Moje Valjevo

indeks

Početnik
Poruka
16
:D Ma ko to ima nesto protiv Valjevki i Valjevaca uopste??? Mi mozemo da vas ucimo o pravilima lepog ponasanja. Inace, Valjevo je najlepsi grad.Pozdrav za sve koji misle isto kao ja!!!!!
 
Ma ko kaze da ih ja sad pa nesto uzdisem do nebesa!!!!???? Koga cu da hvalim ako ne moje sugradjane?? Mislim da smo dosta kulturniji u odnosu na druge, sto predstavlja, u svakom slucaju, veliku prednost u odnosu na ostale.
 
Ma ko kaze da ih ja sad pa nesto uzdisem do nebesa!!!!???? Koga cu da hvalim ako ne moje sugradjane?? Mislim da smo dosta kulturniji u odnosu na druge, sto predstavlja, u svakom slucaju, veliku prednost u odnosu na ostale.

To jeste, ko god dodje u Va odusevi se kako smo mi druzeljubiv i kulturan(kad nam se hoce) narod, a i za razliku od ostalih mi nemamo izrazen naglasak, cak mi mozda pricamo srpski najcistije, ono, pravim srpskim jezikom za razliku od, npr, Pirocanaca.
 
MA Valjevo je sveto mesto,na Balkanu bice presto',u njemu ce bicti vodja unuk kralja Karadjordja,VALJE,VALJE,VALJEVOOO,VALJEVO.Sto me majko ne poturi gde valjevsko pivo curi?
 
To jeste, ko god dodje u Va odusevi se kako smo mi druzeljubiv i kulturan(kad nam se hoce) narod, a i za razliku od ostalih mi nemamo izrazen naglasak, cak mi mozda pricamo srpski najcistije, ono, pravim srpskim jezikom za razliku od, npr, Pirocanaca.

To jeste,jug dole je katastrofa shto se toga tice stvarno...a za najcistiji naglasak ne znam stvarno...mislim da Shumadija ima mozda najcistiji naglasak,od Arandjelovca,preko Topole pa sve do Kragujevca taj deo u srcu Shumadije...A shto se Valjeva tice,prelpe grad stvarno,nemam reci,ima i svoju istoriju i Teshnjar kao stari deo grada,i ljudi su OK,nikada ja nisam tamo imao neki problem sa nekim niti me je iko popreko pogledao,stvarno mnogo druzeljubiv i tolerantan narod,shto se stvarno retko u Srbiji danas moze naci!
 

Back
Top