DIVX na PDA uredjajima
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: DIVX na PDA uredjajima

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano DIVX na PDA uredjajima

Da li je to moguce i koji mi PDA onda preporucujete da kupim da bih to mogao da radim? Da li je mozda bolja opcija polovan PC (laptop) ili nov PDA? Hvala na odgovorima.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Malo je memorije na njima za DivX, a i 99% njih nema procesor koji bi to mogao da tera valjano

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Malo je memorije na njima za DivX, a i 99% njih nema procesor koji bi to mogao da tera valjano
    e kad lupis lupis salim se nije bas tako crno, u posleednjje vreme su se pojavaili mnogo jaki modeli k'o sto je tungsten t5 koji inace ima procesor na 400 i kusur Mhz tako da moze da tera Divx bez problema....memorija je problem najvise sto se skladistenja filmova tice, ali svaki noviji uredjaj ima razne ekspanzije ku*ce i palcee da je poveca...tako da ako ti se gleda divx u autobusu ima da das nekih 400-500e i milina

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

e da da dodam da se kod palm racuunara radi o rezulocijama od 320x320(480) pixela tako da je taj fajl za gledanje jos vise smanjuje
    ne znam kako stoje stvari sa pocketpc nesto ih ne volim, nalozio sam se na moj palm zire i jedva ceckam da skupim pare za tunsgstena ) hehe

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Ljudi bre, divx se na PDA uredjajima gleda vec dve godine...A ti stvarno, kad lupish, lupish...

Btw, evo ja upravo na mob. telefonu gledam kill bill

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano DIVX na PDA uredjajima

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    e da da dodam da se kod palm racuunara radi o rezulocijama od 320x320(480) pixela tako da je taj fajl za gledanje jos vise smanjuje
    ne znam kako stoje stvari sa pocketpc nesto ih ne volim, nalozio sam se na moj palm zire i jedva ceckam da skupim pare za tunsgstena ) hehe
    Rezolucija vecine novih PDA-a je 640x480 i imaju procesore preko 500 pa i 600 MHZ.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Znaci

...bolje nov PDA nego polovan P3 laptop?

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Zavisi od modela do modela, ja pricam o ovima za narodne mase. Jer za oko 500 E moze da se kupi solidna desktop konfiguracija.
    Prosle jeseni sam recimo kod kolege video nekog Palma (***** li ga sad kog), i bash smo se igrali sa tim forama, ajd' DivX, ajd ovo ajd ono. Mogao je da radi bez problema, ali je kvalitet bio spusten. Kod drugog jednog ortaka sam letos video npr. kako isto (parce) DivX-a radi na NOKII 6600, ali... koja svrha takvog kvaliteta na tolicnom ekranu.
    Btw. problem memoriskog prostora i dalje ostaje. Ja bih te MB pre utrostio na MP3. Jos cemo mi cekati na tu buducnost.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: DIVX na PDA uredjajima

Citat Original postavio stanoje
    Rezolucija vecine novih PDA-a je 640x480 i imaju procesore preko 500 pa i 600 MHZ.
    Mislio sam konrektno na Palm-ove....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano .

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Zavisi od modela do modela, ja pricam o ovima za narodne mase. Jer za oko 500 E moze da se kupi solidna desktop konfiguracija.
    Prosle jeseni sam recimo kod kolege video nekog Palma (***** li ga sad kog), i bash smo se igrali sa tim forama, ajd' DivX, ajd ovo ajd ono. Mogao je da radi bez problema, ali je kvalitet bio spusten. Kod drugog jednog ortaka sam letos video npr. kako isto (parce) DivX-a radi na NOKII 6600, ali... koja svrha takvog kvaliteta na tolicnom ekranu.
    Btw. problem memoriskog prostora i dalje ostaje. Ja bih te MB pre utrostio na MP3. Jos cemo mi cekati na tu buducnost.
    OK slazem se, ali koliko vidim, neki novi modeli podrzavaju memorijske kartice, a pojavili su se i modeli sa digitalnom kamerom. Takodje, dosta njih ima i zvucnik na sebi, ekran sa 65.000 boja, Word, Excel, Calculator, Organiser itd..., igrice... I ekran je verovatno solidan kada bih gledao neki film iz blizine. S druge strane, za 200-300eur, ima, mislim, P3 na 400mhz? I na njemu moze da se gleda DIVX bez problema, koliko sam upoznat. Ali je problem sto kod polovnih lap topova baterija traje oko 2h, a kod PDA par dana. I ne znam gde bih mogao da kupim baterije za starije modele PC-ja. Desktop ne dolazi u obzir, vec ga imam.

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: .

Citat Original postavio devil83
    S druge strane, za 200-300eur, ima, mislim, P3 na 400mhz? I na njemu moze da se gleda DIVX bez problema, koliko sam upoznat. Ali je problem sto kod polovnih lap topova baterija traje oko 2h, a kod PDA par dana. I ne znam gde bih mogao da kupim baterije za starije modele PC-ja. Desktop ne dolazi u obzir, vec ga imam.
    Jes, ali bilo bi malo glupo da vuces za sobom neki agregat na kolicima da napajas taj P3

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2005., 18:41
  2. Matrix DivX 2600 - DVD / DivX player
    Autor gost 1234 u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.05.2005., 15:28
  3. o optickim uredjajima
    Autor steplight u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.11.2004., 19:01

Pravila za slanje poruka