Divlja jagodica u chokoladi

chokolada:
hanibal77:
e da,cokolada mi je uvek nekako na mestu sa svojim komentarima,ne trudi se da bude primecena po svaku cenu nego da kaze nesto pametno.ja rekoh da necu nista da kazem al eto!!!
:D :D :D :D :D
Moram da priznam da sam iznenadjena, prijatno naravno! :P
a zasto?zar izgledam kao takva mrziteljica?mada mozda bi i trebalo da te mrzim jer zbog tebe ne mogu da smrsam.a tako volim da te grickaaam :D
 
hanibal77:
.pa eto ti me strasno nerviras kad na neku temu sa smislom se ti nalupetas bez ikakvog smisla a svi se prave da vide carevo novo odelo .evo ja cu da budem ono dete sto kaze "jagodica je gola".

a sto te ja nerviram ako se oni prave da vide
ok pa prozivaj me onda tamo pa se suprotstavi ioanko je dosta kicha i shunda po pinku ne moram josh i ja da zagadjujem forum
 
haha bash je ovo od mene jadno, al kad ste se svi naredjali, malo i ja.
ok ti si cool riba, ali ne znam de lupetam, pa mi sledeci put skreni pazhnju? ok? aj
a u pravu si, ne vide bash sve, ja cesto lupim
sad cu da te izlobiram
ali ja ne pricam uzhivo, malo sam frustrirana, pa se ovako lechim, a niko mi josh ne brani
pozdrav idem da spavam ionako cu da se skidam s ovoga je l mi neko platio 9000 poruka nije. cao
jes i sujetna sam.
 
bundeva:
divlja-u-srcu:
bundeva:
ova tema bi bila mnogo bolja kad bi se zvala 'divlja bundevica u chokoladi' :roll:


Ma jock! Bolje da se zove:

Divlja i Bundeva,
to su srca dva,
ljubili se , grlili se,
sve do pola dva! :roll:

a najnajbolje:"bundeva u divljoj chokoladi"...a?

Ma razumem ja tebe!
Ali- il' si samo moj,
il' si svaciji!
Pa ti biraj! :P
Demokratija, brate!
 
jagodica:
haha bash je ovo od mene jadno, al kad ste se svi naredjali, malo i ja.
ok ti si cool riba, ali ne znam de lupetam, pa mi sledeci put skreni pazhnju? ok? aj
a u pravu si, ne vide bash sve, ja cesto lupim
sad cu da te izlobiram
ali ja ne pricam uzhivo, malo sam frustrirana, pa se ovako lechim, a niko mi josh ne brani
pozdrav idem da spavam ionako cu da se skidam s ovoga je l mi neko platio 9000 poruka nije. cao
jes i sujetna sam.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
I LOVE YOU!!!
Prevod:
JA VOLEM JAGODICU!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
pisi ti dalje kako hoces meni je svejedno.ne isticem ja da sam cool riba nego ti kazem to sto mislim.najmanja mi je namera da se svadjam.ten necu da pokvarim jer rekoh ti da tvoje poruke ne citam ali ovu sam morala jer sam pretpostavljala da ces da mi odgovoris.tako da se vise i ne nerviram.ako pocnes da pises smislenije mozda te i citam.
 
jagodica:
haha bash je ovo od mene jadno, al kad ste se svi naredjali, malo i ja.
ok ti si cool riba, ali ne znam de lupetam, pa mi sledeci put skreni pazhnju? ok? aj
a u pravu si, ne vide bash sve, ja cesto lupim
sad cu da te izlobiram
ali ja ne pricam uzhivo, malo sam frustrirana, pa se ovako lechim, a niko mi josh ne brani
pozdrav idem da spavam ionako cu da se skidam s ovoga je l mi neko platio 9000 poruka nije. cao
jes i sujetna sam.
opet lupetas! :wink:
 

Back
Top