ne cenzurisane scene na BK

TARANTULA-_-

Primećen član
Poruka
524
sinoc odnosno subota na nedelju u emisiji Miroslava Lazanskok u njegovim cuvenim emisijama o vojsci naoruzanju i td.
sinoc je bila emisija o ruskoj armiji i njeno delovanje u ceceniji!

posto su ceceni poznati po muckim ubijanjima!
sinoc je Lazanski pustio neke snimke do kojih su rusi
dosli zarobljavanjem nekih cecena!
usledilo je sturo upozorenje da nije za decu i koliko se secam za one sa slabijim zivcima tako nesto-jeste bilo u 4h izjutra ali...
ja sam bio gledao pre toga dosta takvih snimaka tako da sam bio pripremljen na to i znao sam sta me ocekuje i iskreno da vam kazem nije me pogadjalo sta se desava u tim scenama!
ali sinoc posle toga upozorenja krenuli su sa pustanjem scena gde ceceni ubijaju vojnike,neke ljude,zene! - scene nisu bile cenzurisane osim 2 koje su bile stvarno odvratne!
naime pustali su snimke gde seku prste ljudima,streljanje(to je i najblaze bilo) mucenjem prebijanjem,vadjenjem ociju,secom glave sekirom na panju,klanjem(neznam ako ste videli kako se svinje kolju to je izgledalo isto tako)osicanjem glava itd.
do sada mi nije bilo nista dok sam gledao ovakve snimke ali sinoc moram da vam priznam da mi je bilo malo muka! (sa svescu kako mogu tako da ubijaju ljude i izivljavaju sa odsecenim delovima-UZAS!!!
 
Koji je meni **** pa uopste citam ovu temu! :x
Cutite bre, sada cu o tome da razmisljam! :x

Master i moj decko je pogledao slucajno taj film na internetu i kaze da ga je osetio nevidjenu mucninu. Zavrtilo mu se u glavi i zamalo se nije ispovracao! :(
 
chokolada:
Koji je meni **** pa uopste citam ovu temu! :x
Cutite bre, sada cu o tome da razmisljam! :x

Master i moj decko je pogledao slucajno taj film na internetu i kaze da ga je osetio nevidjenu mucninu. Zavrtilo mu se u glavi i zamalo se nije ispovracao! :(
Bilo negde oko jedan sat unoc kad sam pogledao taj kratak video,znam samo da sam na brzinu iskljucio komp i legao da spavam.Sutradan sam izbrisao video sa kompa i nikad vise nisam ni pomislio da tako nesto skidam i gledam na kompu.
 
Mene vise plase bolesnici koji, ajd' ovi terori sto to rade i snimaju njih razumem, ali ovi koji iste stvari skupljaju, plasiraju na internetu i rasturaju na CD-ovima... e oni su bolesnici, pravi!
Sta ce im to u zivotu. Voleo bi da im vidim face da se nadju u tkavoj situaciji, da li bi im i onda bilo zanimljivo!
Inace sto se tice cenzure, nocni program je uvek bio program iznenadjenja i na sopstvenu odgovornost. :twisted:
Mi smo po tom pitanju jos i mnooogooo dobri kakve su neke zapadne televizije! Prosto postoje televizije koje se bave samo takvim programom, ko sto ima porono kanala, jelte... Trebali bi da budemo srecni sto imamo svega dve tri emisijice sa tim bolestinama :wink:
Uostalom zar vas roditalji nisu naucili da u 4 ujutro normalan svet spava :P
 
Kad_LupimLupim:
Mene vise plase bolesnici koji, ajd' ovi terori sto to rade i snimaju njih razumem, ali ovi koji iste stvari skupljaju, plasiraju na internetu i rasturaju na CD-ovima... e oni su bolesnici, pravi!
Sta ce im to u zivotu.
Pa, to je očigledno oblik neke čudne seksualne preverzije, u širem smislu. Mnogi uživaju (šta više čak plaćaju da bi to gledali) u takvim scenama. Postoji čak jedna vrsta takvih filmova, takozvani "snuff" filmova, gde se ljudi zaista ubijaju, i to se sve snima, a verujte mi i na kraju dobro prodaje. I to ne govorim samo jer sam jer se nešto slično moglo videti u filmu 8mm, već zato jer to zaista postoji.
Čak i ako u tim scenama nema sexa, neki naprosto seksualno uživaju u scenama ubijanja, sakaćenja i sl. Nije smešno, to je tužno...pre svega bolesno!
 
:shock: :shock: Videla sam neke scene,al to nije bilo u 4am....Znam da je sutra cale rekao da je uvece bila neka odvratna emisija na BK :? .Zaista sam se zacudila sto to pustaju,nista nije ni zatamljeno....Nisam gledala naravno ali znam o cemu se radi
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top