Veš mašina živi duže uz SODU BIKARBONU!

Ja ovo moje čudo nikako da isprobam. Dok sam po netu tragala za njima često sam u oglasima nailazila na naziv Clean Ballz iz Nemačke i naivno pretpostavila da su sve iste, a kada mi je kugla stigla - nije bilo nikakve specifikacije ni oznake proizvođača. Uputstvo je na holandskom i francuskom, a onda sam izgooglala da je proizvođač u Kini, dakle nema nikakve veze sa nemačkom tehnologijom. Zato mi se i ne žuri da probam - sve mi se čini da sam kupila kinesko sranje. U svakom slučaju, šta mislite o tome da otvorimo posebnu temu o kugli?
 
Ja sam sve probao i ipak veš dismr iz masine ili ima neutralan miris kao da nisam stavljao dobar prasak i omeksivac.Isprao sodom,sirce,limuntos...ma sve..cak i one cevi ispirao iz masine sto vode ka vodi i onu u zid i opet nista...a masina cuvena bosch stara 2 godine....zovem majstora kaze isperi bubanj i to je to....ostavim vrata od bubnja otvorena da se zrači i opet nista....ili je do masine ili mi miš usao u bubanj a ne vidim ga...DAJTE SAVET...Svaki dobrodosao...
 

Back
Top