Jel dovoljan Ad-aware?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Jel dovoljan Ad-aware?

Zainteresovan član pumma (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Jel dovoljan Ad-aware?

Znam da je bilo dosta pitanja na ovu temu,ali moram i ja da pitam.Video sam da mi komp nesto zeza-neće net, winamp se ne otvara...Uđem u Norton i skeniram komp-sve je ok.A onda otvorim Ad-aware 6.0 i skeniram i kaže mi da ima nekih 117 g*ovana u njemu.Pošto se slabo oko toga razumem mislim da je to stavio u karantin ili šta već, važno sad sve ok šljaka.Mene zanima da li je taj Ad-aware dovoljan(da li mi treba nešto i za Spyware), koliko često da skeniram komp i da li treba da je stalno uključen ili po potrebi(ad-aware)?Hvala unapred za odgovore

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Jel dovoljan Ad-aware?

Pa Ad-Aware ti nije dovoljan jer ti je on u stvari spijunski program.Moras korisiti neki od AV ukoliko zelis da se zastitis.Pri tome moras skidati definicije barem 1 nedeljno i isto toliko skenirati comp.Preko Ad-aware neces moci sve da izbrises,tek kada restartujes comp i ponovo skeniras Ad-awareom videces da li si stvarno izbrisao ono sto si i hteo.
    Inace vidis adresu pa ih brises iz registara

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Jel dovoljan Ad-aware?

Citat Original postavio stjepanovic_ns
    Pa Ad-Aware ti nije dovoljan jer ti je on u stvari spijunski program
    Mislis AD-Aware je "anti-spyware" a ne sam po sebi "spijunski program" ?
    Inace, naravno da ponekad treba upotrebiti celu "bateriju" programa da se pocisti gamad....

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa ljudi recite covjeku sta je pitao..

Pored Ad-aware programa koji imas, predlozio bih ti da imas i

Spy boot S&D 1.3
    Spy Sweeper 3.0 ili 3.2

Ovo treba da imas pored AV programa u svom racunaru.. Poz.

Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Hvala vam, kada sam ga danas uključio i ponovo skenirao kaže da je sve ok, a winamp uopšte neće da radi.Ne znam šta mu je

Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

alo ljudi, opet ja.Skinuo sam sa neta neki Spybot-search and destroy, našao je neke probleme i sredio ih.Winamp mi još uvek ne radi(otvori se za nekih pola minuta i neće ništa da radi), a ni filmovi mi nemaju zvuk na media playeru.Molim vas za pomoć

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

reinstaliraj drajvere za zvuk a mozda i da uradis repare win-a ali prvo deinstaliraj Winamp.
    Uz "free" Winamp dobijes i adwares (citaj Licence Aggrement kad instaliras free programe) koje si verovatno obrisao i zato ne radi - znaci deinstaliraj Winamp i ako bas ne mozes bez njega ponovo ga instaliraj pa sledeci put pazi sta brises.
    Inace osim CWShredera, Ad-aware, Spybot S&D i HijackThis (a svi su free) ne treba ti ni jedan vise program za brisanje spya, adwarea a i ponekog trojanca ( pored AVP-a koji je za viruse). Vecina ostalih programa koji se koriste u te svrhe moze samo da ti napravi jos vece probleme - ovde se ne vazi da je program koji si platio bolji od besplatnog.

Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Andreavk
    reinstaliraj drajvere za zvuk a mozda i da uradis repare win-a ali prvo deinstaliraj Winamp.
    Uz "free" Winamp dobijes i adwares (citaj Licence Aggrement kad instaliras free programe) koje si verovatno obrisao i zato ne radi - znaci deinstaliraj Winamp i ako bas ne mozes bez njega ponovo ga instaliraj pa sledeci put pazi sta brises.
    Inace osim CWShredera, Ad-aware, Spybot S&D i HijackThis (a svi su free) ne treba ti ni jedan vise program za brisanje spya, adwarea a i ponekog trojanca ( pored AVP-a koji je za viruse). Vecina ostalih programa koji se koriste u te svrhe moze samo da ti napravi jos vece probleme - ovde se ne vazi da je program koji si platio bolji od besplatnog.
    Hvala puno.Jest nešto sam izbrisao i sam me komp o tome obavestio, ali sad sve radi kako treba.Ad- aware imam kao i Spybot S&D, a ova dva ostala ću naći.Hvala još jednom svima

Slične teme

1. Daj jos malo vutre, meni je dovoljan 1 bubreg!!!
    Autor forgotten vampire u forumu Arhiva
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.08.2007., 12:27
  2. SAM SEBI DOVOLJAN... mit ili nesto vise?
    Autor MiEnA u forumu Muškarci
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 15.11.2005., 20:23
  3. Ad aware
    Autor Paranoik - pocetnik u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.03.2004., 15:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku