sta bi to trebalo da znaci???

majija

Početnik
Poruka
31
u vezi sam sa momkom 8 meseci, i zivimo zajedno od 1.10.2004 godine. zivimo u bg-u, privatno. zahvaljujuci njemu (on finansira) obnovila sam godinu na faxsu, a i kiriju i sve racune on placa. za ova dva meseca dinar od mojih nisam potrazila. od pocetka veze on je preuzeo svu odgovornost o meni. znaci sto se tice finansija, osigurana sam. ljubav nam je izuzetno jaka. odlicno se slazemo u svemu. ja ga obozavam. do sada nismo imali ni jednu iole ozbiljniju svadju. sve resavamo razgovorom. sve u svemu, savrsena veza i odnosi. inace radi ponekad i po 12-14 sati, i retki su dani kada provedemo ceo dan zajedno. razumem njegov posao i u potpunosti ga razumem i podrzavam. e, moj problem(ako se moze tako reci)je sledece vrste. cesto me naziva "zeno" a i cesto me opominje da je ovo sada nasa kuca, a da kad idem kod mojih idem u goste. pocinje da razmislja o nekoj kupovini(bela tehnika) i uglavnom prica u mnozini misleci na mene i njega. ruku na srce, dala bih sve na svetu da ostanem sa njim do kraja zivota, ali da li je i on slicnog misljenja. opekla sam se sa bivsim momkom, i izgubila sam poverenje u veze i srecan kraj. pokusavam da shvatim njegove postupke na sto razumniji nacin. imamo dovoljno godina za zasnivanje porodice. molim vas pomozite mi i kazite mi sta vi mislite o ovome i da li je neko imao slicno iskustvo.
unapred hvala. :D :D
 
Pomaze te finansijski, volite se, ne svadjate se, planira sa tobom zajednicku buducnost... dakle zaista strasno... Kako ti muskarci umeju da budu grozni :evil:
Ostavi ga, nema ti druge. Onda ces bar imati razloga za kukanjem i depresija u kojoj se trenutno nalazis (a o kojoj si pricala na nekoj drugoj temi) ce dobiti svoj smisao...
 
mislim...opominje te da je to vasha kuca!!!
uf osamostali se da ne zavisis od njega, i onda obrati paznju kakva ce da bude veza...mozda ce postati potpuno drugacija..ili mozda se i neces osamostaliti..ali da li ti je tako sve OK!
he
eto malo ja..pa teorije:)
 
moje pitanje je da li on to razmislja samnom brak i porodicu ili je u fazonu lepo nam je sto se zabavljamo i kolko traje, trajace. moje pitanje je bilo da li je neko od vas imao neko slicno iskustvo i kako se zavrsilo. a za moje depresije, naravno da vas razumem sto me ne razumete. niste vi prosli kroz 3 godine veze koja je bila IZUZETNO losa. molim vas oporostite sto jos uvek vucem traume. zao mi je sto vam moji tekstovi izgledaju lose. ne zalim se ja na moju vezu. *ebote svesna sam da je ona savrsena. ne sumnjam u ljubav samo se plasim da ne budem ponovo povredjena. bivsi mi je zakazao dan veridbe i 10 dana ranije ostavio(od zakazanog datuma). jos jednom, oprostite. ja bih jednostavno da sve bude ok, jer ga zaista volim. on je sve sto zelim u zivotu. samo sam vas pitala da li sam i ja po vasem misljenju, sve sto on zeli.
 
majija:
moje pitanje je da li on to razmislja samnom brak i porodicu ili je u fazonu lepo nam je sto se zabavljamo i kolko traje, trajace. moje pitanje je bilo da li je neko od vas imao neko slicno iskustvo i kako se zavrsilo. a za moje depresije, naravno da vas razumem sto me ne razumete. niste vi prosli kroz 3 godine veze koja je bila IZUZETNO losa. molim vas oporostite sto jos uvek vucem traume. zao mi je sto vam moji tekstovi izgledaju lose. ne zalim se ja na moju vezu. *ebote svesna sam da je ona savrsena. ne sumnjam u ljubav samo se plasim da ne budem ponovo povredjena. bivsi mi je zakazao dan veridbe i 10 dana ranije ostavio(od zakazanog datuma). jos jednom, oprostite. ja bih jednostavno da sve bude ok, jer ga zaista volim. on je sve sto zelim u zivotu. samo sam vas pitala da li sam i ja po vasem misljenju, sve sto on zeli.

STRASNO - uz'o te na lizing i zaye8'o stvar. Da li si mu vratila verenicki prsten... (da me ne vidi nanuska, k'o u S&City - ona sto hoce super vencanje i sve by the book).
 
majija:
moje pitanje je da li on to razmislja samnom brak i porodicu ili je u fazonu lepo nam je sto se zabavljamo i kolko traje, trajace. moje pitanje je bilo da li je neko od vas imao neko slicno iskustvo i kako se zavrsilo. a za moje depresije, naravno da vas razumem sto me ne razumete. niste vi prosli kroz 3 godine veze koja je bila IZUZETNO losa. molim vas oporostite sto jos uvek vucem traume. zao mi je sto vam moji tekstovi izgledaju lose. ne zalim se ja na moju vezu. *ebote svesna sam da je ona savrsena. ne sumnjam u ljubav samo se plasim da ne budem ponovo povredjena. bivsi mi je zakazao dan veridbe i 10 dana ranije ostavio(od zakazanog datuma). jos jednom, oprostite. ja bih jednostavno da sve bude ok, jer ga zaista volim. on je sve sto zelim u zivotu. samo sam vas pitala da li sam i ja po vasem misljenju, sve sto on zeli.



eeee pa tebi je znaci do UDAJE ?! pa sto ne rece ranije?!
fax ce da ti izvisi!
glupo mi zvuci to sto te on izdrzava & placa ti fax, TI SI U TOJ VEZI SAMO DOMACICA!!!

Ja bih se zaposlila, makar nesto honorarno, ne bih nikad dozvolila da me decko/muz pored mene zive i zdrave izdrzava...

Puno srece u daljem zajednickom zivotu!!
 
eeee pa tebi je znaci do UDAJE ?! pa sto ne rece ranije?!
fax ce da ti izvisi!
glupo mi zvuci to sto te on izdrzava & placa ti fax, TI SI U TOJ VEZI SAMO DOMACICA!!!

Ja bih se zaposlila, makar nesto honorarno, ne bih nikad dozvolila da me decko/muz pored mene zive i zdrave izdrzava...

Puno srece u daljem zajednickom zivotu!![/quote]



А што је па не би мало издржавао док не заврши факс? Ионако ће се нарадити за њега цео живот. Зар да зезне факс због неке назови еманципације!? Толике жене су издржавале мужеве док нису дипломирали, и шта је лоше у томе? Као да је бити домаћица мали посао!
 
Ti sama bi trebalo da znas da li on sve to misli ozbiljno ili ne.Tj. trebalo bi da osetis. Danas ljudi ulaze u brak a da i nema onog klasicnog pitanja od strane muskarca,jednostavno parovi indirektno pricaju o tome,pocnu da zive zajedno i nekako oboje znaju da ovo drugo zeli brak a da to mozda niko od njih nije glasno izgovorio. Tako je bar sa ljudima koje ja poznajem. I ja sama znam da moj decko planira da provede zivot sa mnom,iako ne zivimo zajedno a i ne finansira me (dakle,tvoja situacija definitvino vise podseca na brak nego ova u kojoj se ja nalazim). Tako da ako pitas nas,ja mislim da ti on jasno pokazuje da zeli da ostane sa tobom ceo zivot. Ako nisam razumela u cemu je problem onda postavi neko direktnije pitanje.
 
majija:
moje pitanje je da li on to razmislja samnom brak i porodicu ili je u fazonu lepo nam je sto se zabavljamo i kolko traje, trajace. moje pitanje je bilo da li je neko od vas imao neko slicno iskustvo i kako se zavrsilo. a za moje depresije, naravno da vas razumem sto me ne razumete. niste vi prosli kroz 3 godine veze koja je bila IZUZETNO losa. molim vas oporostite sto jos uvek vucem traume. zao mi je sto vam moji tekstovi izgledaju lose. ne zalim se ja na moju vezu. *ebote svesna sam da je ona savrsena. ne sumnjam u ljubav samo se plasim da ne budem ponovo povredjena. bivsi mi je zakazao dan veridbe i 10 dana ranije ostavio(od zakazanog datuma). jos jednom, oprostite. ja bih jednostavno da sve bude ok, jer ga zaista volim. on je sve sto zelim u zivotu. samo sam vas pitala da li sam i ja po vasem misljenju, sve sto on zeli.

Na to pitanje ti moze odgovoriti samo on. Ili mozda ljudi koji vas poznaju. Mi ovde nikako.
 
majija:
moje pitanje je da li on to razmislja samnom brak i porodicu ili je u fazonu lepo nam je sto se zabavljamo i kolko traje, trajace. moje pitanje je bilo da li je neko od vas imao neko slicno iskustvo i kako se zavrsilo. a za moje depresije, naravno da vas razumem sto me ne razumete. niste vi prosli kroz 3 godine veze koja je bila IZUZETNO losa. molim vas oporostite sto jos uvek vucem traume. zao mi je sto vam moji tekstovi izgledaju lose. ne zalim se ja na moju vezu. *ebote svesna sam da je ona savrsena. ne sumnjam u ljubav samo se plasim da ne budem ponovo povredjena. bivsi mi je zakazao dan veridbe i 10 dana ranije ostavio(od zakazanog datuma). jos jednom, oprostite. ja bih jednostavno da sve bude ok, jer ga zaista volim. on je sve sto zelim u zivotu. samo sam vas pitala da li sam i ja po vasem misljenju, sve sto on zeli.

Pa cim on tebe finansira, naziva zenom i sve ostalo, verovatno da mu je stalo do tebe. Ako on zna kroz sta si sve prosla u predhodnoj vezi, onda te covek stvarno voli i planira buducnost sa tobom.
A ti ipak porazgovaraj sa njim.

Ali ipak mi se cini da je on posesivan.

Obrati paznju :?
 

Back
Top