6230
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: 6230

Kurt
    Guest

Podrazumevano 6230

Zna li neko nesto o ovom modelu? Interesuje me da li on spada u trecu generaciju tj. da li moze na njemu da se gleda bk tv?

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

mislim da ne moze da se gleda tv na njemu... za to je potreban neki UMTS telefon (Nokia 6630, SE z1010,...)...

Nokia 6230 podrzava EDGE (2.5, odnosno 2.75G), ali ne i UMTS (3G)

Kurt
    Guest

Podrazumevano

Hvala na informaciji.

Obećava
    Učlanjen
    27.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: 6230

Citat Original postavio Kurt
    Zna li neko nesto o ovom modelu? Interesuje me da li on spada u trecu generaciju tj. da li moze na njemu da se gleda bk tv?
    Ja posedujem taj telefon i pouzdano znam da se na njemu moze gledati televizija, zahvaljujuci EDGE tehnologiji koju poseduje. Problem je sto nasi operateri ne omogucavaju svojim korisnicima da prate strujecu multimediju (streaming video, etc.), iako ima mnogo sajtova u svetu, izmedju ostalog i "Nokijin" WAP sajt, koji obiluju takvim sadrzajima. Prema najavama iz "Mobtela", uskoro ce i to biti moguce. Moci ce da se prati program ne samo "BK Telekoma" vec i mnogo drugih svetskih TV stanica.
    UMTS je tehnologija koja nam omogucava da svog sagovonika vidimo na displeju mobilnog, i ona ce isto tako uskoro postati dostupna u Srbiji.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Jedno je streaming, a drugo broadcasting, a ja mislim da je bata pitao za ovo drugo i tu i dalje stoji odgovor ne!

Kurt
    Guest

Podrazumevano

Mislim da si ti ipak u pravu i da ne moze na tom telefonu ne moze da se gleda ovaj sada program koji emituje bk, jedino je to moguce (mislim) na 7610...U svakom slucaju, hvala vam svima na svim tim razmatranjima.

Slične teme

1. 6230
    Autor sakazvaka u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.11.2005., 22:07
  2. 6230&?
    Autor sutjeska u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.06.2005., 02:08

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor