Srbijo Dobar dan.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Pošto sam učesnik teme Srbomrzci, ovde postavljam temu gde ćete izneti ono što vas je neki dan oraspoložilo, učinilo ponosnim, veselim , zadovoljnim, nešto što na trenutak ili duže probudi osećaj divote suživota jedne Srbije i vas....

Žalbe su na trugim temama , ovde ih ne ubacujte, nisu medju svojima.....
 
Ljudi, ovo je politički podforum. Iznesite ono što vas čini ponosnim, veselim i zadovoljnim, a tiče se politike.

Evo, ja sam, na primer, zadovoljan što ono nije bio atentat na Tadića, već (manja) saobraćajna nezgoda.
Iz bar dva razloga - u Srbiji nije baš toooliko crno da se atentati na političare vrše svake godine, i drugo, ceo taj pokušaj inscenacije atentata je napravio smešnim ljude koji su to pokušali, a još smešnijim one koji su za to odmah okrivili "patriotske" snage. :lol:
 
ma kako izgledalo, kis'o kupus se itekako tice politike. nekako se uvek zalome izbori u to vreme.
i po kriterijumu "domaceg proizvoda" takodje se uklapa u politiku. i ide uz rakiju, a tako se najbolje bistri politika u narodu.
 
sanja:
ma kako izgledalo, kis'o kupus se itekako tice politike. nekako se uvek zalome izbori u to vreme.
i po kriterijumu "domaceg proizvoda" takodje se uklapa u politiku. i ide uz rakiju, a tako se najbolje bistri politika u narodu.




Next sok od maline, 185 dinara litar - najbolji srpski proizvod !

A SLJIVKA je na drugom mestu........
 
Đenka:
Ljudi, ovo je politički podforum. Iznesite ono što vas čini ponosnim, veselim i zadovoljnim, a tiče se politike.

Evo, ja sam, na primer, zadovoljan što ono nije bio atentat na Tadića, već (manja) saobraćajna nezgoda.
Iz bar dva razloga - u Srbiji nije baš toooliko crno da se atentati na političare vrše svake godine, i drugo, ceo taj pokušaj inscenacije atentata je napravio smešnim ljude koji su to pokušali, a još smešnijim one koji su za to odmah okrivili "patriotske" snage. :lol:

NE , iznesite sve što vas čini ponosnim , kad budemo nabrajali, ljudi će videti da se ovde i te kako VREDI boriti i protiv drugih i protiv "naših" lopova i lupeža....

PLAZMA keks...
 
Naše pismo... Veoma sam ponosna na prostotu našeg pisma.
I na to što, koliko god neverovatno delovalo, imamo otvorenije oči od većine naroda... Iskustvo.
I istorija.
A ne valja što se izmišlja. Mnogo :!:
 
Ponosan sam na Lane moje.

Ponosan sam na prazne ulice dok je bio izbor za Pesmu eurovizije (ili evrovizije).
Ponosan sam na toliku potrebu Srpskog naroda da oseti ponos. I dok toga ima ima i nade da neko ispliva u moru sujeta i zloba, nevera i obmana.
 
Срдачни смо...што се претвара у тоталну супротност када смо нападнути...
Храбри...али се понекад превише к*рчимо, зато и јесмо где смо сад.
Имамо изузетно интелигентне људе (по неким истраживањима у просеку доста интелигентније од неког светског просека)...али смо лењи.
Без обзира што нисмо у завидној политичко-економској ситуацији...ипак смо ми Европа за рецимо неке суседне земље...у културолошком, грађанском смислу итд.
Имамо ПРЕЛЕПЕ рибе у глобалу...мада ни ми нисмо за бацање!
Много добро играмо баскет...

Значи много потенцијала...мало резултата!

P.S. Неко рече шљивовица! Само мала напомена...шљивовицу су патентирали Немци...увозе наше шљиве и онда продају раџу! :?
 

Back
Top