FACE...?

Mirjana/ Minja

Početnik
Poruka
3
Non-stop slušam od određh svojih takozvanih drugarice o tim facama: ko je faca, da li je prava ili se folira, kako ovaj baš nije... u beskraj...

PA... KO SU PO VAMA FACE I ŠTA IH NJIMA ČINI? KAKVU ULOGU IMAJU U VAŠEM ŽIVOTU I DA LI SEBE SMATRATE JEDNOM?
 
aman devojko kolko imas godina....
mene je to poslednji put zanimalo u..da vidimo 5?
+nesto o "facama" ili su neki extra nadmeni tipovi/devojke i/ili ih briga za sve,ima i nekih slucajeva kad jadni ljudi i ne znaju da su predmet tolike paznje
jedino sto ih cini facama je ta klinacka opsednutost njima :roll:
a lek>parola kiss my fat saftypinned ass
:P :P :P
 
To za 4-5 razred ili lažete ili živite Bogu iza tregera,jer većina u osnovnoj o tome ni ne razmišlja. U osnovnoj i ne postoje. Mislim da JE TO ODLIKA SREDNJIH(POGOTOVO GIMNAZIJA)
Čisto da razjasnim, ne lupam ja glavu time, ali široj okolini to je glavna tema. Po tim njihovim odrednicama družim se i sa puno "faca" a i sa mnogima koji se njima ne smatraju!
NIKO NEĆE OTVORENO REĆI DA MU JE TO VAŽNA ODREDNICA PRI IZBORU S KIM ĆE SE DRUŽITI, ALI TO RADE
 
Gimnazijalka Žad:
To za 4-5 razred ili lažete ili živite Bogu iza tregera,jer većina u osnovnoj o tome ni ne razmišlja. U osnovnoj i ne postoje. Mislim da JE TO ODLIKA SREDNJIH(POGOTOVO GIMNAZIJA)
Čisto da razjasnim, ne lupam ja glavu time, ali široj okolini to je glavna tema. Po tim njihovim odrednicama družim se i sa puno "faca" a i sa mnogima koji se njima ne smatraju!
NIKO NEĆE OTVORENO REĆI DA MU JE TO VAŽNA ODREDNICA PRI IZBORU S KIM ĆE SE DRUŽITI, ALI TO RADE
sorry ako te prozovem,ali meni deluje da si ti ili uzasno nezrela ili zivis "bogu iza tregera" ili imas complex,pa zelis da budes faca,jer je to stvarno odlika osnovne skole...

moj brat je 6.razred i stalno ga zovu neke devojcice jer je "faca"...tako da toliko o tome...
 
promashena sushtina nachina zhivota
zbog zamenjenih vrednosti detinjstvo je golgota
u modi su djankoze, dileri, debili
shmekeri i mangupi su postali fosili
iskljuchivo se druzhi samo s' onim koji duva
nema veze shto je prs'o, nema veze shto je nula
ma kad pogledam malo bolje, nisu klinci krivi
pod pritiskom se zhivi, mora nechim da se smiri
 
Gimnazijalka Žad:
To za 4-5 razred ili lažete ili živite Bogu iza tregera,jer većina u osnovnoj o tome ni ne razmišlja. U osnovnoj i ne postoje. Mislim da JE TO ODLIKA SREDNJIH(POGOTOVO GIMNAZIJA)
Čisto da razjasnim, ne lupam ja glavu time, ali široj okolini to je glavna tema. Po tim njihovim odrednicama družim se i sa puno "faca" a i sa mnogima koji se njima ne smatraju!
NIKO NEĆE OTVORENO REĆI DA MU JE TO VAŽNA ODREDNICA PRI IZBORU S KIM ĆE SE DRUŽITI, ALI TO RADE
Upravo suprotno draga,suprotno...
E meni nije vazna odrednica..ustvari JESTE ali samo za obaranje njihove umisljenosti!
i def. mi nije vazno..uostalom davno sam skapirala sta cini tzv.facu u mojoj glavi
SO rajsfeslusic
 
U odnosu na ovo:
-sorry ako te prozovem,ali meni deluje da si
ti ili uzasno nezrela ili zivis "bogu iza
tregera" ili imas complex,pa zelis da budes
faca,jer je to stvarno odlika osnovne
skole... -

[b]KOLIKO SE SEĆAM U OSNOVNOJ SMO SE SVI STRAVA SLAGALI IZEZALI. NIKO NIJE RAZMIŠLJAO, A KAMOLI SPOMINJAO DA LI JE NEKO KUL ILI NE... ZNAM DA BI SAD TREBALO DA BUDEMO ZRELIJI, ALI IZGLEDA DA JE SITUACIJA OBRNUTA!
NE SHVATAM ZAŠTO BI TO ONDA ILI SADA BILO VAŽNO!
[/b]
 

Back
Top