Kafana Forumski buvljak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

iva memento

Primećen član
Poruka
736
Pa, evo da otvorim temu :vatromet: :)

Trenutno imam jednu neotvorenu Wilton-ovu boju Ivory (možete videti OVDE i celo pakovanje srebrnih "Sprinkles" (otvoreno ali puno) ako nekog zanima slikaću jer ne mogu da pronadjem to pakovanje na njihovom sajtu. Kupljeno u Torteku, boja plaćena 208 din, mrvice 495.
Naravno dala bih ih za manje jer je otvoreno a otvorena sam i za trampu ako imate nešto što meni treba :)
 
84535.jpg
58087.jpg

Evo da i ja dam svoj doprinos ovoj temi. Boks za prenos hrane sa 6 tacni.
 
aha ok,meni su viltonove boje najbolje,barvalove u gelu ne mogu da se porede sa viltonovim,a u torteku u pancevu kad sam bila zadnji put imali su samo zutu i krem,a eurovilt ih nema bar kad god sam ja svracala kod njih,zato sam rekla da ce ti trebati:):bye:
 
Pogledajte prilog 162791Pogledajte prilog 162792
Evo da i ja dam svoj doprinos ovoj temi. Boks za prenos hrane sa 6 tacni.

Visina ovog boksa je 60 cm, sirina 31 cm a dubina 47cm. Tacne su dimenzija 45x30 cm.U tacne taman staje onaj cipkasti podmetac. Ima ih 2 komada u crvenoj boji sa 6 tacni. Mada uvek mogu da se poruce u drugoj boji i sa drugim brojem tacni.Tu u prve dve pregrade moze da se stavi nesto vislje. Ja imam sa 7 tacni ( mozete ga pogledati u mom albumu fotografija ) iste visine od 60 cm. Mi ga lepo nosimo u kolima s tim sto imamo karavana.
 
Hoće li neko da kupimo po pola ove kutije MAŠNA KUTIJE
Ja sam ih kupila u knjižari kod mene, odlične su, donji deo čvrst i sa folijom, poklopac mekši i lepo izgleda...jedino što je tamo 40 dinara komad a ovde sa PDV-om oko 26. Caka je što u pakovanju ima 100 komada, a ne 50 kako su napisali - a to mi je puno. Ako neko hoće 50 kom neka mi se javne brzo, trebaju mi kutije za Sv. Nikolu :)
 
Kada se radi ukrasavanje cokoladom one su odlicne za dekoraciju. Skoro je neka od zenica imala predivnu tortu uradjenu coko transferom ali ne mogu da se setim ko, da li Dragica, Hello Kitty ili neko treci.
Ja porucila, hocu da se oprobam, pa ako bude ok mozda i to kljucim u ponudu, a ne samo torte od fondana.
 
pozdrav i ovdje ja stalno upadam iz teme u temu ali sta cui kad me sve interesuje...meni je potrebno sve od alata sto je moguce nabaviti ali da nije preskupo posto sam tek pocetnik i ucim se pomozite mi da se snadjem kako da dodjem do njega...
 
eurowilt bi trebao da ima predstavnika za bosnu ali sav pribor je malo skuplji ne znam koliko si spremna da izdvojis...ali polako niko od nas nije otisao i natovario se,uglavnom na svaku stvarcicu gledamo kao na komad skupocenog nakita i kupujemo jedan po jedan tako da za pocetak razmisli sta su ti interesovanja i u cemu zelis prvo da se usavrsis da ti se ne bi desilo da ti nesto od alata stoji i ceka svoje vreme za probu.ako hoces figurice prvo da radis tu ti ne treba puno alata ustvari za pocetak ruke internet vezba i oni stapici o kojim sam pisala,mnogo toga imamo u kuci sto moze da se upotrebi za prvo vreme.Torteco iz panceva valjda salju postom pa mozes i na njihov sajt da udjes da pogledas ponudu a ako imas nekog napolju bilo bi najidealnije da ti oni uzmu pa posalju mada je i tako postarina malo skuplja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top