Evo pitanja...

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Pitanje glasi: Da li je tacno da lepe, pametne, postene..... u svakom slucaju dobre devojke ne izlaze po kaficima i diskotekama ili kad to rade rade iskljucivo da dobrim drustvom (pod dobrim drustvom smatram da se ne moze prici devojci) i da se takve devojke upoznaju samo preko prijatelja drugara ili sta ja znam? Nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem znaci ne govorim o idealnoj nepostojecoj devojci ili nesto slicno nego jednostavno o devojci koja drzi do sebe ima neke principe kojih se pridrzava.
 
Imao sam zestoku raspravu sa nekoliko drugara koji su iskljucivi u tome sto sam naveo. Kazu da je apsolutno nemoguce upoznati dobru devojku na takvim mestima pa sam zato pitao da vidim sta vi mislite
 
Dovla:
Pitanje glasi: Da li je tacno da lepe, pametne, postene..... u svakom slucaju dobre devojke ne izlaze po kaficima i diskotekama ili kad to rade rade iskljucivo da dobrim drustvom (pod dobrim drustvom smatram da se ne moze prici devojci) i da se takve devojke upoznaju samo preko prijatelja drugara ili sta ja znam? Nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem znaci ne govorim o idealnoj nepostojecoj devojci ili nesto slicno nego jednostavno o devojci koja drzi do sebe ima neke principe kojih se pridrzava.
Ma sta ti je bwe.. Nisu fine djevojke sad neka natprirodna bica, i one vole zabavu... ali ipak, kada idu u diskoteke i kafice, one BIRAJU u koje ce diskoteke i kafice izaci, kapiras... I sto se tice tog upoznavanja-preko-drugara, to bas i nije toliko tacno, vidis, u kakvom god drustvu se cura nalazila, a ti joj pridjes, ukoliko je ona cura-koja-drzi-do-sebe kako si rekao, e, ona nece imati apsolutno nista protiv toga da te upozna, ali ce htjeti naravno da vidi kakva si osoba, pa ce tek onda da procijeni da li ce da se druzi sa tobom i da li postoji mogucnost da se tu kasnije desi nesto vise...
 
ja mislim da je to apsolutno nebitno...imam dve drugarice koje su prave damice (prirodno,ne isfolirane)i mi svi brinemo za njih dve jer su previse dobre i fine,ali stalno izleze i u diskoteke i u kafice
 
Ja za sebe mislim da sam ok devojka, a obozavam da izlazim po diskotekama i klubovima... (Shto ne znachi da to radim!!!). Nikad mi ne bi bilo bzvz ako neko hoce da se upozna, to je normalno. Ali, nikad ne bi bila tako sa nekim na jednu noc. YUCK!!!
 
pa skapirala sam ja, ali ipak.. mislim, ne mozes tako nesto da kazes.. zasto bi pametne, postene devojke bile najgore?
ma, ostavimo se raspravljanja :wink:
ja imam svoje misljenje, ti svoje i gotovo.
 
Gimnazijalka Žad:
Ne znam tacno. Ali mislim da uopste danas retko se neko smuva na prvo viđenje, obicno se prvo znaju ili upoznaju, pa tek posle. Sem ako nije u pitanju 6-7 razred
Joj, pa bash je danas poznato da je ljudima ok da se smuvaju na prvo vidjenje. Koliko sluchajeva znam!!!!
 

Back
Top