Utisak dana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imaih vise:analiza Karamazovih na casu srpskom,neke nejasne stvari u mom odeljenju izmedju mene i nekih ljudi...

inace mislim da je ovo jako zanimljiva tema,samo mi je ao sto nije meni pala na pamet! :(
 
srela samu basu jednu drugaricu koju nisam videla milion godina i bas smo se lepo ispricale dok smo isle kuci...tako da sam ceo dan pod tim utiskom... :wink:
 
Atentat na Tadića? :D ha,ha,ha
Neki pijani vozač naleti na preteće vozilo predsednika Tadića i odmah svi u glas... -STRAŠNO!!! ATENTAT NA PREDSEDNIKA!!! :roll:

A kada je šofer ministra Veselinova pogazio onu jadnu devojku,a? Pa,neuspeo pokušaj "demokrata" da se sve zataška! Zar to nije strašno?! :x
 
Na mene je najveci utisak ostavila glupost nasih politiara i funkcionera. Zar oni stvarno misle da smo mi (narod) toliko glupi i neobrazovani ili sta? Nije mi jasno kako neko moze da izadje sa onakvom pricom kao funkcioner ambasade prvo nije znao da treba da se skloni koloni vozila pod pratnjom, pa ih je slucajno jurio od kanadske ambasade do kruznog toka, pa je slucajno izazvao saobracajnu nesrecu pa je slucajno poceo da bezi i vozi reli po bg-u i na kraju uspe da pobegne mozda cak i najprofesionalnijem vozacu u zemlji. A povrh svega ne zna se nista o snimcima koje su snimile kamere koje se nalaze na celoj toj deonici kuda je isla jurnjava.
Postavio sam pitanje na koje su mi se svi smejali ali me stvarno zanima ko je u ovoj prici glup? Pa to sto su oni izjavili vredja ceo narod jer jasno stavljaju do znanja da oni misle da su oni u drzavnom vrhu zemlje glupaka. :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top