O reg...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: O reg...

Zainteresovan član Lookeed (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano O reg...

Pozdrav,
    Za one koji znaju skoro sve tajne vezane za mobilne telephone moj problem je smesan te zato ih molim da mi pomognu.
    Posto nemam PC Sute za nokiju 3650 zanima me kako da registrujem program Camera FX koji sam insalirao na mmc karticu , koji vazi samo jedan dan kao neregistrovan i nemoze se iskoristiti njegovih dosta funkcija dok je u trajal modu.
    Kako prebaciti fajl za program s ekstenzijom app (koji neka vrsta registracije) kada telefon nedozvoljava njegovo otvaranje te samim tim nikakvu manipulaciju niti pomeranje s mesta gde se nalazi a to su primljene poruke (moze se pomeriti samo u moj folder i kaze da nedozvoljava otvaranje programa iz bezbednosnih razloga). Za to verovatno treba da se instalira jos neki program koji bi to omogucio nesto kao vindovs commander al za telefon (cuo sam da postoji takav program al neznam dal se moze naci) i onda bi se moglo delati. Ko zna molio bi ga za detaljne instrukcije korak po korak !!!
    Molio bi majstore svog zanata da mi pomognu da resim ovaj problem i da ovladam jos jednom vestinom kojom bi smanjio svoju neupucenost vezanu za aparat koji posedujem te tako iskoristi sve mogucnosti koje pruza ova izuzetna naprava .
    Mnogo pozdrava svim zaljubljenicima u mobilne telefone i sve sto je vezano za njih.
    P.S.
    Zna li neko gde se moze skinuti ili ima li neko PDF upustvo (za rukovanje i informacije o softveru koji je u telefonu , to su dva zasebna PDF fajla) za Samsung SGH-P510
    pokusavao sam danas da ga skinem s samsungovog zvanicnog sajta al nemoze mi otvoriti stranicu pa sam posle dva potrosena sata za dzaba odustao iznerviran maksimalno…
    Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Potreban ti je program koji se zove FExplorer, ima ga po netu i besplatan je. Uz pomoć njega pronađeš odgovarajući .app fajl koji si pre toga prebacio u telefon i nalazi se u inboxu. Nemoj ga pokretati.
    On će se nalaziti u E:System\mail pa u nekom od onih foldera. Onda njegov sadržaj iskopiraš Options=>edit=>copy, pa se vratiš u E:\System\apps\camerafx pa onda options=>edit=>paste.
    Što bi prost narod rekao krekovao si ga. I sad bi trebalo da radi duže od jednog dana.

A što se tiče uputstva za N3650 imaš ga na http://www.telekomunikacije.info/nokia/3650.html

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •