TEROR BJRM-OVCA I BUGARASA PROTIV KUMANOVSKIH SRBA

kumanovo

Domaćin
Poruka
3.096
Pogubna politika koju vode VMRO-ovci ( bugarasi ) dovela je do masovnih protesta .Tu je i jedna bugaraska organizacija koja prikrivena iza ideje "makedonizma " permanentno terorise kumanovske srbe .
 

Prilozi

  • fff.jpg
    fff.jpg
    25,4 KB · Pregleda: 35
Poslednja izmena:
Neviden teror prezivljavalju srbi u BJRM ovih zadnjih godina :progone vladiku Vranskovskog , vrse pritisak na srpske partija ovde ali docice nase vreme .

jel vrse pritisak na srpsku partiju na taj nacin sto joj omogucavaju da bude deo vlade? strasan teror - naterali demokratsku partiju srba u makeodniji da udje u vladu!! lele kako strasan teror, leeleeeeeeeeeeeee joj kuku majko...

:)

jel ti vladika vraniskovski osudjen za finansijske malverzacije il nije? a kumanovo srbine?
 
Poslednja izmena:
Pre neki dan u Skopju mi kažu drugari:
Stoka Tatarska, dali smo im jezik i kulturu, jedino ostalo još da im damo k.... ( isto se kaže izgleda kao i kod nas u Srbiji),valjda će da se posle toga unormale.
Ne znam na koga su mislili,ne znam ko su Tatari na našim prostorima,bilo me je sramota da pitam, ali su bili veoma nadrkani.z:((
 
jel vrse pritisak na srpsku partiju na taj nacin sto joj omogucavaju da bude deo vlade? strasan teror - naterali demokratsku partiju srba u makeodniji da udje u vladu!! lele kako strasan teror, leeleeeeeeeeeeeee joj kuku majko...

:)

jel ti vladika vraniskovski osudjen za finansijske malverzacije il nije? a kumanovo srbine?

политички процес без изнетих доказа.
 

Back
Top