pomagajte drugovi

mico29

Početnik
Poruka
9
:( Kad sam konektovan posle neko vreme izbacuje se neki prozor i pise da sacuvate podatke jer nakon 1-min.kompjuter ce se restartovat i sve tako i sve tako i na kraju pise da je zbog RPC remote procedure control.dali neko zna da mi kaze kako da resim problem
hvala unapred
 
mico29:
:( Kad sam konektovan posle neko vreme izbacuje se neki prozor i pise da sacuvate podatke jer nakon 1-min.kompjuter ce se restartovat i sve tako i sve tako i na kraju pise da je zbog RPC remote procedure control.dali neko zna da mi kaze kako da resim problem
hvala unapred


Uh, koji je to po redu...??

NEMOJ KORISTITI WINDOWS
 
vjerovatno si pokupio virus blast
prvo nadji u procesima(ako koristi xp ctrl+alt+del)
u ubij proces msblast.exe i onda ga nadji i obrisi ga
i vidi na postovima od BOŽE on je objasnio detaljno i kako da skines zakrpu!!!
pozdrav :twisted: :twisted: :twisted:
 
molim te dejo napisi mi malo opsirnije jer se ne razumem mnogo oko tih sistemskih stvari,pomozi mi ako znas jer se ovo burazeru ne izdrzuhe,tamn si se zakacio on te obori pa opet i opet i strasno stvara nervozu a i plus kad neznas o cemu je problem to je jos gore
 
EVO OVAKO CES NAJLAKSE DA GA SMIRIS DOK GA NE SKLONIS IZ KOMPA:
Desnim klikom klikni na MY KOMPUTER,idi na MENAGE, pa kad ti se otvori ta "konzola",u desnom prozoru imas SERVICES AND APPLICATIONS!
Otvori to pa na SERVICES. Kad udjes u servise u desnom prozoru imas ispisane sve servise na kompu (ima ih mnogo), NADJI TAJ RPC (remote procedure call) i otvori ga (dupli klik na njega)!
Otvori ce ti se njegov prozor pa idi ta tab RECOVERY!
Na sva tri padajuca menija stavi TAKE NO ACTION i time bi trebalo da sprecis MSBLAST da ti resrartuje komp!
Mozes to slobodno da uradis i sa servisom ispod njega RPC LOCATOR,ne bi trebalo da skodi!
EVO VALJDA OBJASNJENJA:
MS BLAST gasi taj RPC servis na kompu i cesto je u gore opisanom mestu stavljeno da se u slucaju pada tog servisa komp restartuje!Stavljanjem TAKE NO ACTION moze MSBLAST da gasi proces do sutra tebe to ne interesuje,jer se komp nece restartovati!
P.S.:Ovo je teoretsko objasnjenje i trebalo bi da resi problem ali ja ga jos nisam probao iz razloga sto NEMAM MSBLAST,pa...
Javi sta si uradio i mene interesuje!
AJD PA SA SRECOM!!!
 

Back
Top