Bilo jednom

Suarez

Početnik
Poruka
19
Svi smo mi jednom u zivotu,bili u vojsci.Mislim,svi mi muskarci.Ok,skoro svi.
I u ono vreme kada sam ja bio tamo u tom meni ruznom sivom i nepoznatom gradu.Gde su ljudi drugaciji.Gde su okolnosti takve da ste vezani nekom silom.Silom koja se zove disciplina. U prvo vreme se covek navikne na apsistenciju.Dali sam dobro ovo dobro napisao.Neznam neka mi forumski kriticari ne uzmu za zlo.I tako prodje par meseci od mog dolaska u vojsku.I zbog nagomilanog ljudstva.Zbog odsustva privatnosti i samog umora koji je normalna pojava u tom okrutnom svetu.Covek nestigne ni da posteno barem jednom u sedam dana izdrka svoja nabrekla jaja.I tada se jave vizije.Pocnete zamisljati tamo neka daleka Tropska ostrva.Plaze tamnopute lepotice ovijene samo cvecem itd,itd.Ali realnost bude surova.U blizini kasarne kao sto verujem da u blizini svake kasarne postoje one crne rupe od kafana.Memljivih zidova,smrada alkohola zadrlih pogleda matorih alkosa i opijene vojske do besvesti.U takvim lokalima radi uvek nekakva nesrecnica.Zeljna mladog mesa.I tako ti ja par puta ZELJAN PROVODA svratim u te iste i upoznam nju.Mladu kelnericu od dvadeset i kusur godina.Ogreglu u nemar i salo.Nezelim reci da je bila ona losa osoba i ruzna.Imala je ona svoje lepe osobine.Lepe oci lep glas i mozda jos nesto lepo.Ali i jednu veliku manu.Manu 0d 130 do 140 kila.I tako u razgovoru shvatim ja da je ona nesrecnica prebegla iz krajine zivi u nekakvoj supi.Radi tu i zamislja neku bolju buducnost.A ja KRETEN kao i uvek padnem na potresne price i nadjem joj se u nevolji.Tako smo mi imali redovne sexualne odnose.Redovne,ako su se mogli nazvati odnosi.Naime ja nisam neki kapacitet od dvadeset i kusur cm.Prosek ali za njeno salo ipak nedovoljan.Pokusavali smo i odpozadi i misionar.Stojeci sedeci samo sto mi je dok ja sedim ona mrvila butne koske.Ali sta da se radi bila mi je neka uteha i barem alternativa.I moram priznati od svih varijanti najlepse je bilo kad mi je upraznjavala oral.Imala je debele obraze i velika usta pa me podsecalo na neku normalnu ribicu.I tu sam se najvise palio.
I tako u tom vremenu uhvatim sebe kako razmisljam o njoj u nekoj buducnosti.Naravno,buducnosti koja je u sadasnjosti bez nje.Kako mi nesto zivimo zajedno.Ona omrsala ja svoje ljubavno porodicno gnezdo cuvam od drugih ljudi i znatizeljnih pogleda......
Proslo je to vreme,ja sam sada vec nekoliko godina udaljen od tog vremena, ali sam je sanjao nocas.
I razmisljam koji je covek kreten kada ima takve vizije u datom trenutku.Mozda je posledica izolovanosti i potrebe za toplim domom koji mi je falia u tom trenutku.Ili jednostavno ona surova cinjenica koja boli zene da muskarcu ipak najvece zadovoljstvo cini kada moze da istrese svoje seme.Pa makar to stvorenje licilo na bacvu sa prevrelim kiselim kupusom u maju mesecu.
A da nepropustim kraj.Mozda bi ja cak nesto po pitanju nje i ucinio da joj omogucim bolju buducnost.Ali drugi dan posto sam se skinuo iz vojske.Zvao sam je i rekla mi je da sto je bilo bilo je.I da njoj nepada napamet da se cima samnom jer svake godine ista prica se ponavlja sa svakim tipom koji se skine.Javi se par puta i vise nikada.A ona nema pare i vreme da trosi kredit na nekog ko nije vredan nje.Mozda je u pravu.Ali barem je bila iskrena po pitanju sebe.Zna gde pripada i da joj mesto nije izvan tog zatvorenog kruga vojske.
 
eto i ja sam protiv da se ide u vojsku pa ti se onda srozaju norme... salu na stranu - ljudske sudbine mogu biti jako tuzne. jednom sam se imao nesto sa jednom zenom koja je bila 15 godina starija od mene i bili smo "u semi" dok sam radio u gradu u kom smo tada oboje ziveli. znali smo da ce se to prekinuti ali smo se i kasnije vidjali kada nas put ponese u iste krajeve.

elem, sa njom sam otkrio da moze da mi se desi da i ja vristim u krevetu od zadovoljstva mada.... lepo je znati da negovano zensko telo moze i te kako dobro da izgleda sredinom tridesetih... sto znaci da svoju devojku(zenu) treba cuvati kako bi ona mogla kvalitetno da cuva tebe :) :wink: salu na stranu - svi na sport!
 
Suarez, baš nekako životna priča. Vidi se da je iskrena i proživljena, a ne kao neke priče kopirane iz teen magazina ili raznih kosmopolitena, itd. Jel da, Djenis?
 

Back
Top