Kafana Forumski buvljak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo zamišljena tema, moderatori je i " zalepili ", samo nešto slabo posećena. :( Ne znam da li je neko nešto razmenio na ovom buvljaku.

Ja bih, vrlo rado, zamenila 100 g tragakanta, neotpakovanog, za odgovarajuću količinu zlatnog sedefa od Davidova ili Vere Petrović. Kada kažem " odgovarajuću količinu " mislim da uzmemo u obzir da 100 g tragakanta košta recimo 1000 dinara, pa za toliko para, određenu količinu sedefa. Zanoseći se idejom da ću ja savladati veštinu pravljenja cvetnih aranžmana, opremila sam se i knjigom, i sekačima, i štapićima, pa i tragakantom, no sve to osta pusta želja. Sve drugo može da mi posluži, ali tragakant baš ni za šta. Ako ne uspem da ga trampim, ja ću ga svakako pokloniti, jer meni ionako stoji. Da sam išla na Etno sajam, već znam kome bih ga dala, ali pošto nisam, da probam da ga materijalizujem. :)
 
Devojke, poruke su prebacene u temu "gde da kupim", posto se vecina njih moze svrstati pod tu temu. molim Vas da nam ova tema sluzi za ono sto je @iva memento zamislila. hvala :)

Imam jedan predlog - da otvorimo lepljivu temu npr. "Buvljak" ili "trampa" ili slično gde bismo razmenjivale ili prodavale isključivo alat, boje i stvarčice koje su nam višak ili koje ne koristimo a nekome bi možda dobro došle.
 
Evo mog broja 063/7371727,pa koje zainteresovan neka nazove,inace mikser je marke hobart,sto neko rece kao zmaj je,ima one tri metlice ili nastavka,ne znam kako se zove,posuda nije prohromska,ali trenutno nam jedna firma pravi prohromsku,tako da ce biti gotovo za koji dan.Milena
 
ivo bolje nemoj da pitas ja sam pitala....
a093.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top