a laki muskarci....

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
...salim se..laki/teski ne bitno....nego sta mislite o momcima koji namerno vole da se igraju zenskim osecanjima da ne budem grupa....vole da ih zavlace, lazu-mazu (sto i nije ponekad tako lose.. :wink: ..ali u mraku).......dal su bili toliko povredjeni od strane jedne osobe, dal su to neki odbrambeni mehanizmi itd????
 
Evo,ja sad pokusavam da nadjem devojku kao muskarac koji nije lak. i ne ide mi(mada dosta je i do mene).

A ide mi kad sam lak muskarac.Sto si laksi muskarac,to si elasticniji u flertovanju. Zato su laki tako zanimljivi i prepredeni.
 
devojcurak:
...salim se..laki/teski ne bitno....nego sta mislite o momcima koji namerno vole da se igraju zenskim osecanjima da ne budem grupa....vole da ih zavlace, lazu-mazu (sto i nije ponekad tako lose.. :wink: ..ali u mraku).......dal su bili toliko povredjeni od strane jedne osobe, dal su to neki odbrambeni mehanizmi itd????

Hehe. O takvim muskarcima mislim isto sto mislim i o devojkama koje namerno vole da se igraju muskim osecanjima, vole da zavlache muskarce, da lazu-mazu... :wink:
 

Back
Top