najbolji drugovi

Skyler

Obećava
Poruka
79
E ovako, citala sam teme i videla da stvarno ima i bolestina ali i dobrih stvari. Meni zanima jedna stvar, pa molim za savet i odgovor
:D da li se frajeri loze na devojke svojih najboljih drugova :?:
i kako da to prepoznas :?:
koja je najgora verzija ljubavnog trougla :?:
 
Ali ja nisam mislila na to!
mislila sam kao ja, on i njegov naj drug. I sta je najgore sto moze da se desi. Naravno neke nastrane seksualne egzibicije se ne racunaju u lose , jer to mogu da dobijem od obojice, a nije mi bas do toga.
Jel se lozite na drugovljeve devojke :?: ako ste musko...
 
Ma ne lozhe se! Mislim, zaista pravi prijatelji... Ako se i lozhe, ne pada im na pamet da muvaju devojku svog pravog, dobrog prijatelja (chak se i distanciraju, smanje kontakte sa devojkom, da ne bi izazivali sumnju i povredili prijatelja). Malo tu moral i poshtenje petljaju prste.
Zhiva istina, vecj 2 meseca ne mogu druga da nagovorim da idemo na kafu. Druzhili smo se fenomenalno dok nisam imala momka (njegovog druga). I dalje smo u odlichnim odnosima, ali vishe preko SMS-a, manje uzhivo. I neka, cenim njegove postupke i iskrene rechi: "Ne mogu da odgovaram za svoje postupke, a ne pada mi na pamet da bilo shta drugu radim iza ledja - zato izbegavam da se vidim sa tobom".
E.. tako znash da je pravi.
 
Slazem se sa Black_cat...moj muz ima drugove sa kojima se druzimo vec 10 godina....isli smo zajedno i na more,i ja sam se skidala pred njima,ali nikada nijednog trenutka nisam osetila da su me drugacije gledali,sem kao zenu njihovog najboljeg druga.
 
I njegov drug se lozio na mene, cak je pokusao da me napadne u mom stanu, pri tom me ubedio da moj tadasnji decko ne voli mene, i da se necemo pomiriti. Verujte, stvarno nije za salu, narocito kad se primite k`o ja, pa nisam smela da mu pridjem, velim ako najbolji drug ne zna, ko ce znati :!:
 
zavodljiva1976:
Slazem se sa Black_cat...moj muz ima drugove sa kojima se druzimo vec 10 godina....isli smo zajedno i na more,i ja sam se skidala pred njima,ali nikada nijednog trenutka nisam osetila da su me drugacije gledali,sem kao zenu njihovog najboljeg druga.
cekaj, skidala si se GOLA pred muzevljevim drugovima :?:
 
Skyler:
zavodljiva1976:
Slazem se sa Black_cat...moj muz ima drugove sa kojima se druzimo vec 10 godina....isli smo zajedno i na more,i ja sam se skidala pred njima,ali nikada nijednog trenutka nisam osetila da su me drugacije gledali,sem kao zenu njihovog najboljeg druga.
cekaj, skidala si se GOLA pred muzevljevim drugovima :?:
:roll: A sta se ti cudis? JESAM! Da im ne verujem,nikad se ne bih skidala pred njima.
 
zavodljiva1976:
Skyler:
zavodljiva1976:
Slazem se sa Black_cat...moj muz ima drugove sa kojima se druzimo vec 10 godina....isli smo zajedno i na more,i ja sam se skidala pred njima,ali nikada nijednog trenutka nisam osetila da su me drugacije gledali,sem kao zenu njihovog najboljeg druga.
cekaj, skidala si se GOLA pred muzevljevim drugovima :?:
:roll: A sta se ti cudis? JESAM! Da im ne verujem,nikad se ne bih skidala pred njima.

A najsladje je na moru kada se devojke stide da ih neko vidi u belom donjem vesu, a onda se skinu u neki oskudni bikini i moze da zeva citava plaza...

(zavodljiva - ti znas koliko sam slab na tebe?)
 
u bre... ne znam kako je kod vas ali... ribu od mog druga postujem kao i njega. to se nikad ne sme desiti! imamo ja i najbolji drug izreku. Riba vs Drug... Ribu u *****! bez uvrede dame... to je njegova recenica :) ja je samo podrzavam
 

Back
Top