Kafana Forumski buvljak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vazno je da ima interesovanja, strpljenja malo i prodaces . To je ozbiljna masina za radionice i radnje , koja moze da prosiri posao jer se vise njome proizvodi, otplati samu sebe i napravi posao. Masine tog tipa rade i vise od 50 godina jer imaju jednostavnu elektriku , a mehanicke delove maltene moze i komsija metalostrugar da napravi i zameni... jednostavna , izdrzljiva i vredna masina...Cena nije velika , jer u Bugarskoj je takva oko od 1000 do 1500 eura , zavisi od starosti i kapaciteta , u Americi nova oko 1500 dolara , kolko ja znam ali carine , porezi, troskovi transporta..... Ovde kod nas ne znam koliko kostaju , ali verujem da kome treba naci ce i para da je kupi po ceni koju hoce da plati. Ovde u nasoj zemlji svako ceni svoj rad i trudi se da naplati , ali svi bi nesto dzaba ako moze... takav smo narod...
 
Poslednja izmena:
Jeste Danijela,hvala ti puno,nov Hobart planetarni mikser,sa posudom koju mi imamo od 40l,kosta oko 9000 eura,ovaj jeste star mikser,ali malo koriscen,i vredi mnogo,mnogo vise,ali necu da ga poklonim.Naci ce se vec neko kome treba da sakupi novac i kupi ga!
 
Ja u svojoj radioni posedujem jedan planetarni koji u momentu muti 60 belanjka....veliki mikser sa tri cinije i tri mutilice ....DOBAR SAMO DA MUTI KORE i nista vise.....ZA FILOVE koristim druge miksere....a razlog je sto tako veliki mikseri nemogu da umute filove kako treba...puter ostaje u komadima zalepljen za dno ili sa strane....Jeste da oni traju dugo godina i da ima nista nemoze hrdja vlaga ali kad se pokvare mozete samo da placete pored njega jer morate da zovete fabriku i proizvodjaca za deo...Kad vam se pokidaju zice na mutilici od kenwuda nema reparaze nego pozovete fabriku ili prodavnicu u kojoj ste ga kupili i narucite istu takvu a cena prava sitnica 100 eura .. sta je 100 eura da se ubijes ko siroce.....uzas eto to su vam mane i vrline tih velikih planetarnih.....moj vam je savet da to ponudite slasticarnama jer jedino oni imaju proizvodnju koja moze da eksploatise mikser i da im se on vrati kroz ulozeno...inace ovako zenice koje to rade u kuci nema sanse .....ljubac
 
Mi vec imamo planetarca za 40 belanaca, a nismo poslasticara :per::D i otplatio nam se za dva meseca. U njemu mutimu i filove, sto se popravke tice svaki strugar moze da napravi deo koji mu trazimo. Mutilica jedna za belanca napravljena kod strugara i super radi:D a i kible ( posude ) mozemo naruciti da naprave po meri ako treba rezervne. Samo treba biti snalazljiv ;)
 
PLANETARNI MIKSER JE I DALJE NA PRODAJU,DA NE PISEM OPET KARAKTERISTIKE,IMA MALO IZNAD.SADA SMO SPUSTILI CENU NA 500 EURA,KO SE RAZUME,ZNA DA OVAKAV MIKSER KOSTA BAR 1000 EURA.PA AKO JE NEKO ZAINTERESOVAN NEKA SE JAVI.I AKO NEKO ZELI POSTAVICU I SLIKU.063/7371727,MILENA-LESKOVAC
 
Iznajmljujem elegantan stalak za tortu ukrasen kristalima,u ponudi su dve vrste:cetvrtast stalak sa puno kristala i visoki stalak (na slici je ukrasen cvecem i perjem na insistiranje klijenta)
Idealno za vencanje jer dodatno istakne tortu koja izgleda vrlo glamurozno.

36153_542738233099_202804683_31482751_4704960_n.jpg


kapi1.JPG
 

Prilozi

  • e.jpg
    e.jpg
    27,6 KB · Pregleda: 20
  • DSCN0957.jpg
    DSCN0957.jpg
    22,2 KB · Pregleda: 27
Poslednja izmena:
ovde se pisalo o onim podesavajucim kalupima za tortu...meni je svekrva juce kupila u metrou i kosta 1000din,cetvrtasti.ako nekog interesuje slikacu pa cu postaviti slike.a imam pitanje...pisalo se i onom setu sa radom za glinu pa me interesuje da li je to vidjeno negde skoro?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top