USA 775

pava

Zainteresovan član
Poruka
145
moze li mi neko reci sta se 775 godine zbivalo na teritoriji amerike tacnije na severnom centru amerike?valjda sam bila jasna :?
mnogo je bitno!
 
Kako mozes da ocekujes tekvu informaciju kad starosedeoci americkog kontinenta nisu ni blizu imali isti nacin merenja vremena, a ni istoriografiju kakvu mi poznajemo. Eventualno kod Vikinga mozes da vidis kad su posecivali Ameriku.
 
pava:
ima li neko odgovora na ovu temu?

Kada bi malo blize objasnila odakle ti ovo pitanje mozda bi neko mogao indirektno da ti pomogne, inace neces nista da saznas, jer jednostavno, NIKO ne zna sta se desavalo TE godine u Americi, kada indijanci niti su znali za godine kako smo ih mi brojali, niti su zapisivali dogadjaje na nacin koji bi savremena istorioggrafija mogla da ih ukalupi sa tom preciznoscu u nase poimanje vremena.
 
pazi,od svih foruma na krstarici ja posecujem samo astrologiju....e,sad bila sam na nekom sajtu gde sam saznala da sam u proslom zivotu rodjena 775 u centralnoj americi....samo me zanimalo da li su tamo TADA bili indijanci,domorodci ili sta vec....cista radoznalost
e,sada posto ja znam da ste svi vi tu neki istoricari ja se izvinjavam sto ovo i nije bas neka tema koja vama odgovara i tako to....
 

Back
Top