Problemi sa hardverom ili softverom????

Predator_aVp

Početnik
Poruka
12
Kupio sam komp novi komp ali mi se javljaju neki problemi kad podize neku igru oce da pukne i da se resetuje sam od sebe. Softver sam menjao 10 puta i drajvere to nije. Konfiguracija je:Sempron 2500,epox 8rda3+ pro, gigabyte 5900xt 128, kuc chiftec 340w, hdd maxtor 120gb s-ata 8mb.
I radi nekako usporeno u nekim slucajevima.
I jos jedna cudna stvar instaliram neku igru on resetuje komp prijavi gresku, ponovo je startujem i radi. Pomagajte do cega je ubi se razmisljajuci. :?: :?: :?:
 
Vidi na sajtu proizvodjaca da li ima novih verzija drajvera i za plocu i za graficku, narocito za plocu.

Ja imam slicnu konfiguraciju, samo je Barton 2500, ista ploca, gigabyte 9200 pro, isto chieftec, dva S-ata diska od po 80GB i sve radi ko zmaj.

Ne bi bilo lose ni da nekim mem testerom proveris RAM, ta resetovanja iz cista mira mogu i zbog memorije da se desavaju.
 
Ako si ti pravio sve kombinacije drivera, testirao memoriju, reinstalirao ovo i ono, setovao ovako i onako.
Onda mogu samo jos dve stvari da ti prave problem: ili napajanje/ploca ne sljaka kako treba pa se gubi napon i sl. ili zayebaje SP2. A s'obzirom da nisi ni prvi ni jedini koji je imao SP2 i problem na masini istovremeno, ja bi ti pre savetovao reinstallllaciju wina i da se manes corava posla sa SP2. Ako ti dosad nista ni je falilo sa SP1 nece ni ubuduce. Kad izdaju patch za SP2 onda probaj ponovo :twisted: :twisted: :twisted:
 
Poštovani, ne znam kako bih mogao da rešim problem sa Bluetooth uređajem.
Imam instaliran, WINDOWS 7 ULTIMATE, ali kad manualno hoću da pošaljem neku datoteku sa telefona na kompjuter, pojavi mi se obaveštenje "Bluetooth prenos datoteka nije dovršen".
Na disku mi piše V 2.0 i da je softver kompatibilan sa verzijama 98 SE, ME, 2000 i XP. Ali problem je upravljački program, koji se automatski instalira, kad uključim Bluetooth. Ranije, kad je sve bilo u redu, skinuo sam sa interneta Blue soleil, koji je biuo demo verzija, pa sam sa njim ulazio u telefone. Ali sada, ponavljam, da neće ni manualno da prenosi datoteke.
 

Back
Top