Problem sa igricama

karlo

Zainteresovan član
Poruka
198
Kada uključim bilo koju igricu [FIFA 2005, GTA Vice City...] javlja se problem sa tastaturom. Automatski se pokrece na dole, kao da pritiskam to dugme [a ja ga ne pritiskam :)].
Ali taj problem se ne javlja u Windowsu, normalno radi tastatura [kao što vidite]
O čemu se radi... ne mogu na miru da igram igrice :cry: :cry: :cry:
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
karlo:
Kada uključim bilo koju igricu [FIFA 2005, GTA Vice City...] javlja se problem sa tastaturom. Automatski se pokrece na dole, kao da pritiskam to dugme [a ja ga ne pritiskam :)].
Ali taj problem se ne javlja u Windowsu, normalno radi tastatura [kao što vidite]
O čemu se radi... ne mogu na miru da igram igrice :cry: :cry: :cry:
Isti problem kao kod mene na Alien vs Predator igri...ne bas uvek ali cesto se javlja to...
 
Tastatura nema veze sa ovim problemom,mora da je neki opasan bug u igri koji to tako radi...znam kod mene na Aliens vs Predator kad igram jedno pola sata i onda odjednom pocne da se pomera na dole...onda samo iskljucim igru odnosno pre toga sejvam pa restartujem igru i onda je sve ok...
 
Master_Chief:
Tastatura nema veze sa ovim problemom,mora da je neki opasan bug u igri koji to tako radi...znam kod mene na Aliens vs Predator kad igram jedno pola sata i onda odjednom pocne da se pomera na dole...onda samo iskljucim igru odnosno pre toga sejvam pa restartujem igru i onda je sve ok...
Ali zašto se to dešva? Ne može biti bug u igrici, može biti bug u kopiji. Verovatno je to
Postoji li neki način da se ovo reši? :? :( :cry:
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
Moze da bude sa tastaturom jer u nekim igrama kad pritisnes vise tastera od jednom neki nece da radi.
Npr. u underground2 kod mene se desavalo dok drzim gas i dajem nitro nece da skrece u desno a oce u levo. Isto se tako zaglavljivao u red faction isao je stalno u desno. Posle nove tast sve je radilo.
Oce to sa kinezima ponekad.
 
karlo:
Master_Chief:
Tastatura nema veze sa ovim problemom,mora da je neki opasan bug u igri koji to tako radi...znam kod mene na Aliens vs Predator kad igram jedno pola sata i onda odjednom pocne da se pomera na dole...onda samo iskljucim igru odnosno pre toga sejvam pa restartujem igru i onda je sve ok...
Ali zašto se to dešva? Ne može biti bug u igrici, može biti bug u kopiji. Verovatno je to
Postoji li neki način da se ovo reši? :? :( :cry:
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
Veruj mi postoje i bugovi u originalima,kao npr. Aliens vs. Predator igri,ima problema sa zvukom i vrlo cesto se blokira i plus ta negativna stvar kad ti se pomera na dole kao da drzis strelicu na tastaturi celo vreme...e moguce je i da se tebi zalomio jedan CD losic i sta ces...
 
Vidis gresis u aVp-u se nije dolazilo do gresaka barem ne kod mene. Sto se tice zvuka i zaglavljivanja. A opet se blokira kao da drzis celo vreme u red faction ,a u underground2 samo nece u isto vreme da prihvati 3 dugmeta.
Resio sam prob sa tastaturom.
 
Ako krene da vuče na desno u igrama (to se meni ponekad dešava) samo stisneš suprotno dugme ( u levo) i zatim sve radi kako treba.
Što se tiče inicijelnog posta, problem bi mogao da bude u loše instaliranim drajverima za ploču, jer ako tastatura nije ispravna, nije ispravna ni u igrama ni u Windowsu. Najbolje rešenje je formatiranje harda, i zatim lagano instaliranje svih neophodnih stvari (Operativni sistem, drajveri za grafiku, drajveri za ploču (VIA 4 in 1, najčešće), direct X drajveri, kodeci za filmove i ostalo). Moguće je da dolazi do konflikta između pojedinih drajvera, pa se to odražava na tastaturi.
 

Back
Top