vredi li zrtvovati bika zbog vodolije?

. . .:
jarica:
Ne treba da se zrtvujes za horoskopski znak nego za OSOBU!!!

Ne treba da zrtvujes sebe pod jedan! Ako se vec predomisljas dobro razmisli i sve stavi na papir. Moram da dodam da ako ce te po horoskopu Jarac ne treba da zrtvuje Bika zbog Vodolije. Vodolije zasene zemljane znake svojom vazdusnoscu i nestalnoscu. To ih fascinira jer to zemljani znaci tesko mogu da urade. I oni bi voleli da mogu da kazu Lako cemo i Sutra je novi dan, kao sto mogu Vodolije. Cak ja kao Vodolija ti to kazem. Ali to traje neko vreme i kad ukapirate da ne mozete da pratite taj ritam dosadimo vam i trazite nesto stabilnije. Ali sve zavisi od osobe do osobe. Iskreno, ja bih se odrekla muskarca Vodolije zbog Bika.
 
hvala na odgovoru. naravno da mislim na osobu, ali mi se nesto cini da je ova osoba bik malo previse "stabilna", da ne kazem dosadna... za mene je stabilnost super, ali nekad bas smara... ne znam dobro vodolije, pa zato pitam. nisu valjda bas skroz "luckasti"? :)
 
jarica:
hvala na odgovoru. naravno da mislim na osobu, ali mi se nesto cini da je ova osoba bik malo previse "stabilna", da ne kazem dosadna... za mene je stabilnost super, ali nekad bas smara... ne znam dobro vodolije, pa zato pitam. nisu valjda bas skroz "luckasti"? :)
Ja sam vodolija i imam pored sebe muskarca vodoliju, zbog kog sam zrtvovala jednog predivnog strelca, ali se nikada nisam pokajala!!! Nikad niko nije mogao da me izludjuje u pozitivnom smislu kao vodolija. Sad smo vec dugo u vezi, ali zaljubljenost nikako da prestane, jer kod muskarca vodolije jedna vratanca uvek ostaju zatvorena... Ako volis tajanstvene muskarce, koji ne pate od velikih reci i izjava, nego sve dokazuju delima, izaberi originalnu vodoliju umesto materijalnog bika i srecno!
PS: Mogla bih da ti pisem puno o muskim vodolijama, ako hoces, jer ih znam barem 20 i obozavam ih sve do jednog! A cak znam i gomilu uspesnih veza m/vodolija-fm/jarac. Oni jedno drugo drze u ravnotezi. Zena jarac je u stanju da muskarca vodoliju drzi kao balon napunjen helijumom na kanapu, tj. on moze da leti ali u razumnoj meri. Mislim da se ta dva znaka mogu super dopunjavati, uz malo tolerancije kod obe strane.
 
Princeza:
Beliaal:
Nismo "luckasti" vec totalno ludi!!!
Batali tog bika to ti je moj savet! 8)

Jesu luckasti ali svaka cuda za tri dana. Znam jer sam bila sa Jarcem. Nije mogao da me prati. A onda sam se ja (Vodolija)smorila pored njega. Poguraj malo Bika, mahni crvenom maramom i ... Zna da bude super.

Sve vodolije su pomalo lude jer ih na to tera vladajuca planeta,ali bika nemoj da zrtvujes,jer jarcevima bikovi najbolje odgovaraju.Vrlo brzo bi vodolija poceo da te nervira zbog svog ponasanja sem ako nisi neki slican podznak.
 
mozda si ti glupa jer mislis da cu nekog (ne sebe, naravno) "zrtvovati" ja to raditi zbog necijeg horoskopskog znaka. to je bilo samo pitanje da saznam nesto o karakteristikama znaka. hvala onima koji su shvatili pitanje, a drugima preporucujem posetu nekoj drugoj temi foruma posto ovu ocito preozbiljno shvataju...
 
jarica:
mozda si ti glupa jer mislis da cu nekog (ne sebe, naravno) "zrtvovati" ja to raditi zbog necijeg horoskopskog znaka. to je bilo samo pitanje da saznam nesto o karakteristikama znaka. hvala onima koji su shvatili pitanje, a drugima preporucujem posetu nekoj drugoj temi foruma posto ovu ocito preozbiljno shvataju...

Aaa joj izvini nisam ni videla da neces ti da se zrtvujes..Zrtvovati drugu osobu? Ah to je vec mnogo bolje???!!! :lol:
Draga moja ja prosto ne mogu da verujem koliko neki ljudi daleko idu. To sto ti hoces( il se predomisljas) kako ces da prilozis zrtvu( zato sto je rodjen na drugi datum od nekog drugog) samo opisuje kako si veoma daleko od bistine uma i smislenosti.
A posto si i sama rekla da mi "neki" preozbiljno shvatamo tvoja pitanja ..izvini molim te al mozda si ti promasila forum ..mozda bi trebala da posetis "tinejdzeri" ili ces se vec snaci.
I kao sto Zak rece tvoje pitanje se moglo formulisati na drugaciji nacin ako si vec htela da saznas karakteristike nekog znaka...al opet sta mi ozbiljni znamo.
S tim receno ja bi da zavrsim ovu raspravu i ne trosim moje vreme na kojekakva raspravljanja sa nezrelom i neozbiljnom decom.
 
jarica:
a nisi cula da bi bilo zgodno da topic ne bude obican pa da ljudi procitaju tvoju poruku?
ne znam ko je tinejdzer pa se prima na budalastinu "zrtvovati nekog zbog horoskopskog znaka"... no, dobro, dok ih ima koji bukvalno shvataju, bice i foruma...


Devojko sama se potapas..
Tvoje izjave su paradoksalne i besmislene. :shock:
U vezi sa tim, zaobidji me jer smo, kao sto rekoh i pre, zavrsile.

8)
 

Back
Top