samo krattak savet u vezi kladionice
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: samo krattak savet u vezi kladionice

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano samo krattak savet u vezi kladionice

zadnjih deset dana sam uhvatio dva singla iz 1-2 i 2-1,i uzeo dosta para....evo kako...nisu bile one "velike" dojave u pitanju...
    slucajno sam dosao do jedne liste i onako gledao kvote..primetim u kupu uefa da za sve utakmice postoje kvote za prelaze 1-2 i 2-1 osim za ferencvaros-bazel i uplatim singl i jedan i drugi prelaz....izadje iz 1-2 kvota 30.
    sad za vikend u istoj listi kod svajcaraca ista situacija za st.galen-arau...opet je izaslo iz 2-1.....zato savet da ne slusate dojave kojih ce biti sve vise zbog panionisa,..i sve ce biti lazne jer kladionice moraju da se vade..za ovaj vikend su bile "dojave" materzburg,fejenord,besiktas,i nijedna nije izasla...sami malo prostudirajte liste i nadjite nesto slicno.....evo jos jedan primer...kod meridijana je kvota kod panionisa 2-1 bila 20,a za sve ostale 30 i vise...
    u listi vam sve pise samo treba pazljivo gledati....

Aktivan član
    Učlanjen
    30.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: samo krattak savet u vezi kladionice

Citat Original postavio AllPacino
    zadnjih deset dana sam uhvatio dva singla iz 1-2 i 2-1,i uzeo dosta para....evo kako...nisu bile one "velike" dojave u pitanju...
    slucajno sam dosao do jedne liste i onako gledao kvote..primetim u kupu uefa da za sve utakmice postoje kvote za prelaze 1-2 i 2-1 osim za ferencvaros-bazel i uplatim singl i jedan i drugi prelaz....izadje iz 1-2 kvota 30.
    sad za vikend u istoj listi kod svajcaraca ista situacija za st.galen-arau...opet je izaslo iz 2-1.....zato savet da ne slusate dojave kojih ce biti sve vise zbog panionisa,..i sve ce biti lazne jer kladionice moraju da se vade..za ovaj vikend su bile "dojave" materzburg,fejenord,besiktas,i nijedna nije izasla...sami malo prostudirajte liste i nadjite nesto slicno.....evo jos jedan primer...kod meridijana je kvota kod panionisa 2-1 bila 20,a za sve ostale 30 i vise...
    u listi vam sve pise samo treba pazljivo gledati....
    Ne razumem te, nije bilo kvote za ferencvaros? pa kako si onda odigrao 1-2? U drugoj kladionici?

Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

tacno,nije bilo kvote samo za prelaze 1-2 i 2-1 za tu utakmicu....naravno da sam uplatio u drugoj kladionici..veceras moguce da neka od ove dve izadje iz 1-2 ili 2-1..panatinaikos,shahtjor,....

Početnik
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

U kojoj to kladionici nije bilo iz 2-1 i 1-2

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

to te usralo sad neces sto godina da dobijes na tu foru.Ja sam ubo bio real m.-roma 2-1 to je majstorstvo.Vazno je da imas osecaj i da ga pravilno upotrebis 8)

Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Nikola tragac
    to te usralo sad neces sto godina da dobijes na tu foru.Ja sam ubo bio real m.-roma 2-1 to je majstorstvo.Vazno je da imas osecaj i da ga pravilno upotrebis 8)
    u pravu si...pogodio sam ono prvo...ostalih deset puta sam omasio..i dao kuku para...evo,mesec dana izbegavam kladionice i pokusavam da se "skinem"sa kladjenja...yebes dojave,najvazniji je osecaj...koji sam ja izgubio...

Početnik
    Učlanjen
    18.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano fudbal

ako imate nekih sigurica za ovaj vikend javite.

Slične teme

1. SAVET U VEZI AUTA
    Autor genije_83 u forumu Automobilizam
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.09.2007., 15:27
  2. Savet u vezi kuce
    Autor bubamara34 u forumu Svet životinja
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 17.05.2006., 11:14
  3. Savet u vezi plivanjaaaaaaaa
    Autor mig mig u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 12