Program za snimanje zvuka... postoji li tako nesto?

FaXcooL:
SF je profesionalan prog. Coveku treba samo da snimi glas preko mikrofona. Zasto onda da skida SF7 koji je ko zna koliko velik (20-30MB sigurno). Ovo sto sam ja naveo nije vece od 2.5-3MB :roll:
To je isto kao kad neko pita na primer kako da jednostavno obradi neku sliku na kompljuteru, a drugi mu predlažu Photoshop i slične programe vredne par stotina dolara. :roll:
 
FaXcooL:
SF je profesionalan prog. Coveku treba samo da snimi glas preko mikrofona. Zasto onda da skida SF7 koji je ko zna koliko velik (20-30MB sigurno). Ovo sto sam ja naveo nije vece od 2.5-3MB :roll:
Da nas ne bi vise ni on ni jos gomile drugih po n-ti put pitali kako da urade ovo i ono sa zvukom i formatima.
Lepo objasnis ljudima da ima jedan program, koji pravljen bash da zadovolji sve potrebe obrade zvuka, naucis da radis u njemu - uopste nemora da se zna sve, malo po malo, kako potreba nalaze, a osnovna logika operisanja sa fajlovima je ista kao i kod svih prog.
Jednom kad se udje u SF nece biti potrebe za drugim prog. I ovde ce biti manje istih tema!!! Toliko!
 

Back
Top