tema se ponavlja, ali pomozite please
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: tema se ponavlja, ali pomozite please

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano tema se ponavlja, ali pomozite please

od skoro sam na forumu, a i vreme mi ne dozvoljava da procitam sve. tako da ako se ponovi(tema) ne zamerite.
    imam dva tumora na dojci, koji nisu strasni, ali hormoni mi podivljaju s'vremena na vreme i to se uglavnom odrazava na bolove u jajnicima i leva ruka mi se koci. e sad... pre jedno 2-3 nedelje isla sam na kontrolu i prolikom pregleda onkolog me je pitao da li je ipak moguce da sam u drugom stanju(grudi su mi pune zlezdica, sto je cudno, jer ovo pratim vec godinu dana). naravno da sam imala uredan ciklus, ali je trajao 3 dana. inace sam jako poznata po strasno bolnim menzisima, a ovaj je bio onako cisto radi reda. par dana posle pregleda, kupila sam za svaki slucaj test za trudnocu i bio je negativan. ali... zadnjih nedelju dana sam izuzetno nervozna, spavam po 12-14 sati, wc solja mi je postala najbolji prijatelj. imam neku cudnu mucninu, a i kad jedem, osecam se ko rupa bez dna. svi mi kazu da sam se ugojila i nekako raskrupnjala(jedem zbog obaveza jedanput dnevno). zeludac mi izaziva neku cudnu kiselinu i tera me na povracanje, ali za sada nista. jako mi je cudno to sto spavam koliko spavam i imam ceste glavobolje(moja mama je imala takve simptome kada je ostala u drugom stanju samnom). e da, inace kao i vecina zena, nedelju dana pre ciklusa, meni jajnici ruzno reaguju, i sve je propraceno neprijatnim bolovima. a sada toga nema. trebalo bi da dobijm za par dana. grudi su mi malko narasle i pritom me cudno bole, a i stomak mi je nadut. idem u wc svaki dan, sto nije bas karakteristicno za mene. imam 24 godina i nije mi frka. zivim sa momkom i vidim da je i njemu cudno sve ovo sto se desava. zasto sve ovo pisem... nadam se da je neka od vas imala donekle slicno iskustvo i volela bih ako mozete da to podelite samnom i pomognete. test da kupujem, za sada necu. nekako mi je lakse. volela bih da ostanem trudna. ne znam da li imam ovakve reakcije zbog tumora(koji su se uvecali) ili je zaista u pitanju trudnoca. molim vas pomozite i recite da li mogu na osnovu ovakvih simptoma da se nadam ili ... nemam frku od ginekologa(makar sam ja vodila oduvek racuna o redovnim kontrolama) ali posto studiram nemam vremena a i iskreno ne poznajem ni jednog ginekologa. ako imate nekog dobrog, molim vas preporucite mi.
    unapred zahvalna

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Oooooooooooooo!
    Da si htela ovo konfuznije da napises, mislim da ne bi uspela!
    Da prvo razjasnimo ove "tumore", pretpostavicu na osnovu godina da imas fibroadenome, ti me ispravi ako nisam u pravu, koji ti odreaguje u zavisnosti u kom delu ciklusa.
    Onda spominjes da treba da dobijes za koji dan, pa onda da si vec radila test koji je bio negativan...
    nemoj da se ljutis ali ovakvih tema ima mali milion, zato sam i postavila temu ginekologija, samo kliknes na link i dobijes vec iste ovakve teme ili prosto ukucas u pretrazivac.
    Sacekaj lepo da ti izostane ciklus, pa uradi test ili otidji u laboratoriju pa uradi test za trudnocu ali iz krvi, u medjuvremenu se malo opusti jer imam utisak da malo psiha deluje, i da si trudna suvise bi bilo rano za pojavu takvih simptoma.
    Pozdrav!
    P.S. Ako si redovno isla na kontrole ,kako to da vec nemas svog ginekologa?!

Slične teme

1. SUDBINA SRBA NA KOSOVU KOJA SE I SAD PONAVLJA
    Autor nesko101 u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.06.2008., 23:54
  2. Istorija se ponavlja!!!
    Autor OrthodoxCelt u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 24.04.2008., 15:17
  3. Da li se Kosovu ponavlja sudbina iz 1389 godine?
    Autor nesko101 u forumu Politika
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.03.2008., 01:41
  4. ....jos jedna tema POMOZITE
    Autor labo u forumu Video igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.03.2008., 19:16
  5. Šta mislite o tvrdnji da se istorija ponavlja
    Autor drvasic u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 05.09.2006., 07:48

Pravila za slanje poruka