Muzika

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
U trenutcima kada delite neznost sa voljenom osobom, koja se muzika cuje u pozadini vase price? Koje pesme su vam "All Time Favourites" za vodjenje ljubavi? Dok zavodite - koja muzika cini to iskustvo lepsim? Pricajmo o muzici i ljubavi... :)

[u pozadini U2-ONE]

PS: Meni je Santana neprevazidjen u tim posebnim trenutcima :wink:
 
Fina tema (malo da 'oladimo od neuspelih erekcija, shpanskih serija i prevara); verovatno cje vecjina odgovoriti da slusha neku laganicu...
Zar stvarno svi slushaju romantichnu muziku dok vode ljubav? Niko ne slusha, hm... rock, techno, house..?
 
verovatno postoji razlika.... mozda ne dok vodim ljubav ali muzika za sex moze da bude i RnB, techno - verovatno bih se snasao mada uz naprimer Iron Maiden UPLASIO BIH SE :)

cini mi se da bi muzika mogla da utice na kreativnost u krevetu...
 
Black_cat:
Ali, ne odgovara se na pitanje pitanjem.. :?
Pa, ja sam na pitanje, vec odgovorio... pre tebe. A ti si na temom postavljeno pitanje, odgovorila pitanjem...
Svidja mi se tema... Trebalo bi prvog, koji se usudi da je pokvari, najuriti nogom u guzicu...
 
zavodljiva1976:
Hm...da vidimo.....kazes muzika,a? :roll:
Hm.....ja bih recimo nesto sto bi islo uz bicevanje.... :P
Obozavam da bicujem za vreme sexa! :D :P :wink:

Mislis, volis muziku koze koja velikom brzinom sece vazduh?! ili raspevani odraz crne koze bica i nezne negovane zenske gooze?! :wink:

OVA TEMA JE TREBALA DA BUDE KREATIVNA, RAZLICITA i da me uputi u vase muzicke ukuse... a saznao sam samo ono sto sam i ranije znao.... :lol:
 

Back
Top