Sta se desava sa netom!?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Sta se desava sa netom!?

Zainteresovan član Profesionalac (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Sta se desava sa netom!?

Od utorka mene boli glava. Na svakih pola sata nista osim u lokalu ne radi... Cak jedno vreme u utorak pre podne Srbija uopste nije bila vidljiva sa neta iz inostranstva... Zna li neko preciznije o cemu se radi? Cini mi se da je OPET, naravno, Telekom, jer dobar deo provajdera preko njih ide u svet...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Dobro dosao u SRBIJU.

Kale Subotica
    Guest

Podrazumevano Odgovor

Po mom znanju, pukao je link prema Nemačkoj, koji koristi i dobar deo istočne Evrope, čitav Balkan, a ne samo Srbija.Odavde do Nemačke u to vreme niko nije imao internet, osim veze sa lokalnim serverima. Dakle, ne u Srbiju, dobro došli u Evropu!
    Lep pozdrav!

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Danas već pola dana nisam mogo na net. Rekli još juče na Neobee.net-ovom sajtu da su, pazite sada - mogući prekidi internet saobraćaja na SMIN mreži u periodu od 06-09h. I sve to zbog radova našeg Telekoma na mreži. Ipak, i očekivalo se da će Telekom nešto zasrati, pa nije bilo interneta negde do 15h, ustvari ja sam se tek sada uspeo konektovati. Da poludiš... :?

Kale Subotica
    Guest

Podrazumevano Moje iskustvo

Sasvim je moguće da je DabaMAN u pravu.Ja sam, međutim sretan što nisam korisnik NeoBee kao provajdera, a možda i što ne živim u Beogradu.Kod nas, u Subotici, sve je u redu, posle onog utorka.Lep pozdrav!

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Prosto da se covek zapita kako je net uopste radio od marta do juna 99. Ili je tada tipovima u telekomu bila frka pa su morali da rade svoj posao kako treba.
    :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Nemojte vi meni dirati Neobee.Odkad postoje nije bilo nekih vecih problema sa njima i ljudi se stvarno trude da rade svoj posao.Stalno uvode neke nove usluge(za sada spam,zastita broja,web2sms,mail2sms,sms2web,auto reply,mozda su i prvi u ovoj drzavi imali ftpdemand).Cak i jednom trenutku kada im nesto nije valjalo 24 sata (valjda su postavljali 6 satelitskih antena) ceo vikend smo imali besplatan net.Ipak su jedni od trenutno najboljih.Nemojte ovo svatati kao reklamu,nego kao realnost. :wink:

Slične teme

1. Cudan problem sa SBB-netom
    Autor Ekiman u forumu Internet
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.10.2007., 17:38
  2. Problem sa kablovskim netom???
    Autor nidzasrb u forumu Internet
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.05.2007., 12:24
  3. sta mi se desava sa netom
    Autor pomoc bih molio u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 0