sex samo za mene

skajvoker

Obećava
Poruka
55
ljudi pomagajte moja devojka ne moze da svrsi ja se ubi od posla i nista a primetio sam kod lizanja da joj je klitoris mali gotovo i da ga nema a kako doterati devojku do granice bez klice sta drugo daj joj radim
 
skajvoker:
ljudi pomagajte moja devojka ne moze da svrsi ja se ubi od posla i nista a primetio sam kod lizanja da joj je klitoris mali gotovo i da ga nema a kako doterati devojku do granice bez klice sta drugo daj joj radim
ma danas je dan za smejanje
prvo nabavi vozilo za vucu,zavzi ga za klitoris i vuci ,da poraste,nema ti druge.
salu na stranu,nije do tebe,ona treba da pritisne kopcu u mozgu(button za orgazam ,mislim,sve ga zene imaju,i sami ukljucuju)tako da ti tu nista ne mozes.
a za to sto si toliko radio.pa mozes da potrazis penziju
 
greenmoon:
ma danas je dan za smejanje
prvo nabavi vozilo za vucu,zavzi ga za klitoris i vuci ,da poraste,nema ti druge.
salu na stranu,nije do tebe,ona treba da pritisne kopcu u mozgu(button za orgazam ,mislim,sve ga zene imaju,i sami ukljucuju)tako da ti tu nista ne mozes.
a za to sto si toliko radio.pa mozes da potrazis penziju
Pa mora i muskarac malo da se potrudi! :idea:
 
divlja-u-srcu:
U ovakvim slucajevima radi se o devojci koja jos nije u dosluhu sa svojom seksualnoscu. A ti se potrudi da je opustis i oslobodis! :P
Vidis sta je dobrica! Svi ga z@jeb@vaju, a ona mrtva ozbiljna! O zlato pametno! :wink:
I dobro ti je rekla. Pitanje je samo u kakvim si ti odnosima sa svojom seksualnoscu... :roll:
 
chokolada:
greenmoon:
ma danas je dan za smejanje
prvo nabavi vozilo za vucu,zavzi ga za klitoris i vuci ,da poraste,nema ti druge.
salu na stranu,nije do tebe,ona treba da pritisne kopcu u mozgu(button za orgazam ,mislim,sve ga zene imaju,i sami ukljucuju)tako da ti tu nista ne mozes.
a za to sto si toliko radio.pa mozes da potrazis penziju
Pa mora i muskarac malo da se potrudi! :idea:
ma nek se trudi kolko *oce,dok ti ne das pass ,nista. ti si glavna zapamti.
 

Back
Top