepuno emocija (a ja josh bio vojnik) i dok je trajalo bilo je nezaboravno....svaki delic te veze.
Zavrshilo se posle mesec ipo.
2 meseca kasnije je spavala sa mojim rodjenim bratom. :shock:
Sretnemo se i sada na ulici.
U dobrim sam odnosima sa njom kao i sa svakom drugom bivshom devojkom.
Prashtam joj to shto je uradila jer ja ljude prihvatam takve kakvi su.
A kada sam shvatio ko je ona nasha se veza zavrshila.
 
Mosquito011:
Ja sam svoju prvu ljubav "jurio" 7 godina.
Idealizovao sam je u svakom pogledu...dizao u zvezde i boginjom smatrao.
Smuvali smo se.Taj sex necu zaboraviti nikada u zivotu.
Sve je bilo prepuno emocija (a ja josh bio vojnik) i dok je trajalo bilo je nezaboravno....svaki delic te veze.
Zavrshilo se posle mesec ipo.
2 meseca kasnije je spavala sa mojim rodjenim bratom. :shock:
Sretnemo se i sada na ulici.
U dobrim sam odnosima sa njom kao i sa svakom drugom bivshom devojkom.
Prashtam joj to shto je uradila jer ja ljude prihvatam takve kakvi su.
A kada sam shvatio ko je ona nasha se veza zavrshila.

koji stereotipus
jesi to prepisao iz neke novine
rubrika "Draga Saveta"
 
Nazalost ne.Bio sam mlad i glup.
Ako hocesh upoznacu te sa devojkom mada bi trebalo
da spremish neki extra debeo kondom kao zashtitu.
Da je moj burazer bio jedini sa kojim je tako neshto uradila josh bi i bilo dobro.Ali je i on bio samo jedan u nizu.
Verovao ili ne takve stvari se zaista dogadjaju.
A to je samo delic priche.
 
Da,da
Sada se i ja smejem ali sam tada hteo da crknem.
Mislio sam da ce trajati vechno a zavrshilo se bash brzo.
Ali se tih lepih trenutaka i dan danas setim (verovali ili ne).
A ona nashla decka koji je iz neke tunguzije i sada se udala.Nema tri meseca.
Sve dok on nezna super je.A mi ih gledali srecne i zagrljene.
Malo se i smejali,da tip zna da je polovina nas tu prisutnih spavala sa njegovom buducom zenom verovatno bi i trso.
A ona ni da nas pogleda.
 
"Prva je ljubav došla tiho, nezvana sama
Za sva vremena skrila se tu negde duboko u nama..."
To bi rekao Đ.Balašević, stihoklepac.
Teta Đana bi rekla: "Od gledanja nema selameta!"
Pa vi sami izaberite šta vam se više sviđa!
:P
 

Back
Top