ja sam odlucila da .........
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: ja sam odlucila da .........

Obećava
    Učlanjen
    30.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano ja sam odlucila da .........

Decko koga mnogo volite, dali ste svaki deo sebe njemu koji vas je ostavio jer je nasao neku sponzorusu a prekljuce tokom vodjenja ljubavi (barem ste vi tako mislili)odnosno sexa on vam napravi bebicu za koju vi saznajete tek za 2 meseca ,odete kod lekara i on vam kaze da ako abortirate sanse su nikakve za sledecu trudnocu onda vi zovete bivseg (mozda i necete)i saopstite mu vest a on se slatko nasmeje i kaze ono legendarno, pa odakle ja znam da je to moje dete nasmeje se i ode,kazete vi sami sebi ja sam odlucila da.........bebu

Ističe se Cekam kuma (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2004.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

....a onda se sav oronuo i ofucan(vise iznutra) pojavi posle trideset godina i hoce da vidi svog malog ili svoju malenu.....

SINDI
    Guest

Podrazumevano uhhh

mnogo teska dilema...ono sto znam,sigurno, imati decu je najlepsa i najteza stvar na svetu...dobro razmisli, i budi sigurna u svoju odluku..s njom ces ziveti do kraja zivota...bitno je ono sto ti mislis i osecas, jedino sebe treba da poslusas...pozdrav

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano 1:0

ako mene pitaš ... ja sam za . :wink:

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Podrazumevano Re: ja sam odlucila da .........

Citat Original postavio skajvoker
    Decko koga mnogo volite, dali ste svaki deo sebe njemu koji vas je ostavio jer je nasao neku sponzorusu a prekljuce tokom vodjenja ljubavi (barem ste vi tako mislili)odnosno sexa on vam napravi bebicu za koju vi saznajete tek za 2 meseca ,odete kod lekara i on vam kaze da ako abortirate sanse su nikakve za sledecu trudnocu onda vi zovete bivseg (mozda i necete)i saopstite mu vest a on se slatko nasmeje i kaze ono legendarno, pa odakle ja znam da je to moje dete nasmeje se i ode,kazete vi sami sebi ja sam odlucila da.........bebu
    Zar ti nisi musko?

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.590
    Reputaciona moć
    15776

Podrazumevano

Decu treba da imaju odgovorni, pametni, zreli i razumni ljudi. Ovo dvoje to sigurno nisu. Ako je topic istinit( a mislim da nije) ne mogu da odolim a da doticnu žensku osobu ne priupitam: Da li ti koristiš mozak i da li si svesna šta si uopšte napisala.Ne mogu da shvatim da se kroz život ide tako zatvorenih ociju, Bez obzira koliko godina imaš,uvek se u svakom životnom dobu znaju prioriteti.

Početnik
    Učlanjen
    03.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moram samo da malko spomenem Kučki da je sada vec sve proslo i da nije ni mesto ni vreme za neko pametovanje nego ako je zaista priča istinita,hajde da pokusamo da pomognemo devojci.

Obećava
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio diskretan_ns
    Moram samo da malko spomenem Kučki da je sada vec sve proslo i da nije ni mesto ni vreme za neko pametovanje nego ako je zaista priča istinita,hajde da pokusamo da pomognemo devojci.
    Da, slazem se. Mnogi pisu bas zbog toga, jer ocekuju pomoc, ili misljenje, iskustvo, a ima ljudi koji stalno nesto pametuju. Ako neznas pomoci, cuti, ako znas, pomozi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio diskretan_ns
    Apsolutno se slazem sa ovim iznad :wink: .
    Ovde je kako sam vec spomenu u jednoj od mojih proslih tema puno generala posle bitke !
    Lako je osudjivati ajde da pomognemo (mislim da je svrha ovog foruma upravo u tome) ne misleci pri tom na one ludake koji ga terorisu svojim glupostima.
    Ne mislim da moramo da nekog tetosimo jer i to nije pomoc :wink: !

Elem vratimo se na temu!
    Problem je prilicno veliki, u svakom slucaju devojka sebi treba da stavi prioritet a to je beba koju u svakom slucaju treba roditi!
    U komsiluku ima sl. slucaj i veruj mi da se ona nije pokajala.
    Kazu da je to nesto najlepse sto ti se moze dogoditi u zivotu!

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Još jedan glas ZA! :wink:

Obećava
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Lako je reci rodi dete, ali sta je sa onim kao sto je novac koji je potreban,posao koji mozda nije stalan i sta je sa udajom u smislu mogucnosti da se nade dobar momak koji treba da odgaja dete.
    A sa druge strane abogtus moze da zauvek odnese mogucnost materinstva pa je mozda najbolje da ta devojka razmisli za cime bi zalila posle 10 godina?
    Za time sto se mucila prvih 5 godina a sad ima zdravo i lepo dete, ili sto nemoze da ima dece uopste ali se jos uvek zabavlja

Obećava
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Da, treba roditi to dete. ALI isto tako treba da budes i jaka. Treba da znas, sta ce ti to znaciti u buduce. Nece biti lako, u to treba da budes sigurna. Ako si spremna na sve to, uradi, ako ne, rekla bih da abortiras, zbog sebe, a i zbog deteta....ali posto kako si i rekla, posle ne bih mogla da imas bebu-onda ipak treba da rodis to dete, treba da imas na umu da ce ti biti tesko, ali isto tako i to, da ti zivot nije stao, vec tek sada poceo, i da to dete ne znaci to, da neces naci posle nekoga ko ce to sve prihvatiti. Bice tesko, ali nije nemoguce

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Skyler
    Lako je reci rodi dete, ali sta je sa onim kao sto je novac koji je potreban,posao koji mozda nije stalan i sta je sa udajom u smislu mogucnosti da se nade dobar momak koji treba da odgaja dete.
    A sa druge strane abogtus moze da zauvek odnese mogucnost materinstva pa je mozda najbolje da ta devojka razmisli za cime bi zalila posle 10 godina?
    Za time sto se mucila prvih 5 godina a sad ima zdravo i lepo dete, ili sto nemoze da ima dece uopste ali se jos uvek zabavlja
    Pa sta si ti hteo.
    Da nam prevedes njeno pitanje, mozda!
    Pa to i nju muci coveceee!
    Ali ako moze da bira izmedju dva "zla" onda je roditi daleko boljiiiiii izbor!
    Ima svu moju moralnu podrsku (sto u danasnje vreme i nije i jeste veliko)!

Sve u usvemu!
    Beba, Beba, Beba, Beba, Beba, Beba, Beba, aleee aooooooooo !!!!

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

ja bih odlucila da rodim.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Deca su nesto najlepse sto nekome moze da se dogodi.Mozda on nije prava osoba sa kojom to iskustvo treba da se podeli , ali uz pomoc okoline , sve je moguce...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ne znam da li ste primetili ali autor ove teme je skorije postavio pitanje da li sme da yebe bratovljevu svastiku...znaci svastika ti napravila bebu?cccc sram je bilo!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A mozda je on taj koji je napravio bebu...

Obećava
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ovo je bezobrazno

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Ko ce kome,ako ne svoj svome!

Početnik
    Učlanjen
    03.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

beba bebica... malena malecka...mirisljava i ...mmmm....samo tvoja....lepo...najlepse...

JOS JEDAN GLAS ZA BEBU !!!!!!!

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio kučka
    Decu treba da imaju odgovorni, pametni, zreli i razumni ljudi. Ovo dvoje to sigurno nisu. Ako je topic istinit( a mislim da nije) ne mogu da odolim a da doticnu žensku osobu ne priupitam: Da li ti koristiš mozak i da li si svesna šta si uopšte napisala.Ne mogu da shvatim da se kroz život ide tako zatvorenih ociju, Bez obzira koliko godina imaš,uvek se u svakom životnom dobu znaju prioriteti.
    a ti idesh otvorenih ochiju a?A?A??A??A???
    :shock:

Guest

Dodete kod lekara i on vam kaze da ako abortirate SANSE SU NIKAKVE za sledecu trudnocu
    Zasto???!!!
    Bojim se da je ovo lekar iz nekih drugih vremena, svi su ovde puni saveta roditi ili ne, a niko da obrati paznju na ovaj deo recenice.

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Citat Original postavio mishica
    Dodete kod lekara i on vam kaze da ako abortirate SANSE SU NIKAKVE za sledecu trudnocu
    Zasto???!!!
    Bojim se da je ovo lekar iz nekih drugih vremena, svi su ovde puni saveta roditi ili ne, a niko da obrati paznju na ovaj deo recenice.
    pa jedan od najprostijih razloga je da je recimo trudnoca u poodmakloj fazi.... :?

Guest

Podrazumevano

2 meseca je rekla... tj. 8-9 nedelja nije poodmakla trudnoca... :?

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio mishica
    2 meseca je rekla... tj. 8-9 nedelja nije poodmakla trudnoca... :?
    meni tu neshto dismr!

ali nije to bitno...znash mishu da tju postanem stric...mozzda sad u chetvrtak

Slične teme

1. Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 11:17
  2. Veronika je odlučila da umre
    Autor vivienmagnusen u forumu Književnost
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 26.09.2008., 23:14
  3. Ruka je odlucila da me ostavi.
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 19.12.2006., 12:54

Pravila za slanje poruka